Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 301
Misafir 248

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 11:52

bu sarıçamcılara şimdiden korku sardı 5 senede inşaata başlamaz diyen arkadaş sana söylenecek söz bile bulamıyorum şambayatt kabasakalda o kadar çok arsası olan güçlü mütahitler varki şimdiden adamlar proje alanıdır diye yazmaya başlamışlar bile sen anca kendini kandır yok ekonomik kriz yok yaprak kımırdamıyor hadi ordan

Misafir 791

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 12:04

misafir465 sen nasıl birisin öbür platform'da sözde Şambayat'ta yerin varmış gibi milletin içini karartıyorsun gerçi biz senin gibileri çok iyi biliyoruz sarıçam'cı olduğunuzu buradada gelmiş sarıçam en değerli bölge diyorsun insan'da biraz utanma olur bak biz burada mert'çe kendimizi belli ediyiruz Şambayat'ta yerimiz olduğu için sana tafsiyem sende öyle olmaya çalış öbür platform'da açıkça sarıçam'cı olduğunu belli et ona göre yorum yap veya yapın gelmiş öbür platform'da Şambayat'la ilgili hep yalan yanlış şeyler yazıp duruyorlar insan'da birazcıkta olsa utanma olur..!

Misafir 23a

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:00

Sarıçam'lı arkadaş'lar sizlere şu haberi paylaşmak istedim belki canınızı sıkacak ama Şambayat'ın büyükşehir'deki dosya'sı onaylandı ve tapu kadastro'ya gönderildi ve özellikle misafir465 eğerki pazartesi günü dosya tapu'ya giderse ben merkebim diyecekti kendisi bunu söylemişti diğer platform'dada hatırlatmıştım bu sözünü ve birde burada yazıp hatırlatmak istedim....!

Misafir 7a9

2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:50

Yeni Mahalle de imar değişikliği olacakmış diye bir duyum aldim. 0.8 olan yerler 1.2 olacakmış diye. Bir bilgisi olan var mı?

Misafir 880

2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 19:25

Arkadaş'lar herkes birbirine hakkını helal etsin birbirimizi kırdık belki istemeden Sarıçam'da yeri olan arkadaş'lar Şambayat'ta yeri olan arkadaş'lar ben helal ediyorum hakkımı belki bnde kırmışımdır istemeden bence en mantiklısı helalleşmektir bence üç günlük dünya malı için kırmamalı kimse birbirini...!

Misafir b71

2 ay önce - Pzr 17 Mar 2019, 12:04

Piyasada kriz var. Ama sarıçamda emlak piyasası çok hareketli. Artık sarıçamın prim yaptığını kabul etmeliyiz.
Şambayat imar değişiminden sonra kesinlikle hareket kazanacak.

Zaten Adana da başka gelişime açık başka bölge yok.
Bu iki bölgenin değeri arıtıyor

ceyhanlı umut
2 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 12:11

şu saçma sapan Sarıçam ve şambaydı tartışmasını bırakın artık
ikiside değerlenmeli
geçen Çatalan bulvarından geçtim şok market açılmış
yakında Migros CarrefourSA koton lcw gönül kahvesi mado özsüt açılabilir
bölgede öğrenci yurtları ve stad var

Misafir 3d0

2 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 14:53

Her neresi olursa olsun sevgili arkadaslar.Adanada yeni imar bolgesi acilmasi Adanaya kaybettiriyor.Yazik guzel memleketimize.Adana beton coplugu galune geldi.Tarim alanlari azaldi.Kentsel donusum Adanayi kurtarabilir ancak.Adananin ve Cukurovanin bittigini Yeniceye yapilmaya baslanan havaalanindan da anlayabilirsiniz.Tarim alanlari betonlastirmasi ayni zamanda Turkiyeye de cok buyuk bir zarardir.Yakinda ekip biceceginiz arazimiz kalmayacak.Turkiye dunyada kendi kendine yeten (tarimda kenndini idame ettirebilecek) nadir ulkelerden biriydi ancak bu gidisin sonu iyi degil.

gkhn01
2 ay önce - Pts 25 Mar 2019, 22:38

Metro ikinci ve üçüncü etap hattı bu şekilde.

Misafir 8bf

2 ay önce - Sal 26 Mar 2019, 01:29

Çok gülüyorum, kimin ömrü yetecek bunları görmeye acaba, bizim oyuncak hat 10 senede bitti 25 senedir borcu ödeniyor bunlar hedef 2071 sanırım

sayfa 301
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET