Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
eyoruk
6 ay önce - Pts 10 Eyl 2018, 10:18

Dalga geçer gibi o ağaçları koymuşlar..Ağaç diyorum ama işte .. Bu kadar çalışıp bu kadar para döküp bu kadar beton bu kadar zevksiz nasıl yapabiliyorlar aklım almıyor.Ben düşünsem uğraşsam yapamam yahu

TheLabarna
6 ay önce - Çrş 26 Eyl 2018, 10:42

Benim beğenmediğim bir proje oldu. Artık her sağanak yağışta balıkçılar pazarına kadar deniz taşıyor. Düzenlemeler ve deniz doldurulmasından önce böyle bir afet yaşanmıyordu. Fiziksel işlemlerde bir sıkıntı olsa gerek. Ayrıca her daim Orta Avrupa ülkelerinde nehir kenarlarını ne güzel düzenlemişler der dururdum. Mesela Avusturya, Almanya, Macaristan vs. gibi. Benzer bir uygulama yapılabilirdi, yapılmadı. Salacak ve Harem tarafına doğru yaya yolu çok daralıyor. Bisiklet yolu hiç iyi olmadı. Bazı kısımlarda bisiklet yolu yaya yolundan daha geniş. Bizim insanımız bisiklete de bisiklet yoluna da alışkın değil maalesef. Bisikletlerin yayalara çarpma durumu söz konusu olmaya başladı. Ağaçlandırma yapılmadığı için yaz aylarında gündüz yürünemeyecek kadar sıcak oluyor.

şafak güney
5 ay önce - Çrş 17 Ekm 2018, 11:41

Balıkçılar son düzenlemelerden memnun görünüyor. (14.10.2018)

akifozkalay
3 ay önce - Pts 24 Arl 2018, 17:30

Alıntı:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan "Üsküdar Meydan Düzenleme Projesi" kapsamında Üsküdar Meydan yayalaştırılacak olup bu kapsamda "Üsküdar Kalkışlı" hatlarda peron değişikliği çalışması yapılmıştır.

Hatlar 25.12.2018 tarihi itibarıyla yeni düzenlemelere uygun olarak hizmet vermeye başlayacak olup bahse konu tarihten itibaren web sitemiz üzerinden güncel güzergahlara ulaşabilirsiniz.

İETT nin sitesinde böyle bir açıklama var.

ahmet sert

1 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 18:26

Şubatın sıcak geçen bir gününü güzel bir şekilde değerlendirmek isteyenler kendilerini Üsküdar'da yapılan yeni meydana atmışlardı...

(+)

(+)

cribtiger
2 hafta önce - Pts 11 Mar 2019, 20:18

gecekondudan beter marmaray bacaları yer seviyesine indireleceği söylenmişti ancak çivi dahi çakılmadı

Gamze_34
2 hafta önce - Pts 11 Mar 2019, 21:25

Tarihi alanda bunu nası düşünmeden yaptılar

ERTUĞRUL
2 hafta önce - Pts 11 Mar 2019, 21:31

Sadece Marmaray'ın çirkin yapıları değilki, hala yollar düzenli değil, ortalık yerde park alanı olarak kullanılan yerler var.
Karmakarışık bir alan durumunda şu anda meydan.
Bu başlıkda açılalı 8 yıl olmuş.Hala sürünen bir proje.

şafak güney
3 gün önce - Cmt 23 Mar 2019, 19:47

Otopark ve çarşı inşa alanından 23.03.2019

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet