Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Gaziray Başpınar-Oduncular Banliyö Hattı
« önceki   123 ... 65666768   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 66
Mahmut Göksu
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 00:21

Göllüce durağına dün yürüyen merdivenler indiriliyordu.

xertugrulx

2 ay önce - Pzr 17 Mar 2019, 01:08
Şubat ayı videosu geldi. Süper bir çalışma

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pzr 17 Mar 2019, 11:56

Evet çalışmalar oldukça hızlı.
Acaba gar bölgesinde ki hafriyat ne olacak alt yol gibi bir çalışma mı?

Çok geniş çünkü

erkan_gs_mk

2 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 06:52

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Başkentray, İzban ve de Marmaray istasyonlarına kıyasen Gaziray'a yapılan istasyonlar bana daha modern ve de daha estetik geliyor. Hava çekimlerinden ben bu kanıya vardım. İstasyonların içinde kullanılacak malzeme de inşallah kaliteli olur.

Siz ne düşünüyorsunuz.

emrenmert

2 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 07:48

1. Araçlarla ilgili ihale yapıldı mı?
2. Yeraltından gideceği söylenen bölge ile ilgili kazı çalışmaları başladı mı?

Mahmut Göksu
2 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 10:26

Alıntı:
Bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Başkentray, İzban ve de Marmaray istasyonlarına kıyasen Gaziray'a yapılan istasyonlar bana daha modern ve de daha estetik geliyor. Hava çekimlerinden ben bu kanıya vardım. İstasyonların içinde kullanılacak malzeme de inşallah kaliteli olur.

Siz ne düşünüyorsunuz.

Bu istasyon projeleri çok eski tarihli 2013 yılında yapılan bir projeden beri aynı projenin yapılmasını bekliyoruz.

Tabi gene de modern yapılar. İnternette ve diğer sitelerde yaptığım aramalarla bu projenin istasyon meydanı toplu taşıma meydanı gibi bir proje kadar uzanıyor

Hatta mimarı da galiba Feyyaz Aysoy. https://www.youtube.com/channel/UCd7FEHHzwA8qjYwiUBGzPTQ

Tabi gene yapılar oldukça güzel gözüküyor. Malzeme kalitesi konusu her zaman için muamma mutlaka bir iki tadilat görür.

doğru malzemeyi doğru elemanlar ile ve doğru işçilik ile bir araya getirememe problemimiz artık kalıtımsal bir hastalığa dönüşmüş halde.

27Hilm34
2 ay önce - Çrş 20 Mar 2019, 02:15

Büyük ihtimal Yer altından gidecek yer için bi kazma bile vurulmadı .O anca 2020-2021 gibi biter metroda gelecek seçim vaadi olarak yapılır bakın görün

Mahmut Göksu
2 ay önce - Çrş 20 Mar 2019, 09:32

Alıntı:
Büyük ihtimal Yer altından gidecek yer için bi kazma bile vurulmadı .O anca 2020-2021 gibi biter metroda gelecek seçim vaadi olarak yapılır bakın görün

Tabi ki ne kazma vurulması birde şaka gibi 2018 içinde bitecek yok yerel seçimden önce açacağız diye reklam yapıyorlardır.

2013 yılında istasyon projeleri çizilen bir iş yani bunun ihale süreci 2012 öncesine dayanıyordur.

Liyakatsız iş yapmanın sonucu böyle ana bir aksı yer altına almadan planlamak hem ses kirliliği açısından zaten çok sıkıntılı iken birde ülkenin kıt kaynakları sorumsuzca kullanılıyor.

İş başladı önümüzde 3 5 ay sonra kazma vurulsa ki o zaman kadar kalan işler 2019 sonuna doğru bitecek
O zaman ne olacak iki tane birbirinden bağımsız çalışan hat mı olacak?

Geçici olarak boşa duran bir yatırım olacak.
Bir vaad ile yer altıan alınacak planlama uygulama yok gerçek anlamda bir bilgi yok.

Mesela Fatma Hanım ulaşım master planı yaptık dedi her yere pankartlar astı o planda bu uyugulamalar yok muydu?

Kim ne derse desin bu şehre toplu taşıma Asım Güzelbey çağ atlattı keşke 3 dönemini yapaydı şu an belki Gaziray gene bitmezdi ama belediye kaynakları ile tramvay hattı ile şehri donatırdı.

Şehir büyüyor Yamaçtepe İBrahimli 2 Karataş'ın uzanan kolları her yer raylı sistemden uzakta...

Seyrantepe Fıstıklık Beykent Beylerebeyi d Gaziray olursa uzağında bi aks olacak.

Mesajımı onaylayacak denetçiden ricam mesajlarım daha fazla onaydan geçecek ise bilmek istiyorum
12 Şub 2009 beri üye olduğum 3900 mesajım olduğum site de akp eleştirdim diye bu kefeye konacaksam.

Bileyim.

Mahmut Göksu
2 ay önce - Cum 22 Mar 2019, 12:52

https://www.instagram.com/p/BvTlakElb8a/?utm_sour ...bkg51xwfvs

Deneme sürüşü yapılmış tren setleri hakkında bilgisi olan var mı?

Righteous
2 ay önce - Cum 22 Mar 2019, 12:52

Bugün İpek Yolu’ndan geçerken gar taraflarında derin kazılar gördüm ve sanki aç-kapa için çalışmalar yapılıyordu. Gördüğüm kazılar aç-kapa ile ilgimi bilmiyorum ama olma ihtimali var.

sayfa 66
« önceki   123 ... 65666768   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM