Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa'nın Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 293031

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 31
it308351
3 ay önce - Cum 01 Mar 2019, 09:22

Alıntı:
29 ekimde ikamet ediyorum. Ertuğrul'da oturan arkadaşım bizim sağlık ocağına geliyor. Ben de pazara yüzüncü yıl'a gidiyorum. Kimi kime bağlıyalım?

Benim anlatmak istediğimi anlamıyorsunuz.

Görükle civarını bilen ne demek istediğimi anlayacaktır. Farkındaysanız Görükle'ye çok yakın olmasına rağmen Kayapa ve Göçmen Konutlarını bu nüfus içine katmadım? Neden çünkü, oraların şehirleşmesi kendi içerisinde. Görükle bir bütündür, Dumlupınar&Görükle mahalleleri zate iç içedir, Atatürk Caddesi bölüyor 2 mahalleyi. Görüklede kaç senedir yaşayan biriyim. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum.

Gidin Dumlupınar mahallesinde oturuyorum diyin bön bön bakarlar suratınıza ama Görükle diyince herkes sizi anlayacaktır.

Yaşamayanlar lütfen yorum yapmasın

İzmir yolundan gelirken Görükleye girdikten sonra dumlupınar, görükle yoktur. Tek Görükle vardır.

Gidin Görükle'de yaşayanlara sorun aynı cevabı alacaksınız.

Ha resmi olarak mahalleler ayrıdır, o ayrı. Benim anlatmak istediğim toplam nüfusun yaşadığı bölge Görükle'dir.

Bunu nüfusu arttırmak maksadı ile söylemiyorum. Görükle'nin nüfusu git gide artıyor, buranın daha fazla belediyecilik hizmeti görmesi lazım.

A görükle 18 bin nüfus, aslında çok değil. Aaa dumlupınar 15 bin nüfus çok değil canım diyerek belediyeciliği buradan uzak tutmak saçmalıktır. Totalde hepsi aynı yerleşim yeridir.

Asıl anlatmak istediğim buydu. Selametle.

Ben yaşadığım hiç bir yerin nüfusunun artmasını istemiyorum, sakinliği seven biriyim.

sayfa 31
« önceki   123 ... 293031
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet