Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 454
BD58
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 15:20

İmes İstasyonu çıkışındaki paravanlar kaldırılıp kazılmış olan yerlere beton atmıslar ancak yol henüz trafiğe açılmamış.

(+)

onderta2cl

1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 15:43

Alıntı:
İmes İstasyonu çıkışındaki paravanlar kaldırılıp kazılmış olan yerlere beton atmıslar ancak yol henüz trafiğe açılmamış.

Darısı minibüs caddesinin başına

mertgunay
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 16:20

Herkese merhaba öncelikle. Uzun zamandır M8 ve CR3 forumlarını takip etsem de daha önce yazmak nasip olmamıştı. Şu anda yurtdışında yaşıyor olsam da ailemin evi Emin Ali Paşa istasyonuna çok yakın. En son gördüğümde caddenin hali çok keşmekeşti. Önder Bey özellikle sizin fotoğraflarınızı yakından takip ediyorum. Acaba herhangi bir gelişme var mı cadde üzerinde merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler yanıtlarınız için!

onderta2cl

1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 16:49

Alıntı:
Acaba herhangi bir gelişme var mı cadde üzerinde merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler yanıtlarınız için!

Mert Bey Merhaba,

Emin Ali Paşa özelinde soruyorsanız yer üzerinde gözlemleyebildiğim gelişmeler;

-Bir grup iş makinesi buradan alındı, makina parkı yoğundu, o alan şimdi rahatladı
-Emin Ali Paşa Camii gerisinde(Kartal istikameti) yer alan havalandırma bacaları betonarme olarak tamamlandı ve şaft kapatıldı. Ama diğer 5 şaft halen açık.(2'si asansör şaftı tahminimce.)
-2 çıkıştan bir tanesi Kartal istikametine doğrua açıldı. Küçük küçük ilerliyor. Bölgeyi biliyorsunuz, tam Kahve Dünyası'nın karşısına denk gelmekte.

Bunlar dışında aşağıda olup biten ile ilgili haber kaynaklarımız kesildi malesef.

Teşekkürler

Cenk tavukçuoğlu
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 17:00

Bugün bostancı sahil şantiyesini gördüm;hiç bir iş makinası ve işçi kalmamıştı ancak şantiye içerisi karman çorman ve etrafı kapalıydı.Ya çalışmalar yeraltında devam ediyor,yada durdu.

Hello everyone
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 17:25

İçerenköy durağında hiç çalışmaya şahit olmadım fakat her şantiyenin yanından geçtiğinde vinçte görülür değişikliklere rastlıyorum

DedeAli
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 23:53

İçerenköy de 3 giriş olacak diye biliyorduk ama bende girişlere dair değil bir inşaat bir kazma izi dahi hiç görmedim.

BD58
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 08:46

Alıntı:

Yol asfaltlanmış ancak trafiğe açılmamış.
Sanıyorum ki çıkış ya da havalandırma için bir çalışma olacaktı (esasen oldu da, bir kaç kamyonluk kazı yapılmıştı aylar önce) ancak bir değişiklik oldu.

burakxx123
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 23:56

Dokak
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 06:48

Komple tünel işi bittimi acaba

sayfa 454
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM