Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 982
Hasan Mihrican
1 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 12:26

Şöyle bir söylenti dolaşıyor;

Astaldi firmasının YSS Köprüsü’ndeki hisseleri Çinlilere satmaya çalıştığı biliniyor.
Ancak yıllık gelirlerinden doğan değerleme ile bir sorun yaşıyorlarmış.
Sözleşmeye göre köprü geçiş ücretleri dolar kuruna göre yılda 1 kez revize ediliyor. Ancak dövizde yaşanan oynaklıklardan dolayı firma bunu yılda 4 defaya yükseltmek istiyormuş.

Hazır sözleşmede değişiklik yapılacaksa başka maddelere de bir el atılsın.
Mesela yıllık garanti geçiş sayısı ve toplam işletim süresinden başlayabilirler.
Bu konularda düzeltmeye gidilirse o zaman dolar kuru güncellemeleri de dikkate alınabilir.

Misafir 788

1 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 14:09

Merhaba hayatımda böyle saçma bir yol görmedim dünku soğukta gerçekten donacaktim o yol üzerinde ne bir dinlenme yeri ölseniz Cenazeniz bulunmaz o derece yani yolda üsudum ve donarak öleceğim diye aşırı korktum bir kamyoncu abiden rica ettik ısındık sağolsun sonrasında shell benzin istasyonunda mola verdik iyiki öyle biryer vardı ısındım ve sağ selamet evime geldim

alim80
2 hafta önce - Pzr 03 Mar 2019, 16:24

(+)

Karani Eseroğlu

2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 22:18

Misafir e0b

6 gün önce - Prş 14 Mar 2019, 23:43

gebze-halkalı banliyö hattı hizmete açıldı. şimdi yapılması gereken YSS köprüsünden demiryolu geçişini biran önce hayata geçirmek. Öncelik bu proje olmalı ve yeni havalimanı demiryolu bağlantısına kavuşmalı.

Ebübekir
5 gün önce - Cum 15 Mar 2019, 21:24

Ramazan DOĞAN

4 gün önce - Cmt 16 Mar 2019, 22:29

(+)

sayfa 982
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM