Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 168
Misafir 19c

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:06

Evet bunlar sıfır kasa ama arkadaşın dediği gibi fikir ve kalite olarak eskiler. 2019 yılında kaç yıl önce İstanbul için üretilmiş araçlara kalıyor Ankara halkı. Bu arada istanbul daha iyilerine geçti. Ayrıca Büyükşehir o kadar umursamıyor ki araç içlerinde İETT yazıyor. Ankara, İstanbul belediyesinin şubesi olsa, şuanki halinden yüzde elli daha iyi olurdu. Gökçek zihniyeti yani Ankara halkına ikinci sınıf hizmet zihniyeti halkın kendine bile işlemiş vaziyette. Kimsenin umrunda değil

onur345
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:16

Alıntı:
Ayrıca Büyükşehir o kadar umursamıyor ki araç içlerinde İETT yazıyor.

Malesef. Ben hepsini sökmüştüm zamanında

Alıntı:
Kimsenin umrunda değil

Haklısınız. İnşallah seçimden sonra baz şeyler değişecek ulaşım konusunda

Misafir fae

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:26

Son dakika ahok hatları artık ego ceptede görülmekte.511-5 hattı 35-277 vb.şeklinde kodlanmışlar.

Usta38
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 07:37

Bmc araçları beğenmeyenler binsinler arabalarına taksilere zorla bindiren yok onları.
Ayrıca sadece 511-5 508-5 te bazı araçlar görünmekte

Misafir fae

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 08:42

Yalnız bu kodlama niye 35-277 vb.seklinde

Barış Çakır
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 11:20

Procity model otobüslerin camlarındaki kilitleri ne olur açın, içerde nefes alınacak gibi değil. Dışardan temiz hava gerekiyor.

Misafir 59c

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 19:47

Eski midibüsler daha çekilmemiş trafikten bugün hangi hattı bilmiyorum ama çalışıyorlardi.

Misafir 21d

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 21:35

usta38
sen kendini ikinci sınıf görebilirsin ama ben Sincan'da oturan emekli dedeleri, ömrünü hastane sırasında harcamış analarımı ikinci sınıf görmüyorum. Onlar birinci sınıf insanlar ve Türkiye'nin başkentinde ikinci sınıf hizmeti haketmiyorlar. En konforlu otobüslerde en güzel hizmetleri hakediyorlar. Nasıl ki yıllardır Gökçek zihniyetinin mahkum ettiği beyaz minibüslerde eziyet çektiler şimdi de gene ikinci sınıf otobüslerde konforsuz yolculuğa mahkum olmamalılar. Neyse seçimlerden sonra inşAllah Gökçek zihniyeti tamamen Ankaradan silinecek. Özhaseki Kayseri'de kaliteli hizmeti vatandaşa sundu. Ankara'da da Gökçek zihniyetini silecektir.

onur345
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 22:47

Alıntı:
Özhaseki Kayseri'de kaliteli hizmeti vatandaşa sundu. Ankara'da da Gökçek zihniyetini silecektir.

Özhaseki geleceğine çok emin gibisin ? Ne iş yapıyorsun sen ? Nerden algın bilgiyi ?

Mehmet0660
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 22:57

İyide son 25 yıldır kazanan hep sincandan keçiörenden aldı oy u ama hizmeti çayyolu çankaya gördü bencede o halk otobüslerine layık değil ama layık görenler in hiç umrunda değil

sayfa 168
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet