Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 240
Carre
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 18:51

Ankarada bir tek ahok yol yalnız farkında mısınız özel halk otobüsleri de var ayrı bir şekilde

mahmut11
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 19:27

Alıntı:

Merak ediyorum göçük altında kalan işçiler kendi sevdikleri mesela babası abisi olsaydı bu arkadaşlar yine böyle dalga geçer gibi mesajlar yazacak mıydı?

Misal İzmir büyükşehir belediyesi ak parti belediyesi olsa idi?
Böyle canhıraç karartma yapacak mıydınız yine Sevgili arkadaşlar?
Kendi oy verdiğiniz olunca neden böyle 2 yüzlü davranıyorsunuz?

Bunlarda huy olmuş malesef.
Daha geçenlerde bas bas bağırdım.
İzmir Belediyesi bunu da beceremedi diye.

Sus ulan,sus dediler.

Şimdi de,

ölenleri unutturmak için
Bak Marmaray da pahalı ama diyorlar.

mahmut11
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 01:16

arama-kurtarma çalışmaları sürüyor..

Alıntı:
(Kaynak: twitter)

En son mahmut11 tarafından Cum 15 Mar 2019, 03:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

AnL_95
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 03:10

Şu yukarıdaki yorum ve benzerlerine bakınca görüyorum ki bazı parti seçmenlerinin inşaat göçtü diye bir göbek atmadığı kaldı. Kendi yönettikleri bir yerde olsa hemen yayın yasağı gelirdi. Bu ikiyüzlülük bu fırsatçılık iğrenç ve mide bulandırıyor. Ölenler öldüğüyle kaldı zaten hala mı siyaset ? Yazık be...

Lafım Mahmut abiye değil. Bir misafir vardı edepsiz yorum atmış ona ithafen yazdım ancak yorumu silinmiş.

En son AnL_95 tarafından Cum 15 Mar 2019, 14:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

mahmut11
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 03:41

silinsin ,

Arada misafir mesajları olunca, onlar da gidince başıma kalmış bu söz.

not: amacımız kimseyi kırmak / dökmek değil.

Barankaya inşaat'ın nedense bu işi kötü götürdüğünü belirtmek.
Biz bunu söyleyince "Ama marmaray zamlı" gibi abuk tepkiler alıyoruz.
Biraz vicdanla alakası var.
Orada ölen i emekçi Insanlara olan oldu sadece
Bunu niye göz ardı edersiniz? (lafım genele)

bluemet

1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 15:17

İşçilerin cenazelerine ulaşılmış Allah rahmet eylesin merak ediyorum bu şirketin yetkilileri korunacakmi yada adalet önünde ceza alacakmi?
Bu arada görüldüğü üzere herifler insaatin yarısını dahi yapamamislar çok uzun işi var bitmesi için olan yine trafiğe olacak

kara çam
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 21:38

Bu kadar muhabbeti ben Narlıdere uzatması için yaptınız sanmıştım.

Halkapınar zaten çaylık bölgeydi, kazmakla hata etmişlerdi. Ya çökerse diye az içimden geçirmemiştim. İşçilerin de ruhları şad olsun.

Belediyelerin hatası budur: Bütün sistemi kafalarına göre nizami bir şekilde oturtup, ardından milletin oralara yerleşmesini beklemek yerine; yerleşim yerlerine göre iş yaparlar.

Misafir 79a

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 01:01

Anıl o msafir benim .
Sen de azıcık utanma olsaydı Allah rahmet etsin derdin kalkar 2 çift laf ederdin.
Hala belediyeye laf söyletmeme çabası olayı çarpıtma.
Bu olay Keçiören de veya onu da geçtim Erzincan ın 10 bin nüfuslu bir belediyesinde olsaydı üşenmez tüm izmirliler gidip orda destanlar yazar demediğinizi bırakmazdınız
Yanlış mıyım?

Geçen aylarda Ankara yemek sayfası açılmıştı orda Gökhan a birisi bişey demiş diye bu izmirli bütün arkadaşlar nerden! haberleri olduysa ertesi gün orda kıyamet kopardılar.
İnanılmaz

Biz kötüyüz biz çakalız hepsi kabul
Sen ve senin gibiler bizim gibi olmadığınızı gösterin o halde çok basit
Biz ideoloji için karartma yapıyoruz ya sen yapma ve ağzına geleni say burda İzmir büyükşehir belediyesi yetkililerine ve o ilgili şirkete
Hadi bakalım

AnL_95
1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 01:52

Özetlemek gerekirse;
İstanbul Metro inşaatında yaşanan bir göçük yüzünden birileri can ve mal kaybına uğradı vr bunun sonucunda yayın yasağı geldi diyelim. Bu yasağı alkışlayan birinin İzmir'deki olayın üstüne çullanması ve ölenleri diline dolaması ikiyüzlülüktür aynı şekilde İstanbul için bir bardak suda fırtına koparıp iş İzmir'e geldiğinde görmezden gelmek ve saçma bahaneler sürmekte ikiyüzlülüktür. İkisi de ölü seviliciktir ölden medet ummaktır siyasi fanatikliktir.

Yani Misafir79a denen parti fanatiği;
Öncelikle tanımadığın insanlar hakkında fikir beyan etme. Senin destan niteliğindeki boş mesajına verebileceğim tek cevap bu. Nitekim üyelik açıp kendi fikirlerini söyleyemeyecek korkaklıktasın veya tepki çekmemek için fake takılıyorsun. İki türlü de umurumda değil. Çamur atma amacın yoksa şayet üşenmeyip iki üç sayfa öncesini okursan ölenlere rahmet okuduğumu da görürsün. Ama sen görmezsin objektiflik sana ters. Belediyeye laf söyletmezmişimde Ankara'da olay olsa gider orayı ayağa kaldırırmışım da falan. Herkes kendi seçtiklerinin bedelini öder bana ne ? O Ankara ve Ankara'lıların problemi. Ben İzmir'liyim beni ilgilendirmez. Yeterince açık mı ?
Benim o Ankara yemek sayfasındaki olaydan haberim bile yok öyle bir olay varsa da Gökhan'ın kendi sorunu beni bağlamaz. Ben bir takım üyeler gibi sürü zihniyetiyle insanların üstüne çullananların arasında olmuyorum yani bu benim tarzım değil. Anladın ? Hatta şaşıracaksın ama o konuda yorumum bile yok. Dediğim gibi tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesme.
Ayrıca bu ülkede siyaset ölülerden nemalanmaya çalışmak değilde ne ? Birisinin sorumluluğunda olan bir yerde facia olduğunda karşı partiden olanlar ellerini avuşturuyor. Bunu A Partisi de yapıyor; B partisi de. Yalansam yalan de.
Gücü olanlar yayın yasağı getirir gücü olmayanlar ise yayın yasağı getirenlerin eleştirilerine ve propagandasına maruz kalır. Bu nedir ? İkiyüzlülüktür. Benim bahsettiğim şey de tam bu ikiyüzlülük işte. Ama sen parti fanatikliğinden gözü kör olmuş birisin zannetmem ki bu bahsettiğimi anlayasın.
Şaşıracağın bir bilgi daha vereyim beni savunmakla suçladığın bu belediyeyi sevmiyorum ve bunların adayına oy değil çöp vermeyeceğim. Ne oldu şaşırdın mı ?

İlgili şirketin ve belediyenin hatta olayla uzaktan yakından üstten veya alttan ilgisi olan herkesin Allah belasını versin. Oldu mu ?
Benzer bir olayda sen buna benzer bir şey söyleyebilir misin acaba ? Ki olaylara tepki gösterme şekli ağzına geleni saymak olan biri için bu dediğim çok mümkün gözükmüyor.

Misafir 24a

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 03:17

Misafir izmir başlığındasın. Kusura bakma ama bu başlıklarda objektiflik bekleme. Nafile. Sadece ZaferA diye bir arkadaş var onun dışında gıkını çıkaran yok. 😀😁😂

sayfa 240
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege