Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
GkhanTR
2 ay önce - Pzr 03 Mar 2019, 13:24
Wings For Life World Run İzmir 2019


Bu sene koşu yine İzmir'de yapılacak. Dünyada bir çok ülkeyle eşzamanlı başlayacak yarış için toplanan bütün gelir "OMURİLİK ZEDELENMELERİNİ TEDAVİYE YÖNELİK ARAŞTIRMALARDA" kullanılıyor. 1 kez bende katılma cesaretini göstermiştim. Takip aracının geçmesi çok uzun sürmemişti.

Alıntı:
5 Mayıs 2019'da anlamlı bir yarışta ter dökmeye hazır olun! Wings For Life World Run geri dönüyor ve bu kez katılımcılarını İzmir'de ağırlamaya hazırlanıyor.

Omurilik felcinin tedavisi için fon sağlamak için 2014'ten bu yana düzenlenen yarışın Türkiye'deki resmi lokasyonu bir kez daha İzmir. 5 Mayıs'ta Wings For Life World Run katılımcılarını ağırlamaya hazırlanan İzmir, eşsiz doğal güzellikleri ve elverişli iklimiyle katılımcılara şüphesiz ideal bir yarış ortamı sağlayacak.

Wings for Life World Run ilk kez koşanlardan tutkulu amatörlere ve profesyonel sporculara kadar her seviyedeki koşucular içindir.

KAYIT ÜCRETİ
Wings for Life World Run için ilk dönem kayıt ücreti 3 Ekim 2018 - 1 Aralık 2018 tarihleri arasında 60 TL'dir. Elini çabuk tut, kayıt ol, sevdiklerini kayıt ettir ve hep birlikte koşamayanlar için umut olalım!

Kayıt ücreti ikinci evrede, 1 Aralık 2018 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında 85 TL olacaktır.
Alıntı:
HAKKINDA
Wings for Life World Run: Koşamayanlar İçin Koşmak

Her şey Moskova havaalanında aktarma beklerken ortaya çıkan basit ama ilgi çekici bir fikirle başladı. Tüm dünyayı koşturmak nasıl olurdu acaba: Herkes, dünyanın dört bir yanında, aynı gün, aynı saatte koşsa? Devasa ölçekli bir yarış ve sona kalan tek bir koşucu. Dünya koşusu. Böyle bir şey yapılabilir miydi? Elbette.

Omurilik zedelenmelerini tedavi etme misyonuyla yola çıkan bir hayır kurumu olan Wings for Life’ın CEO’su Anita Gerhardter’la tanışın. İki sene süren bir plan aşamasından sonra Wings for Life World Run hayata gözlerini açtı- hem de küçük bir sürprizle. Sensörlerle donatılmış Yakalama Aracı, koşucuları yakalamak için tasarlanmıştı ve bitiş çizgisinin ta kendisi oldu.

Engelleri Aşmak

Yarış konsepti oturunca, Yakalama Aracı herkesin önceliği haline geldi. Dünyanın dört bir yanından binlerce koşucuyu adil olarak değerlendirebilmek için yepyeni bir iz sürme teknolojisi gerekiyordu. Her sene yarışın tamamlanabilmesi için Yakalama Aracı, son koşucuyu da yakalayana kadar belli aralıklarla hızını artırıyor.
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet