Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
istamin uzbek
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 08:44

------------------------------------------------------------------'--'-----''
Her insаn bir yağmur tаnesi gibidir. Kimi çamura, kimi gül yaprağına düşer. -Hz. Mevlana

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Lаkin bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye! -Hz. Mevlana

Senin gönül aynan sırrını ortaya çıkarmıyor. Çünkü o tozdan arınmış değil.

Eli görmeyen kişi, yazıyı kalem yazdı sanır!

Dün аkıllıydım, dünyаyı değiştirmek istedim; Bugün ise bilgeyim, kendimi değiştirdim. -Hz.Mevlana

istamin uzbek
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 18:11

Ne demeye çaliştiği anlaşilmiyor eksi puanini vermiş üyemiz beni ne demek istediğimi bilmiş va bu eksi puanini vermiş. Zaten, bilmişsin ne demak istediğimi. Senin puan verme ferasetinda yokken, Mevlaneye nedan saldiriyorsun.

A.Mehmet
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 18:39

Alıntı:
Her insаn bir yağmur tаnesi gibidir. Kimi çamura, kimi gül yaprağına düşer. -Hz. Mevlana

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Lаkin bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye! -Hz. Mevlana

Senin gönül aynan sırrını ortaya çıkarmıyor. Çünkü o tozdan arınmış değil.

Eli görmeyen kişi, yazıyı kalem yazdı sanır!

Dün аkıllıydım, dünyаyı değiştirmek istedim; Bugün ise bilgeyim, kendimi değiştirdim. -Hz.Mevlana

Mevlana denen kisi, karanlik odaklarin,gizli guclerin ve seytani orgutlerin has adamlarindan biridir ve 7 yildizli bir munafiktir.Bu karanlik ve sinsi odaklar 4 bin yil evvelde vardi bugun de var daha kotusu bu alcaklar dunyayi yonetiyor (zulm ediyor).Hz.Isa,ya kadar zulm etmeye devam edecekler gibi gorunuyor.Muslumanlar ALLAH,i birakmis kullarina itibar edip, yuceltip sedece onlari dinliyor.

Yukardaki guzel sozlerin tamami Anadoluda yasayan saf ve temiz insanlarin soyledigi anonim sozlerdir. Seytani teskilatlar tarafindan toplanmis ve yuceltmek istedikleri sahislara maal edilmistir.Mevlana denen karanlik adamin anadili Farscadir ve Turkeciyi sonradan ogrenmistir.Karadenizli bir sair ege sivesiyle siir yazamaz ve soz soyleyemez.Daha kotusu yukardaki bazi cumleller Osmalica.Turkceyi sonradan ogrenen bir kisi anadolunun her bolgesinden siirler yazip sozler soyleyemez.Polis okuluna giden acemi talebe bile burda sahtekarlik oldugunu bilir.

Karaman Ahmet
1 hafta önce - Prş 14 Mar 2019, 23:15

Alıntı:
Mevlana denen kisi, karanlik odaklarin,gizli guclerin ve seytani orgutlerin has adamlarindan biridir ve 7 yildizli bir munafiktir.
...
Daha kotusu yukardaki bazi cumleller Osmalica.Turkceyi sonradan ogrenen bir kisi anadolunun her bolgesinden siirler yazip sozler soyleyemez.
...

Asil münafigin hasi sensin, fakat en amatöründen!

Neymis efendim, Türkceyi sonradan ögrenen kisi Osmanlica kelimeler bilmezmis.

Cehaletin buradan belli oluyor, birde gelmis burada Mevlana hakkinda yorum yapmaya kalkiyorsun.

Mevlana 12 yasinda babasiyla anadoluya göc ettiginde, Osmanli anadolu topraklarinda bir taraftan öbür tarafa göc eden, kendine yurt arayan, Selcukluya tabi kücük bir beylikti.

Cehalet ve milliyetcilik birlestigi zaman, ortaya böyle münafikligi bile beceremeyen, komik mesajlar cikiyor.

A.Mehmet
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 01:43

Alıntı:
Asil münafigin hasi sensin, fakat en amatöründen!

Neymis efendim, Türkceyi sonradan ögrenen kisi Osmanlica kelimeler bilmezmis.

Cehaletin buradan belli oluyor, birde gelmis burada Mevlana hakkinda yorum yapmaya kalkiyorsun.

Munafikligin alametleri vardir Kurani kerimde bunlarin ozelliklerini anlatan ozel bir sure bile vardir.Ama muslumanlar kendi kitabini okuyup aydinlanmak,temizlenmek ve suurlu bireyler olmak yerine her onune gelen bir sapigi kutsallastirip,yuceltip kendilerini karanliga ve sapikliga atiyorlar.

Mevlana denen munafigin dun oldugu gibi bugunde hala Hiristiyan,Yahudi,Budist,ataist,gizli tarikatcilar ve din dusmanlari milyonlarca seven ve hayranlari var .ALLAH,in dusmanlari nasil oluyorda Mevlana denen adami buyuk hayranlikla seviyorlar bunun adi munafikliktir.Oysa biz muslumanlar ALLAH,rasulu ve muminleri seviyoruz digerleri ALLAH,in dusmanidir ve bizimde de dusmanimizdir ELHAMDULILLAH.

Mevlana,nin diye soylenen guzel sozlerin bir kismi Osmanlica yani yuz yillar sonra soylenmis sozler.Yalanci sahtekarlar.

INSANLARI YUCELTEREK ALLAH VE RASUL,UNDEN UZAKLASIP KUCULURSUNUZ.ALLAH,I YUCELTIRSENIZ ITIBAR KAZANIRSINIZ.muslumanlari sadece ALLAH,i dinlemeye ve itaat etmeye davet etmek ne kadar zormus .*Ey iman edenler! Allah’a itaat edin. Peygambere ve sizden olan emir sahiplerine de itaat edin...” (Nisa / 59)*

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA