Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir 5d1

4 yıl önce - Sal 03 Şub 2015, 01:10

Vatan mahallesinde oturuyorum dokuma tezgahlarindan illallah ettim bu sanayi ne zaman gidecek burdan

Kemal ARITÜRK
4 yıl önce - Sal 03 Şub 2015, 14:43

Tokinin sanayi sitesi projesi bitmeden taşınmaları zor,o projede ilerlemiyor,yılıdrım belediye başkanının bu projeye sahip çıkması lazım,bir yandan şehir içindeki sanayi taşınacak deniyor ama bir yandan da yeni işyeri inşaatları yükseliyor.En iyisi satıp gitmek başka yere.Biz öyle yaptık çekilir dert değil gürültüsü titreşimi.

Mert Akgün
4 yıl önce - Çrş 11 Şub 2015, 10:17

diğer belediyelerde az çok birşeyler yapılıyor ama yıldırımda gözle görülür ele tutulur birşey yok. aksine çarpıklık son gaz, çingenelerin bonzai ticareti devam.

Misafir 7b4

4 yıl önce - Çrş 11 Şub 2015, 14:20

Haklısınız Özgen başkanın ikinci dönemi bile daha hareketliydi.

MustafaGüler

4 yıl önce - Prş 12 Şub 2015, 14:02

Geçenlerde yolum düştüğünden fark ettim İmam Hatip lisesini yıkmışlar tekrar mı inşa edicekler yoksa başka bir proje mi olucak burada

mahmutmacit

4 yıl önce - Prş 12 Şub 2015, 17:46

olası deprem için geçer not alamadığı için yıkılmış aynı yerine tekrar yapılacakmış
http://www.bursa.bel.tr/?bolum=haber&id=13442

Misafir 1bf

9 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 14:16

Ben anadolu visne caddesinde yasiyan biri olarak buyuklerimizden yardim istiyoruz bizim evimiz cok eski yikilmak uzre Su anda orada oturamiyoru kiadayi oruya birseyde yapamiyoru z kiss zamand donusum olmasini bekliyoruz saygilarimizi arzediyoruz

okerem
9 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:00

kentsel dönüşüm yıldırım bölgesi daha çok bekler bekleyin bakalım nasilda çantada keklik gerek yok kentsel donusume

Misafir 877

9 ay önce - Pzr 24 Şub 2019, 10:06

Vişne caddesi çok değerli bir bölge, cadde üstünde yada caddeye yakınsa rahat satabilirsiniz bence, bende vatan mahallesindeyim caddeyle aramızda 1 tane yatay sokak var sadece.

Kemal ARITÜRK
2 ay önce - Pzr 13 Ekm 2019, 20:04

Bir suredir sokagimizdaki poset imalathanesinin yarattigi olumsuz durumdan rahatsiziz, urettikleri posetlere baski boya yapiyorlar, cevreye boya kokusu yayiliyor, bolge imar planinda konut disi kentsel calisma alani olarak geciyor, bu alanlarda cevre sagliyi icin zararli imalathanelerin bulunmamasi gerekiyor, bu isyeri sikayet edildi, ruhsatsiz oldugu icin kapatildi ama sonradan ruhsat aldi, nasil olurda boyle bir isyerine yildirim belediyesi ruhsat verebilir, sayin eski yildirim belediye baskan yardimcisi Mustafa KARAKOÇ yada diger belediyede calisan yada tanidigi olanlardan yardim bekliyoruz. Baskana sorunumuzu anlatmak istiyoruz, Resmen 2019 Türkiye sinde zehirleniyoruz, sokakta astimi olan var.

sayfa 7
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet