Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Alpiş A.Ş. Yeni Projesi Aden House
« önceki   123 ... 64656667   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 65
okerem
3 ay önce - Sal 12 Mar 2019, 21:56

alpisin o bölgede ki yeni karma projesi vardı iptal oldu galiba

Merve__12
3 ay önce - Çrş 13 Mar 2019, 19:10
Teslim tarihi

Merhaba sizi arayip teslimle ilgili nasil bir bilgi verdiler acaba paylasabilir misiniz?

Osman636
3 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 19:00
Alpis

Ben de teslim tarihini bekleyenlerdenim. 31 mart secimlerine kadar teslim tarihini soylemeyecekler sanirim. Uzaktan baktiginda ev bitmis gibi. Anlayamiyorum 2 ay sonra vericez demek bu kadar mi zor

Alpiş İnşaat 16
3 ay önce - Prş 28 Mar 2019, 20:42

Osman Bey selamlar , satış pazarlama müdürümüz Selçuk Bey teslim tarihi ilgili sizinle görüşmek istiyor. Lütfen blok ve daire no yazar mısınız Selçuk Bey sizi bizzat arayıp bilgilendirecek.

Numann
3 ay önce - Prş 28 Mar 2019, 21:33

Projenin önündeki kavşak açıldı sanırım bölgeye hayırlı olsun

Alppp16
2 ay önce - Cmt 30 Mar 2019, 10:55
Alpis

Projeyle ilgili camur atanlara gerekli cevaplar verilmis. Hepsi ne hikmetse suspus olmuslar. Eminim camur atanlarin bir cogu kiskancliktan ozellikle projenin konumuyla alakali cekememezlikten. Istanbul caddesi uzerinde kac tane boyle proje var. Erken teslim konusundada cok sacma sapan seyler konusulmus. Adamlar 5 ay once teslim etmesi icin baski yapiyorsunuz. Bu da projeyle ilgili bazi detaylarin gozardi edilebilmesi demek olur. Tabi buyuk sirket bunu goze alamaz ama yinede baski yapilmamasi lazm. Zamaninda haziranda teslim olsun ama her seyi eksiksiz olmasi tum daire sahipleri icin daha hayirli olur. Sizlerin bunu demesi lazm. Mantikli dusunun, sizde yasamissinizdir eminim bir isi yetistrcem diye hatalar yapilabilir yada ufak detaylar gozardi edilebilir veya ozenmeden yapabilirsiniz o baski altinda bu durum tum daire sahipleri icin olmasini istemeyecegi bir durum. Kisacasi teslim tarihine takilmayin projenin ozenliligine ve en ince ayrintisina kadar bitmesi icin sabir gosterin derim ben. Ki projenin ocak ayinda teslim edilmemesi sirketin profosyonelligini gosterir. Ben yapilan son daireye kadar projedeki son ayrintiya kadar tamamen bitirip vericem demek daire sahiplerini onlardan daha cok dusunuyorum demek oldugunu gosterir. Son olarak alpis yapilacak okulla ilgilide bir aciklama yaparsa iyi olur. O konudada burada sallayan arkadaslar vardi.

Numann
2 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 17:51

Neye göre bitmeyen? 2019 haziran geçti de ben mi fark edemedim

Osman636
2 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 20:40

Belediye elektrik su dogalgaz vermiyor hala arkadaslar ne zaman verilecegi belli mi? Degil.
Hazirana da 2 ay kaldi ne 2 aylar gecirdik gorecegiz

mimar m. karakoç

2 ay önce - Cum 05 Nis 2019, 10:16

Alıntı:
Belediye elektrik su dogalgaz vermiyor hala arkadaslar ne zaman verilecegi belli mi? Degil.
Hazirana da 2 ay kaldi ne 2 aylar gecirdik gorecegiz

Abone olacaklar;
Yapı kullanım izin belgesi, Kat Mülkiyet Tapusu, DASK vb ile

Su için Buski'ye,
Elk için TEDAŞ'a,
Doğalgaz için de Bursagaz'a müracaat edeceksiniz.

Yukarda yazdığım kurumların Altyapı hatları var ise bağlanır. Besleyici trafo yok ise trafo yapılıp hat çekilmesi lazım. Büyük siteler yapan müteahhitlerin yapması gereken bina bitince değil ruhsatı aldıktan sona özellikle Elk için ilgili kuruma müracaat edip 500 daire ruhsatı aldım, 1 yıl içinde bitireceğim, besleme hatlarının yapılmasını talep etmesinde yarar var. Kendi proğramlarında yok ise o zaman müteahhit yapsın benim ihale proğramımda yok diyebiliyor.

akara3461
2 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 09:02

Arkadaşlar 3 +1 fiyatları nedir bilen var mıı

sayfa 65
« önceki   123 ... 64656667   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet