Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Kafe, Bar ve Restaurantlar
« önceki   123 ... 3031323334   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 31
nio55
3 hafta önce - Pts 25 Şub 2019, 17:19

Çünkü bütün Samsun'un en gözde yeri, Atakum sahil. Hem öğrenciler, hem Atakum halkı hem Merkezde yaşayan insanlar eğlenmek, bir şeyler içmek, yemek için Atakum sahile geliyorlar..

Atakum Mehmet
6 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 18:38

Atakum sahil şeridinde, Türk-iş de yer alan The Mest Pub ve hemen yanında Mastika meyhanesi.

(+)

Atakum Sahil şeridinde, Türk -iş de yer alan Münir'in Yeri Balık Lokantası. Alkollü.

(+)

Misafir 85a

6 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 19:53

Alıntı:
ben izmirli biri olarak geldiğimde çok şaşırmıştım. yanlış anlamayın lütfen; cafe-bar ların olup olmaması konusuna değil, atakum sahilinde neredeyse izmir kordon dan daha fazlasının olmasına... ve hepsi de gayet nezih ve kaliteli yerler. bu bakımdan da samsun bölgenin lideri...

8 sene önce yazılmış bu mesaj.
o tarihten bu yana, atakum'da ki kafe,bar,meyhane,restaurant sayısı 3,4 kat artmıştır.
ön yargılı bir şekilde samsun'a gelip,çok seven o kadar arkadaşım oldu ki.
bu mesaj, bana onları hatırlattı

Misafir 70a

6 gün önce - Cmt 16 Mar 2019, 02:32

Samsunlu olarak ve 2 senedır ızmırde yasayan bırı olarak soyluyorum bunu.. Kordon denılen yerın tek ozellıgı cımenlıgınde otrup herkesın alkol alması o bolgesınde cafe bar kulturu cok yok daha cok alsancak ıc kesımlerınde sokak aralarına dagılmıs durumda sahıl kısmında cımene otrup ıcemkten daha cok zevk alıyorlar.. Bunu samsunda yapamazsın bıldıgım kadarıyla en son sahılde alkol almak yasaklanmıstı.. Ama su bır gercek atakum sahıl kısmı kordona gore daha guzel bence duzen acısından yesıllık acısından kumsalı bakımından barları bakımından bence daha da gelısecek gun gectıkce daha farklı kaliteli mekanlar ortaya cıkıyor☺️☺️ ama gonul ısterdı kı samsunda da eskısehırde ızmırde ıstanbulda ankarada vs vs oldugu gbı bır barlar sokagı cafeler sokagı olsun gercekten turzim ıcın artık boyle alanlar cok dıkkat cekıyor..

Misafir 5d4

6 gün önce - Cmt 16 Mar 2019, 03:27

Rabbimin yasakladığı alkollü içkilerin içildiği mekanlar ile övümek kıyamet alameti olsa gerek. Atakum gibi deniz kenarı bir yer barlar ile dolu diye mutlu olmak, bunu bir modernite göstergesi olarak görmek ve kıvanç duymak en hafif tabirle fasıklıktır.
Kafe ve barlar yerine camiler, mescidler dolu bir Atakum temenni ederdim. Gençler kafe ve barlarda oturup vakit kaybedeceğine camilerde vakit geçirse fena olmaz mıydı?
Hem camilerde de çay bahçeleri olsa, Batı içecekleri yerine ayran, çay içilse, kıssalar anlatılsa kötü mü olurdu?

sayfa 31
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3031323334   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler