Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1725

Süper Lig 2018-19 Sezonu Şampiyonu Kim Olur?
Galatasaray 30.7%  30.7%  [206]
Fenerbahçe 11.2%  11.2%  [75]
Beşiktaş 14.2%  14.2%  [95]
Başakşehir 13.0%  13.0%  [87]
Trabzonspor 4.9%  4.9%  [33]
Göztepe 1.0%  1.0%  [7]
Sivasspor 3.9%  3.9%  [26]
Kasımpaşa 0.6%  0.6%  [4]
Kayserispor 1.8%  1.8%  [12]
Malatyaspor 4.3%  4.3%  [29]
Akhisarspor 0.9%  0.9%  [6]
Alanyaspor 0.9%  0.9%  [6]
Bursaspor 3.3%  3.3%  [22]
Antalyaspor 0.6%  0.6%  [4]
Konyaspor 3.9%  3.9%  [26]
Rizespor 0.9%  0.9%  [6]
Ankaragücü 2.4%  2.4%  [16]
Erzurumspor 1.6%  1.6%  [11]
Toplam Oy : 671

Misafir 90a

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:47

ALINTI:
kasımpaşa en az 10 milyonluk diagne yi
2-3 milyona satarsanız bu hala düşersiniz işte

2-3 Milyona satmadı.
Sahneyi verdi. Bir de üstüne para verdi.
Allah'ım aklıma mukayyet ol.
Ne içiyorsun?
Bize de söyle.
Biz de güzelleşelim senin gibi.
Tövbe tövbee...

Misafir 6f0

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:55

[ALINTI]:
Bursa düşerciler gelmeden ben kaçayım.
İyi geceler herkese

Bursa düşer tabi.
Görürsün bak.

Misafir 420

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:14

Bursa düşmez ama böyle giderse Kasımpaşa düşer adamlar resmen freni patlamış kamyon gibi gidiyorlar. Yakında; Son Dakika! Mustafa Denizli ile yollar ayrıldı haberlerini görürüz ekranlarda.

brs1905

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 01:01

Ben kasımpaşa maçından neden korkuyorum ya

erkan_gs_mk

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 04:45

Alıntı:
Ben kasımpaşa maçından neden korkuyorum ya

Son derece normal bir durum. TTArena dışında ki her yerde zorlanıyoruz.

Kasımpaşa son zamanlarda kötü sonuçlar aldı, bizim maçla çıkış aramak isteyeceklerdir. Bir de biz Benfica maçı sonrası Kasımpaşa'ya gideceğiz. Bir Avrupa maçının ardından çıkılan lig maçı her daim sıkıntılı olmuştur.

Misafir 7a6

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 07:06

Erkan, senin için sıkıntılı olmayan maç var mı? Amatör ligteki malatyaspor ile karşılaşsak, felaket senaryoları döşersin. Tek bir maç esnasında bile "iyi oynuyoruz. Bu maçı kesin alırız" demedin. Hakikaten senin galatasaraylı olduğuna inanmıyorum artık.

erkan_gs_mk

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 08:02

Ben Galatasaray'li değil miyim ?

Buyurun.

(+)

Semih Kaya daha Galatasaray'dan ayrılmadan çok önce Eboue'li ,Drogba'li, Sneijder'li kadroya sahip olduğumuz bir dönemde evinde Semih Kaya beni ağırlarken. Semih'le evinde Balkanlar/Makedonya/Üsküp vesaire diye sohbet ederken laf geldi futbola. Orada bile Semih'in stoper mevkisinde ki bazı zaaflarını yüzüne söylemişliğim var.

Ben Galatasaray'lıyım. Peki beni sürekli karamsarlıkla suçlayan kimi misafirler sizin tuttuğunuz takımın renkleri ne ? Üye olun optimistliğinizle beni bastırın, tuttuğunuz takımın renklerini görelim bakalım.

Alıntı:
Amatör ligteki malatyaspor ile karşılaşsak, felaket senaryoları döşersin

Saha zemininin kötü olmasını, rakipteki "kazma"oyunculara karşı dikkatli olmamız gerektiğini ve de rakibi hafife almamamızı söylerdim. Bunun neresi tuhaf.

Alıntı:
Tek bir maç esnasında bile "iyi oynuyoruz.Bu maçı kesin alırız" demedin.

Valla görmek istemeyen göze ışık ne yapsın. Hem niye kesin alırız diyeyim ki. Beni karamsar olmakla itham edeceksin ama öte yandan bu maçı kesin alırız demiyorum diye bir bakıma benim polyanna olmamı mı bekliyorsun. Kesin olan bir şey var o da bir gün her canlı ölümü tadacaktır.

Yine aynı şeyleri tekrarlamış gibi olacağım lakin olsun. Geçen yıl son maçta 3 puan farkla şampiyon olduk, bu yılın başında Gomis ve Eren'e ek bir forvet daha beklerken Gomis gitti yeri doldurulamadı. Bu sayede Şampiyonlar Liginden elendik, üstüne sakatlıklar, cezalar ve de hakem hataları derken, ligde istediğimiz puanları toplayamadık, haliyle de liderin 6 puan gerisindeyiz. Ama tüm bu olumsuzluklara rağmen de iyi direndik ama yine de bunlar yaşanmış şeyler. Dolayısıyla bu ve bunun gibi şeyleri dile getirmenin ne sakıncası var.

Son olarak Hakkı Bulut'un bir şarkısı vardı "Ben Buyum" diye. Bu şarkıyı kimi misafirlere armağan ediyorum.

Misafir 214

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 08:41

"Haftaya Kasimpasayi parcalariz. En az 5 atariz benden söylemesi."

Öyle kendinizi sıkmanıza gerek yok...Kasımpaşa mağlup olacak zaten, işin sonunda sene sonunda gelecek 3 Milyon avro var..

Uğuray
site denetçisi
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 08:43

Kapı gibi kapı okursanız anlarsınız ama hala 3 milyon diyorlar.

brs1905

6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 12:47

Bursa düşmesin şikeciler düşsün

sayfa 1725
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET