Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Omera 21
4 hafta önce - Cum 22 Şub 2019, 19:15

(+)

abdurrahim a
4 hafta önce - Cum 22 Şub 2019, 21:07

enes üstad.çelik sandwiç panel mi yapılacak dış cephesi.yapılacaksa ve bu işi yapacak tanıdığım var.eğer böyle bir ihtiyaç varsa cevap verirsen iletişime geçilir

Fatih Glr 21

4 hafta önce - Cum 22 Şub 2019, 21:11

Diyarbakırımız için güzel gelişme Hayırlı olmasını temenni ederim

Enes1992
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 01:56

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Omera21 attığın resim doğru şantiye resmi o asıl tam olarak altındağın sağındaki arazilere kurulacak organize sanayi bizim 2. parsel araziler yola yakın sayılır, önümüzde caddeye sıfır Jiber büyük bir arazi aldı. Büyük bir fabrika yapacak. Abdurrahim beye gelecek olursak şu anda Aydınlı Grubun Türkiye Polo erkek gömleklerini biz Diyarbakırda 100 e yakın personelle üretip Avrupa Afrika ve Asya pazarına gönderiyoruz yeni yerimizde personel sayımızı 250 ye çıkarmayı hedefliyoruz Ayrıca kendi markamız olan Yeksan Tekstilinde çalışan sayısı 50 civarı olacaktır tabi ihtiyaca göre arttırılacak. (Arkadaşlar bizim derken şirket benim değil kurucuları ve yöneticileri babam ve dayılarım asıl sahipleride eski ortaklarımız olan dayılarımdır. Ben öğretmenim) Bu arada geçen yıl güneş enerjisi santralide kurduk Eğil yolunda 1 milyon Euro yatırım bedeliyle. Birçok projemizde var devam eden saygılarımla

osman21
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 02:17

Alıntı:
Diyarbakırda 100 e yakın personelle üretip Avrupa Afrika ve Asya pazarına gönderiyoruz yeni yerimizde personel sayımızı 250 ye çıkarmayı hedefliyoruz Ayrıca kendi markamız olan Yeksan Tekstilinde çalışan sayısı 50 civarı olacaktır tabi ihtiyaca göre arttırılacak.

Şu anda en önemli yatırımlar tekstil yatırımlarıdır. Çünkü tekstil yatırımları emek yoğun yatırımlardır. Çok fazla işçiye ihtiyaç duyar. Örneğin 100 milyonluk ortalama bir fabrika yatırımı yaparsan 100 kişi calistirabilecekken aynı parayla tekstil yatırımı yapılırsa 1000 kişi calistirabilirsin. Bölgemizin kanayan yarası işsizlik, ancak tekstil yatırımlarıyla çözülür.. Bu yüzden buraya yapılacak yatırımlar çok önemli.

Daha bir hafta önce işkur un asgari ücretle ve mevsimlik çalıştıracağı 1800 kisilik işe diyarbakır da 40 bin kişi başvurmuş. Eminim ihtiyaç duyulduğunda 100 bin kişi bile bulunabilir.

Umarım işiniz istediğiniz gibi gider de işi büyütür ve daha çok kişi istihdam edersiniz.

Enes1992
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:22

Osman abi söylediklerine katılıyorum teşekkür ederim

bilal aranlı
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:50

Türkiyenin en kaliteli pamuğu diyarbakır'dan çıkmaktadır. Son zamanlarda pamuk yerine mısıra yönelim oldu. Tekstil sanayisiyle beraber pamuk ekimine ağırlık verilmeli, iplik fabrikaları ve kumaş fabrikaları kurularak tekstilkent osb yi desteklemelidir. Avrupa pazarına ve iplik ve kumaş üretim yerlerine uzaklığı nedeniyle lojistik anlamda dezavantajlı konumda olan Diyarbakır bu şekilde nispeten bu durumu düzeltecek ayrıca ortadoğu pazarına da açılabilecektir.

bilal aranlı
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 14:50

İnşallah entegre bir anlayışla mükemmel bir kalkınma gerçekleşir.

Omera 21
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 18:53

Alıntı:
Arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Omera21 attığın resim doğru şantiye resmi o asıl tam olarak altındağın sağındaki arazilere kurulacak organize sanayi bizim 2. parsel araziler yola yakın sayılır, önümüzde caddeye sıfır Jiber büyük bir arazi aldı. Büyük bir fabrika yapacak. Abdurrahim beye gelecek olursak şu anda Aydınlı Grubun Türkiye Polo erkek gömleklerini biz Diyarbakırda 100 e yakın personelle üretip Avrupa Afrika ve Asya pazarına gönderiyoruz yeni yerimizde personel sayımızı 250 ye çıkarmayı hedefliyoruz Ayrıca kendi markamız olan Yeksan Tekstilinde çalışan sayısı 50 civarı olacaktır tabi ihtiyaca göre arttırılacak. (Arkadaşlar bizim derken şirket benim değil kurucuları ve yöneticileri babam ve dayılarım asıl sahipleride eski ortaklarımız olan dayılarımdır. Ben öğretmenim) Bu arada geçen yıl güneş enerjisi santralide kurduk Eğil yolunda 1 milyon Euro yatırım bedeliyle. Birçok projemizde var devam eden saygılarımla
Enes bey çalışmamızın devamını diliyorum. Güzel yatırımlar emeği katkısı olan tüm kurumlara buradan teşekkür ediyoruz

Enes1992
4 hafta önce - Cmt 23 Şub 2019, 23:18

Teşekkürler Ömer

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET