Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 300
Adanali1981

2 ay önce - Pzr 03 Mar 2019, 21:45

Aslında yeşil alanların mecbur kaldıkça imara açılması sadece Türkiye’ye has bir olay değildir, bugün oğlumla beraber dolaşmaya çıkarken daha önce ağaçlarla dolu yeşil bir alanı ağaçları keserek imara açmışlar, yani Almanya’da artan nüfusla beraber konut ihtiyacını karşılamak için gerekirse ağaçları bile kesebiliyorlar, tabi yeşil alan olarak Almanya Türkiye’nin kat be kat önünde bulunuyor.
Not: bilgilendirme amaçlı fotoğraflar paylaşıyorum.

(+)

(+)

asiboy
2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 00:14

Arkadaslar şunu merak ediyorum sambayat acildiginda saricamin değeri sizce ne olur saricama o saaten yatirim yapmak doğru olurmu

Misafir 35b

2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 19:25

Bence değerlenmez Sarıçam ama inşallah değerlenir örneğin 250 binlik daire şambayadı açıldımı fiyatı düşmez ama pahalanmazda. Şambayadı daha değerli bi bölge. Taleb şambayadıya olacaktır. Sarıçam ve şambayadı bölgesi için hayırlısı olsun inşallah

Misafir 465

2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 20:43

Saricam adananin en hizli degerlenecek bolgesi.

Misafir c53

2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 22:30

şambayat imara açılsa bile inşaatların başlaması en az 4-5 yılı bulur KRİZ VAR yaprak kımıldamıyor emlakçılardan ev satan varmı gidip son bir yılda kaç ev satmışlar bi sormak lazım
ha sarıçamın değeri düşmez ama çok fahiş hızlı da artmaz neden o bölgede de haddinden fazla daire stoğu var bu stoklar erirse el değiştirirsw prim yapar
ha bir de sarıçamın nüfusu 10.000 armiştir nüfusu en çok artan ilçedir...

Misafir 35b

2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 23:19

Misafir c53 şambayadı olunca 4-5 sene Sarıçam olunca devam. Şambayadı devreye girince kriz var yaprak kımıldamıyor. İddaa ediyorum Kabasakal şambayadı devreye girsin satılır evler çünkü taleb eden olur. Sarıçam gibi olmaz şambayadı.

asiboy
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 02:56

Arkadaslar sambayadin da yerim var o yüzden sordum rabbim kimseyi zarara sokmasin heryer bizim arkadaslar yeterki rant kurbanı olmasın guzel sehrimiz bu kriz biter insallah herkes kazanir

Misafir 791

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 09:57

Söz konusu Şambayat olunca kriz var yaprak kımıldamıyor ama söz konusu sarıçam olunca her şey güllük güllüstanlık lan varya bu sarıçam'cılar kadar bencil nankör insanlar yoktur herhalde...!

Misafir 9fc

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 11:19

hayatımda bu şambayatcılr gibi acaip insanlrla karşılaşmadım. sizin burda yaptığınız cahl atışmasının size kazandıracağı hiç bir şey yok... aslında anlayacağnızda yokta, neden yazdıysam.... her neyse...

Misafir 791

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 11:42

Siz sarıçam'cılar rahatınıza bakın sizde adınız gibi biliyorsunuzki Şambayat'ta inşaat'lar başlarsa sarıçam hepten yok olup gidecek kimse artık oranın semtine bile uğramaz boşuna kendi canınızı sıkmayın yada isterseniz Şambayat'ta inşaat'lar başlıyacağı için siz şimdiden canınızı sıkın...!

sayfa 300
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET