Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 653
cevdetpaşa
3 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 09:50

şehir hastanesinin açılmasına az kaldı.
çalışan sayısı 4.500 olacakmış.
1.350 yatak sayısı,
günübirlik gidip gelecek hastalar,
çevrede yapılması gereken işyerleri, konaklama tesisleri, restoranlar, alışveriş mekanları falan filan,
uzun vadede burada çalışanların hastaneye 5 km kadarlık bir bölgede konumlanacağını, ev yapacağını, okullar yapılacağını varsaydığımda;

şehir hastanesinin 5 km çevresinden arazi almak reel anlamda kazandırır gibi geliyor bana.
acaba şehir hastanesini çok mu abartıyorlar, çevresindeki büyümeyi bu derece tetiklemez mi???

tourist guide
3 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 10:26

Sayın Cevdetpaşa

Bence şehir hastanesini çok abartmıyor ve hatta az bile söylüyorlar.

Ben olaya şehir hastanesini konumunu öncelikle baz alıyorum,daha sonra gerek çalışan gerek hasta sirkülasyon sayılarına bakıyorum.

Hastane, Özlüce ve Balat arasında kalan bölge olan Doğanköy'e daha önceden hak etmesi gereken değeri,geçte olsa sağlamş olacak.

Hastane sayesinde bölge İstanbul-İzmir gibi önemli bir otobana bağlantısı oldu.Bu bağlantı sayesinde,bursanında birçok bölgesine,trafiğe girmeden gidebilecek vatandaşlar;Mudanyaya,Yıldırıma vs.

Hastane sayesinde bölge bağlantı yoluna sahip olacak ve bu yol sayesinde;küçük sanayi,Altınşehir,Özlüceye daha da bağlanmış olacak.

Bölgeye hızlı tren istasyonu yakın olacak.

Bölge Nosab-Osab gibi sanayi kuruluşlarının dibinde.

Bir çok avantajları var.

Bölgenin avantajları çok...Dezavantajı var diyen lütfen burada paylaşsın.

Şehir hastanesi bölgeye bağlantı yolu,kavşak,metro istasyon durağı ve insan sirkülasyonu sağlıyor.

Abartı değil,gerçek bunlar

Saygılar

özgürr_bs
3 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 09:25
elektrikli otomobil

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/yerli-otomobil ..._term=post

yukarıdaki haberden ortaya çıkıyor ki olur da otomobil fabrikası nereye verilirse çevresi sadece bir kaç sene içinde tanınmayacak biçimde gelişebilir

emin bursa
3 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 10:36

şehir hastanesi etrafında yer kalmadı ki insanlar 4 yıldır oraları toparladılar aldılar. hatta kooperatif kurup tarla alan öğretmen imam sağlıkçı biliyorum yüzlerce. burası şişmiş durumda. alınacak gibi değil ki. ancak parsellenip imar açıldığında biraz daha şişer gibi. her halükarda bu bölge de yaşam olacak. 5 yıla bu bölge izmir yolu mudanya yolu arası çevre yolu etrafı konut dolacak şansı yok ama ne yazar para yokki alalım.dönümü 10-20-30 tl de yerler varmı bu konuda bilgi mümkünse

cevdetpaşa
3 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 12:34

az önce sahibinden den sorguladım,
hasköyde, şehir hastanesinin üstünde metrekare 150 liradan arazi var.

ama fiili bölgeden çok daha uygun fiyatlara bulmak da mümkün bence.
bölgeyi gezmek lazım.

centpar
3 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 12:50

Başköyden sonra metro Teknosaba uzatılacak. Başköy - Teknosab metro hattı güzergahı hakkında bilgisi olan var mı? Metro Başköy'ün içine uğrayacak mı?

zbaran
3 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 15:14

Hocam inanmayın nu işlere seçim vaadi sadece. Şehir ici bitti de baskoy kaldı metrosuz yahu.

esma bursalı
3 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 00:45
Şehir İçi Arsa

Merhaba

Daha çok merkeze uzak yerler konuşulmuş ama merkezde arsa arayan varsa Çekirge' de satılık arsa ve bahçeli evimiz var.

Marigold Otel'e, İlker Çelikcan Hastanesi' ne, otellere, 1.Murat Camii ve 1.Murat Okulu' na yakın, minibüs güzergahında, bahçesinde meyve ağaçları olan, değeri hiç düşmeyecek lokasyondadır.

4204 Ada 8. Parsel---350 m Arsa
4204 Ada 7. Parsel---259 m Bahçeli Ev

Saat 11.00- 22.00 saatleri arası
05393240718
05323364607
numaralarından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

(+)

(+)

(+)

(+)

Vatandas16
3 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 19:00

Çaylı köyünden arazi alacagım ne dersiniz arkadaslar yeni yapılan otobana 1200 metrefiyatıda 75000 dönümü

Armağan016
3 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 22:28

selamlar..
hürriyet köyde 11 farkli parsel yaklaşık 20 dönüm arazim satılıktır.
6 parsel dagkorusu, 3 parsel buyukova 2 parsel küçük ova mevkilerindedir.
araziler toplu olarak satış yapılacaktır, ilgilenenler 05062711907 nolu telden ulaşabilirler.

sayfa 653
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet