Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2019 Mersin Büyükşehir Belediyesi Seçimleri başlığı [SİYASET]
« önceki   123 ... 585960 ... 172173174   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 59

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olması için kime oy vereceksiniz?
CHP - Vahap Seçer 46.6%  46.6%  [108]
DP - Ayfer Yılmaz 13.4%  13.4%  [31]
MHP - Hamit Tuna 40.1%  40.1%  [93]
Toplam Oy : 232

Oğulhan
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:10

Twitterda görmüştüm ben Zeydan Karalar paylaşmıştı sanırım. Ziyapaşa'da falan çekmişler güzeldi.

MeteHan!
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:11

Pervin Buldan, Vahap seçer'e oy istemiş, şimdi TV de gördüm , hayırlı olsun

Ahmetcan5
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:27

Ne yapalım istediyse? Teröristse gidin atın tüm destekçilerini içeriye, kapatın partisini olsun bitsin. Elinizin altında her türlü güç var, hala boş konuşuyorsunuz.

ilker333
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:29

Metehan, umarım sana maaş veriyolardır. Tam mesai çalışıyorsun maşallah

Ahmetcan5
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:32

Metehan gibi 30 tane elemanım olacak Almanya'da seçim kazanırım. Sabah akşam ''bakın Merkel'e kim destek istedi'' diye gazı verir Almanlara.

MeteHan!
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:38

Maaş alan sensin, burasını chp sayfasına çevirdiniz.

Chp gibi milli ve manevi değerlere düşman bir partiye vermeye devam edin ne diyeyim ama ben burada bunları yazmaya devam edecem. Hdp ile seçim ittifakını yazmaya devam edecem

Hizmetmiş, adaya oy veriliyormuş bahanesiyle Müslümana terörist diyen kılıçdaroğlu partisine oy vermeye devam edin bakalım. Ayrıca sizleri hiç kılıçdaroğlu ve chp başlığında göremiyoruz ara ara okuyun oraları korkmayın

ilker333
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 22:17

Harbiden ya eğer Metehan'a para vermiyorlarsa kapatıp gitsinler partileri günah adamın emeğine

MeteHan!
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 22:19

Sen para işini chp genel merkeze sor, chpyi yöneten kandil cuntası pkk dan ne kadar para almış bakalım

serkan33

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:06

Lütfi Elvan'ın Kanal 33'teki programından:

Alıntı:
-Model fabrika ve tasarım inovasyon merkezinin temeli Organize Sanayi Bölgesi'nde pazartesi günü atılıyor

- Üniversitenin içindeki Nuh'un Gemisi denilen yarım kalmış proje Teknopark genişleme alanı olarak değerlendirilecek

- Eski İngiliz Yağ fabrikasının restorasyon ihalesi yakında yapılacak

- Marina'daki lunaparkı yadırgıyorum, oraya yakışmadı

- Yıkılan eski Denizpark ve lunapark alanı Millet Bahçesi oluyor

- OYAK'ın Sheraton'a vermediği Orduevi karşısındaki koruluk alan Millet Bahçesi olacak (eğer OYAK'tan alınabilirse, girişimler başlatılmış)

- Uzuncaburç restorasyon projesi hazırlandı, ihalesi de bu yıl yapılıyor

- Çeşmeli-Taşucu Otoyolu mayıs-haziran gibi tekrar ihaleye çıkacak

- Mersin-Adana hızlı tren hattı altyapı inşaatları bitti, üstyapı ihalesi yapıldı ancak bir türlü sonuçlanmadı, yeni TCDD müdürü ihaleyi sonuçlandıracak

- Kazanlı-Tarsus turizm bölgesi için yatırımcı firmalar uzun vadeli kredi şu an bulamıyorlar, şartların düzelmesi bekleniyor

Emir ERTEN
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 00:08

Vahap bey, ben aktörüm diyenlere taş çıkarmış. Seçilmezse kendisini beyazperde'de görürüz artık. İlerde başrol bile oynar. Performansını beğendim.

sayfa 59
« önceki   123 ... 585960 ... 172173174   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET