Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6212
uzun55
3 ay önce - Çrş 13 Mar 2019, 23:46

Alıntı:
Bırak takımı etkisi altına almayı rakip takımın taraftarını bile susturamadı.

3 yıldır TT Arena Şükrü Saraçoğlu ve Vodafone Parka gidiyorum ve saha içinden takip ediyorum. Genel olarak 3'ünü kıyasladığımız da arkadaşlarla Vodafone Parkın daha uğultulu ve baskılı bir atmosfer olduğunu konuşuyoruz aramızda. Bunun sebebi ise sahaya yakın tribünler ve tribünlerin dik oluşu. Yani taraftar istedikten sonra Vodafone Park atmosferde 1 numaradır.
Bu arada Fenerbahçe maçında tribünler iyi değildi buna katılıyorum.

demir77
2 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 13:54

Alıntı:
Bunu okurmusun bilmiyorum sevgili kardeşim. 2 yıl önce tartıştığın ve savunduğun tezin geçtiğimiz fenerbahçe maçında çürümüş bulunmakta. Bırak takımı etkisi altına almayı rakip takımın taraftarını bile susturamadı.

Tek bir maça bakarak bu sonucu çıkarman yanlış. Evet o maç tribünler kötüydü ama atmosfer olarak çok iyi olan maçlarımız vardı. Bu inişler çıkışlar her statta olabiliyor.

cCcenk38
2 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 18:58

cCcenk38
2 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 01:20

Bugun acilisin 3’uncu yili. Zaman akip geciyor be.

Misafir b31

2 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 01:29

Başakşehir, Vodafone Park'ın 3. yılını kutladı, Beşiktaş cevap verdi.

Medipol Başakşehir Kulübü, Vodafone Park'ın 3. yılını kutladı.

Medipol Başakşehir, sosyal medya üzerinden Vodafone Park'ın açılışının 3. yılını kutladı. Bu kutlamaya Beşiktaş da Twitter üzerinden cevap verdi.

İşte Başakşehir ve Beşiktaş'ın Twitter'dan diyaloğu;

Vodafone Park resmi hesabından 3. yıl paylaşımı
Beşiktaş'ın stadyumu Vodafone Park, 3. yılını kutluyor.

2016'da açılışı yapılan Vodafone Park, bugün 3. yılını kutluyor. Vodafone Park'ın resmi sosyal medya hesabı ise bu özel gün için bir video yayınladı. İşte o video;
" target="_blank" class="postlink">

cCcenk38
2 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 01:59

Ozaman Basak cumartesi maci banko alir, Bjk hic sahaya cimasin. Hatta direkt sampiyonluk kupasini versinler.

trallan
2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 03:21
cevap

Alıntı:
3 yıl önce - Pzr 10 Nis 2016 00:29

ALINTIDIR

dün öğlen saatlerinde yakın bir arkadaşımla endişe ettiğimiz bir konu hakkındaki çağrımıza geri dönüş yapan fikret orman'ın daveti üzerine tekrar vodafone arena'ya gitme şansımız oldu, bu vesileyle gözlemlerimi aktarayım da bazı muallak konular açıklığa kavuşsun.

öncelikle şunu belirtmekte fayda var, ben yüz yüze konuşma şansım olmadan da fikret orman'ı severdim, ama an itibariyle fazlasıyla saygı da duyuyorum... bizi yedek kulübesinde otururken metin albayrak'la birlikte can kulağıyla dinledi ve söylediklerimizi mantıklı bularak istediğimiz şeyi gerçekleştirdi... ben bu kadar demokrat bir başkan tavrı görmedim hayatımda, cidden çok şaşırdım ve sevindim.

gelelim uygulamalara;

- kale arkalarına maalesef ağ örüldü... maalesef diyorum çünkü özellikle ilk sırada oturan taraftarlar gözleri alışana kadar sahayı baklava baklava görecekler, ben de o insanlardan biriyim ve umarım kısa sürede gözlerimiz alışır.

- kale arkasındaki duvarlara yapılacak cam uygulaması bursa maçı için durduruldu, eğer maçta herhangi bir sıkıntı yaşanmazsa mevcut profiller geri sökülecek ve tribünün önünde cam olmayacak... o yüzden herkesin dikkatli olması gerekiyor zaten güvenlik müdürü ahmet ateş kendisiyle yaptığımız görüşmede taşkınlık yapanların anında tespit edileceğini söyledi, eğer kombinenizin iptal olmasını istemiyorsanız dikkatli olun.

- tribünleri birbirinden ayıran cam platformların üst tarafı sökülecek başkanın verdiği talimatla... gerekçe, görüş açısının bozuluyor olmasıydı.

- zemini beğenmeyenler olduğunu gördüm daha önceki entry'lerde ve oldukça güldüm... fotoğraflardan bakarak buna nasıl karar veriyorsunuz pek anlamadım ama ömrünüzde görüp görebileceğiniz en güzel zemine sahibiz, çimler kopmuyor bile.

- saydam membranlardan sadece bir tane kaldı, o da yarın tamamlanacak,

- takım otobüsünün geliş noktasındaki grafiti çalışmaları muhteşem,

- skorbordlar göründüğünden çok daha büyük,

- led tabelalar muhteşem görünüyor, numaralı tarafında doğal olarak uygulama olmayacak ama diğer taraflarda tribün bitimine kadar ledler uzanıyor,

- loca taraflarındaki tv'ler hemen her yerden görünüyor, bu çok güzel bir ayrıntı,

- büfelerin önünde duran bistro masa ve sandalyeler oldukça şık, ayrıca koridorların her yerinde büyük ekran beko marka tv'ler var,

- eski açık yani denizbank alt tribününün içinde kartal yuvası var, onun karşısında da beşiktaş müzesi mevcut,

- yine aynı tribünde ortaköy ve karagümrük taraftar grupları olacak,

- tuvaletler çok büyük ve de alışık olmadığımız ölçüde güzel, lütfen güzel ve temiz kullanalım,

- numaralı ve kapalı alt tribünlerinin önlerinde hiçbir engel konulmayacak... orada olanlar çok şanslılar.

şimdilik aklıma gelenler bunlar, benim canımı sıkan tek şey kale arkalarında ağ kullanılması oldu ama bu maalesef bir kural... golden sonra gomez'in tribüne koşmasını ben de isterdim ama yapacak bir şey yok.

fotoğrafları görerek stadyumu beğenenler geldiklerinde çok şaşıracaklar çünkü inönü gözüktüğünden çok daha güzel;

https://eksisozluk.com/entry/59832867

Çok güzel bir hikayeymiş gerçekten.

Misafir db3

1 ay önce - Pzr 28 Nis 2019, 19:04

Misafir 330

1 ay önce - Pzr 28 Nis 2019, 22:16

" target="_blank" class="postlink">

Misafir 303

1 ay önce - Pts 29 Nis 2019, 10:22

sayfa 6212
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet