Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4174
igaspotter
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:02

Yeşilyurt’tan anlık bildiriyorum
Yolculuğum Söğütlüçeşmeye kadar sürecek, şu anda Küçükçekmeceden Yeşilyurt’a 8 dakikada geldim. Ama şunu belirtmeden edemeyeceğim, ses namına bişey hissetmiyorum. Sanki uzay boşluğundaymışım gibi birisi alıp beni götürüyor. Ek olarak şu anda set içinde anons çalışmıyor, durakta iade sistemiyle ilgili anonslar mevcuttu.

BN serisi Küçükçekmeceden geçerken fotoğraflamaya çalıştım. Eyyyyy BN şimdi ne yapacaksın ? Sinek avlıyordu Marmaray durağında Küçükçekmece’de en az 100 kişi vardı

(+)

zaferyurt94
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:06

Söğütlüçeşme İstasyonu 6 Yıldır Bu Anı Bekliyordum Gebze - Pendik 2012 Halkalı - Yedikule Mart 2013 Haydarpaşa - Pendik Haziran 2013 Sirkeci - Yedikule Ağustos 2013 Kapanmıştı Artık Gebzeye 45 DK Gidebilcem Sirkeci - Yedikule Arası Açılma İhtimali Yok Şuan

(+)

En son zaferyurt94 tarafından Çrş 13 Mar 2019, 07:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Osman_as

1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:09

İstanbul günaydın,

trenlere binenlerin heyecanını yaşıyoruz Baba oğul gebzali güzel paylaşımdı.

Güle güle kullanın.

nurmus06
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:10

Arkadaşlar Ankara da yaşıyor olsamda sizin bu güzel gününüze ortak olmak istedim.Banliyo hattınızı güzel günlerde kullanmanızı dilerim.Ülkemize ve bütün İstanbul a hayırlı olmasını dilerim.Bütün forumdaşlara selamlar saygılar.

lecce
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:10

Bostancı dan bineceğim. Yazarım gelişmeleri

Muradbey
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:11

Bir önceki mesajımda yolculuğum bitince detayları paylaşırım demiştim; metrodan gelen telefon çekmiyor refleksiyle 😀 Bir an yer üstünden gittiğini unutmuşum. Kaynarca - Cevizli arası tam 15 dk sürdü, ortalama 2.5 dk gibi bir süre.

Dokak
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:12

Herkes çok mutlu gerçekten otobüs dolmuş hatta taksicilerden kurtulduk.Özellikle yağmurlu günlerde taksiciler bile yolcu seçiyordu yaşlı çocuklu kimseleri almıyorlardı.

igaspotter
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:14

18 dakikada Zeytinburnundayım birçok istasyonda yürüyen merdiven çalışmıyor galiba, bindiğim Küçükçekmece de buna dahil

erimz
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:15
Bakırköy

Bakırköy (eski istasyon) hızlı tren peronu 06:30 kuzenim İstanbul - Konya seferine giderken. Peron hala bitmemiş ön tarafı kapalı, ona rağmen güzel eski anıları hissettim...

Gebze yönü

(+)

Halkalı yönü.

(+)

Hızlı tren..

(+)

Herkese sevgiler. Tekrar hayırlı olsun..

igaspotter
1 hafta önce - Çrş 13 Mar 2019, 07:18

Bi sıkıntı mevcut sanırım. Zeytinburnu’nda kapıları açmadan devam etti tren, Kazlıçeşmede 3 dakikadır bekliyoruz durakta, kapılar açılmadı. İçerdekiler ve dışarıdakiler bekliyor

sayfa 4174
ANA SAYFA -> ULAŞIM