Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Hilton Oteli
« önceki   123 ... 282930

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 30
akifovsky
2 ay önce - Sal 12 Mar 2019, 19:05
Hilton'un aylardır süren tadilat sürecine dair iddialar !


İzmir Hilton'un aylardır süren tadilat çalışması ve Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerindeki ana girişinin aylardır kapalı olmasına dair bir takım iddialar ortaya sürülmekte. İddiya göre binadaki tadilat çalışmasının aylardır devam etmesinin nedeni, otel binasını yapan Ata Holding'e bağlı İzmir Enternasyonal Otelcilik A.Ş. ile Hilton arasında yaşanan maddi anlaşmazlığa dayanıyor.
Yine iddialara göre binanın mülkiyetini elinde bulunduran Ata Holding'in, başka bir uluslararası otelcilik zinciriyle anlaştığı ve bu nedenle Hilton'u binadan çıkarmak istediği belirtiliyor. Buna karşın yüksek doluluk oranı ve prestijden dolayı Hilton'un ise binadan çıkmak istemediği dile getiriliyor. İki kurum arasındaki anlaşmazlık sonrası binanın dış cephesindeki mermerlerin tehdit oluşturduğu öne sürülerek, ana girişin kapatıldığı; ancak bunun da gerilimin bir parçası olduğu belirtiliyor.
Bu iddiaların hepsi bir yana İzmir'in simgelerinden biri olan Hilton'un önünden geçen biri şu anki haline bakınca nasıl bir karamsarlığa kapıldığını varın siz düşünün.


(+)
(+)


Arda M Öztürk

5 gün önce - Çrş 22 May 2019, 02:26


(+)
sayfa 30
« önceki   123 ... 282930
ANA SAYFA -> İZMİR