Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 799
BYNDIR1000
1 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 23:42

Mesajını tam anlamadım Akın Akpınar?

edmund honda
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 09:33

akın akpınar her forumda burası öldü bitti yapmazlar ,etmezler diyerek mansur yavaş gelsin yazıyor payamlıtepe forumunda da mansur deyip duruyor maşallah elin kolun heryere uzanıyor ankarada heryere hakimsin anlamadığın bilmediğin bölge yok emlakçıysan açık açık söyle mansur yavaşın seçilme ihtimaline gelince seçilebiyorsa buyursun gelsin provakatörlük yapmanın anlamı yok

CAN KAYA66
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 10:24

Benim anladığım kadarı ile sn.akın akpınar mansur yavaş kesin gelecek diyor.

laventt
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 20:38
MART AYINDA ABB MECLİS KARARI ÖNEMLİ

Tanyelimin abb kararı mart ayına kaldı tespiti üzerinden görüş belirtmek istiyorum.
mart ayı içinde abb kararı, büyük ihtimalle doğukent lehine çıkacaktır.
birinci sebep; iki aday arasındaki farkın az olması oy un önemini artıracaktır. dolayısıyla abb nin doğukent kararını onaylaması ihtimalini kuvvetlendirecektir.
ikinci sebep ; siyasetçilerde, yapılanlar çabuk unutulur, dolayısıyla son dakika hamlesi daha çok ses ve yarar getirir görüşü hakimdir.
Seçime kadar mansur yavaşın önde veya arkada olmasının doğukent için önemi yoktur.

akın akpınar

1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 22:21

Şuan icin başlanan projeler yakup arslan insaat ikenanin hemen arkasinda özel okul insaatina başladi.Canduran insaat 3 bloklu projesini basladi o da hemen ikeanin 2 metre arkasinda hayirli olsun

Kalecikakan
4 hafta önce - Pzr 24 Şub 2019, 19:56
Mart gündemi

Arkadaşlar mart ayı meclis gündem maddeleri belli oldumu listede varmi bizim konu

06Başken06
4 hafta önce - Pzr 24 Şub 2019, 21:11
Mavigöl

Mavigöl ve etrafı için bir gelişme var mı son durum nedir bilgisi olan var mı şimdiden çok teşekkür ederim

tanyelim
4 hafta önce - Pzr 24 Şub 2019, 22:18

Bakan beyin danismani beni aradi mart ayinda dilekceniz meclise gelecegini soyledi bende davamli bosbirakmiyorum bakanin ozel kalemini ve danismani ile irtibat halindeyim arkadaşlar hamdi hayırlısı olsun

tesbihat
4 hafta önce - Pts 25 Şub 2019, 08:02

5 yıl geç kalındı bir 5 yıl daha geçmesin

erixkar
4 hafta önce - Pts 25 Şub 2019, 08:44

Alıntı:
Bakan beyin danismani beni aradi mart ayinda dilekceniz meclise gelecegini soyledi bende davamli bosbirakmiyorum bakanin ozel kalemini ve danismani ile irtibat halindeyim arkadaşlar hamdi hayırlısı olsu
n

Yasar bey,

İnşallah bu secim arefesi ABB. yetkilileri kendi ayaklarına sıkmazlar.
Yapacakları çok basit dilekçemize onay vererek, meclisten geçmesini sağlamak.
On binlerce kişinin mağduriyetini gidermek.Hakkı yenmiş halkın hakkını vermek.
Karşılığında da sorunu çözdüğü için halkın oylarına talip olmak.

Bu kadar çabaya, uyarıya rağmen sorunu çözmezlerse, yine kendileri bilir.
Sorunu çözecek birisi elbet bulunur.
Dört gözle bu imar değişikliğini bekleyen on binlerce kişiyi kayıp ederler.
İki rakip arası fark bu kadar yakınken, kendilerne zarar verirler.
Kimse kimseye bir şey yapmaz, herkes kendine yapar!!

sayfa 799
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet