Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4747
Erkan Güler
2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 22:02

Alıntı:
Daha önce Pamukkale veya Anadolu'da bulunan 67 AV 104,50 DK 743,50 DK 490 plakalı araçlar Kamil Koç'a geçmiştir.

Oğuzcum sen olsan ne yaparsın?Otogar çıkışı peşin,köprü ,otoyol peşin,mazot,personel,ikram… türlü türlü masraf.Hakedişler zamanında yatmayınca masrafları cepten ödemek zorundasın tabi ki gücün varsa.
Yakın bir dostumuz aracını kısa bir süre önce çekti.(Plakası soyadlarıyla müsemma.)Duyduklarımı yazmayacağım.
Senin de sık mesaj gönderdiğin bir site var.(Adminleri beni iyi tanır,aramız süperdir! )
Oradaki arkadaşlar - ki şirketle dolaylı bağlantıları olduğunu herkes bilir-durumu özetlemişler.
Ne diyelim zenginin malı züğürdün çenesini yorar.
Hayrolsun.

tfmm
2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 22:25

Pamukkale’nin gerçekten çok zor bir dönemden geçiyor ancak hukuki olarak işletme faaliyetleri durdurulmadığı sürece bu darboğazdan geçebilecek güçte olduğuna inanıyorum. Sadece önceden yapılan hatalar tekrarlanmasın, kaliteden ödün vermeden stratejik hamleler gerçekleştirilsin.

Öncelikle bireyselci kavramı olmadan daha doğrusu araç sayısı artmadan karlılıklarını sağlayabileceklerini düşünmüyorum. İkincisi ellerindeki en önemli şans markalarının bilinirliği ve güvenilirliği. Bu özelliklerini korudukları sürece müşterileri başka firmalara kaymayacaktır. Ancak en önemli hamle stratejik adımlar. Örneğin kurtköydeki aktarma noktası bana kalırsa harika bir fikirdi. Bu haftasonu İstanbul-Bursa seyahatim olacak ve olası sefer sürelerini inceledim, gördüğüm manzara tüm firmaların ataşehir-dudullu, sonrasında ise gebze istasyonlarına uğramaları ile tamı tamına 3,5-4 saat olarak görünüyordu. Daha açık bir şekilde Osmangazi köprüsü yapılmamış, feribot ile topçulara geçiyoruz diye düşünebiliriz ! işte bu zaman kaybını aşmak adına Büyükçekmece-mudanya feribotunu kullanarak yolculuğumu gerçekleştireceğim. İşte tam da bu anlattıklarımın doğrultusunda zaman kavramını kaybedecek hamlelerden uzaklaşmalı Pamukkale ya da müşteri kaybetmek istemeyen diğer firmalar.

Son olarak da son model otobüs fantazisinin de bir an önce bitmesi gerekiyor artık. Modelli araç mı bakımlı araç mı sorusunun cevabını doğru veremedikçe bu sektör kendini ateşe atmaya devam edecektir bana kalırsa.

hakan erat
2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 22:27

Lider Anadolu bu akşam Çorum-İstanbul seferi ile yollara çıkmış. Kendilerine kazasız belasız bol kazançlar diliyorum.

Oğuz Çolban

2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 22:50

Alıntı:
Oğuzcum sen olsan ne yaparsın?Otogar çıkışı peşin,köprü ,otoyol peşin,mazot,personel,ikram… türlü türlü masraf.Hakedişler zamanında yatmayınca masrafları cepten ödemek zorundasın tabi ki gücün varsa.
Yakın bir dostumuz aracını kısa bir süre önce çekti.(Plakası soyadlarıyla müsemma.)Duyduklarımı yazmayacağım.
Senin de sık mesaj gönderdiğin bir site var.(Adminleri beni iyi tanır,aramız süperdir! )
Oradaki arkadaşlar - ki şirketle dolaylı bağlantıları olduğunu herkes bilir-durumu özetlemişler.
Ne diyelim zenginin malı züğürdün çenesini yorar.
Hayrolsun.

Ben olsam bende kendimi riske atmazdım çekerdim arabamı sonuçta ticaret işi herkes garanti para ister,bu arada malum siteyi bırakalı 4 5 ay oluyor

ertugrul bey

2 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 23:02

Aynen çok şükür bir efsanemiz daha geri geldi umarım umduğu gibi ilerlerler....

bakioguz
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 14:24

Güney Akdeniz Seyahat'te Hatay-Antalya hattında çalışan 31 AYL 55 plakalı 2009 model Travego 15; yeni araç girişleri nedeniyle satılmıştır.

Yiğit Şahin
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 15:03

Alıntı:

"Hakedişler zamanında yatmayınca" demiş arkadaş ama şu an Pamukkale'de bildiğim kadarıyla hiç bir otobüsçünün alacağı yok. Pamukkale konkordatodan beri otobüsçü ödemelerini ERTESİ GÜN bankaya havale yapıyor!
Forumda devamlı Pamukkale'yi yalan bilgilerle karalayan arkadaşlar var!

pamukzade
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 16:47

Konkordato pamuktaki şahısların işine geldi, normalde yazhn.den belli bir miktar alıp (otogar çıkış parası + 20 & 100 lira) kalanını maaş alır gibi ayda bir kere de alıyorlardı. Şimdi şahıslar yazıhanelerden para alamıyor. Hakedişler en geç 2 gün içinde yatıyor, para bekleme durumu yok şahıslar için son süreç daha iyi oldu.

Oğuz Çolban

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 17:05

Metro Bartın'da bitmiş derken herifler bugun 3 tane starliner kaldırdı,İstanbul sıralarında ilave açmışlar.

Ustura Faysal
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 17:13

Alıntı:
Konkordato pamuktaki şahısların işine geldi, normalde yazhn.den belli bir miktar alıp (otogar çıkış parası + 20 & 100 lira) kalanını maaş alır gibi ayda bir kere de alıyorlardı. Şimdi şahıslar yazıhanelerden para alamıyor. Hakedişler en geç 2 gün içinde yatıyor, para bekleme durumu yok şahıslar için son süreç daha iyi oldu.

Peki madem ki böyle hak edişler hemen yatırılabiliyordu da, bu koca koca firmalar sırtlarından milyonlar kazandıkları bu otobüs sahiplerini niye süründürüyorlardı yıllardır.?

Mesela diğer firmalarda durum nedir, ayda bir kez mi para alıyorlar, ya da onu da mı alamıyorlar.

sayfa 4747
ANA SAYFA -> ULAŞIM