Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Köprülü Kavşak Çalışmaları
« önceki   123 ... 313233

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33
Misafir c46

6 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 00:03

Acaba inşaat ne zaman devam eder.
Keşke şimdiye kadar bitselermiş

Onur Taner

6 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 00:47

^^ Karayolları'nın tembelliği. Yoksa Hürriyet Caddesi'ni Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundan almalarını geçtim, o yola daha adil bir adı çoktan bulurlardı!

Bilmeyen varsa, Kültür mahallesi'nde şu an üç sokak numarası ile anılan *Kafeler Caddesi*'nin eski adı Hürriyet Caddesi'dir. Paralelindeki bulvarın hırsızlığına aldanmayın.

Onur Taner

6 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 00:50

Ayrıca Başar olacak Temel Reis suratlı, çocukça siyasi garezlerin yüzünden mesajlarıma aptal saptal yere eksi puan vereceğine adam gibi gerekçeni yaz! Aksi takdirde, benden önce bu siteden ikinci defa atılır, kendi olanaklarımın aksine de dertlerini bu siteden başka hiçbir yerde yazamazsın! Belediyedeki iş arkadaşlarına bile bu derdini anlatamazsın!

Sonradan silinmesini göze aldığımdan bunu ayrı bir mesajda yazıyorum. Site kurucusuna bir nebze de olsa saygım var yoksa. Bir Kabasakal Bluto olma kaygım olmasa bile, Temel Reis'i de severim. Sonuçta Safinaz'ını elinden almaya niyetim bile yok.

karbozone
6 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 09:36

Alıntı:
Karbozone bey, hürriyet caddesine ne zaman kavşak yapılacak.
Ayrıca, döşemealtındaki yarım kalmış kavşak hakkında bilginiz var mı ?

Hürriyet Caddesi üzerindeki sanayi uncalı kavşakları projede var ama malum artık daha az i,haleler yapıldığı için ne zaman olur bilmiyorum. Ama çok uzun süre de almaz.

Döşemealtı (Kepez Üstü) kavşakları ve bir çok yol firmaların şantiyelerini kapatıp gitmesi ile yarım kalmıştı fakat kepez üstü kavşakların ve bağlantı yollarının yapımına yavaştan başlandı

omerbulbul
4 gün önce - Pzr 17 Mar 2019, 09:23

[/url]
Daha önce Kepez üstündeki köprülü kavşağın Antalya - Burdur istikametinin trafiğe açıldığını görmüştüm dün ise Burdur- Antalya istikameti trafiğe açılmış.

Onur Taner

2 gün önce - Pts 18 Mar 2019, 23:20

^^ Kepezüstü değil, Döşemealtı'da oralar!

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 313233
ANA SAYFA -> ULAŞIM