Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu da mahalle arası mangal işi daha nereye kadar sürecek..
« önceki   123 ... 74757677   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 75
Misafir 2cb

4 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 12:07

Bugün yetkilerle konuştum hem dikey mimariden ev alacaksın, hem önü park manzarası olacak, sonrada mazlumum garibanların iki ay piknik hafta sonu gezmesini şikayet edeceksin , olmaz kardeşim millet bahçesi kahramankazana yapılıyormuş göksu ne alaka söylediler ben ne diyeceğimi şaşırdım.

Misafir c23

4 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 15:45

Yetkililer çok doğru söylemiş. Mangalın dibinde evi bile bile isteyerek alacan. Sonrada mangal kalksın diye çevreci kesilecen.YEMEZLER..

Misafir 8f6

4 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 15:51

Göle sıfır beton bloklar dikilmeye devam ediyor. Doğa katliamına bir son verilsin yapılanlar içinde gerekli işlemler yapılsın.
Önce gölün kurtarılması gerekiyor.

Misafir d36

4 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 18:16

Hiççç algı operasyonlarına kalkmayın burada sadece gölün kenarında oturanlarmı şikayet ettiğini sanıyorsunuz biraz algılarınızı açın beyinlerinizi geliştirin ben yürümeye geliyorum çoluğumla çocuğumla duman altı olduğunda nasıl kaçacağımızı bilemiyoruz bu göl sizin değil hepimizin yetti artık bu kıskançlıklarınız ben niye kıskanmıyorum ayıp ya çolupum çocuğum sayenizde gezemiyor.Tekelinizemi aldınız burası artık piknik yapmak isteyenlerin parkı gidin nerede yaparsanız yapın mangalınızı bizi ilgilendirmez bu park sizin değil bizimde bizde varız burada bencilliğin luzumu yok millet parkı oldu çok şükür artık piknik yapabileceğiz sizin yüzünüzden yapamıyoruz.

Misafir 740

4 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 16:09

Ben kaşmirde oturuyorum koku hiç gelmiyor, site yönetimi önlemini almış yalıtım süper, camlar hiç sızdırmıyor, ne şikayet ediyoruz insanlar iki ay hafta sonu gezmesin mi piknik yapmasın mı.

Misafir c23

4 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 17:12

Aynen katılıyorum. OYAK'TAN ev alanlar düşünsün..

Misafir 057

4 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 22:00

Yıllar önce gençlik parkında da mangal vardı kurtuluş parkında da mangal vardı peki şimdi ne oldu Göksuda da bir gün mangal işi bitecektir unutmayın

Tunç D.

4 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 23:36

Alıntı:
kurtuluş parkında da mangal vardı

Altınpark’da da mangal yaktığımız günleri saygıyla anıyorum.
Mangal bir haktır,engellenemez ..!

Misafir 057

4 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 23:48

Evet engellenemez ama kimseyi rahatsız etmemek şartıyla duman evlerin arasında olmaz

Misafir 5e2

4 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 23:53

Göksuda mangaldan önce gölü katleden doğayı katleden göle sıfır gölü tamamen çevreleyip beton bloklardan kurtulmak gerekiyor.
Hergeçen gün bu konuda ilerleme kaydediliyor. Eninde sonunda çevre katliamı son bulacak göl kurtulacak. Bu betonlara yer gösterilecek.

sayfa 75
« önceki   123 ... 74757677   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet