Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1404
Ercan23
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:03

Asilhan başkan meydani o firsatciya birakmaz. Insallah Valimizle birlikte Elazigsporu bu kan emicilere teslim etmeyecek

Bordo23
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:24

Kanal Fırat da diyor ki, ben milyonlarımı verdim. Oradakiler soramıyor herhalde. Kaç yıldır Elazığspor’un tüm gelirlerini faiziyle kim alıyor? Halen almaya da devam edecek.Allah fırsat vermesin.

oguzhan23
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:30

Yiyorsa aldığın alacağın meblayı desene be adam bak ortalık nasıl ayağa kalkıyor bak soygun nasıl ortaya dökülüyor kulübün kasası + olması gerekirken nasıl - de olduğu ortaya çıkıyor

hazarkentli
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:18

Balıkesir Taraftarlarından jest

hakan023
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:20

Şehidimizin soyadı yanlış yazılmış olsa da düşünce güzel

KRAL456
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 11:43

Teknik heyetle anlasildi deniyor.ama bir gelisme yok.Cuma günü macimiz var.Takimin basina hocanin gecmesi gerekir.Gec kalindi.

gadanalam
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 12:55

Bu ligi ciddiye almazsan bedeli ağır olur. Etso yonetim kuracaksa kursun artık. Taraftarın selcuk ozturku desteklemesinin nedeni budur. Herhangi bir samimiyet guven duygusu yok. Bu surec neredeyse 2 ay oldu. Hala yonetim olusturma calismalari devam ediyor. Biraz daha calismalara devam etsinler. Birkac hafta sonra havlu atip ligden duselim. Mayıs ayi gibi artik kurarlar yonetimi

Eğin KEMALİYE
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 14:49

Aynen gadanalam Cuma maç var Ne hoca var Ne ciddiyet ? Sürmeli zaten ayrı bir muamma ki o adamdada güven duygusu yok zaten benle devam etmeyecekler diyi.Bu iş nere varacak ? Her hafta final.Yahu neden yanıbaşımızdaki Tunceli Bingöl D Bakıra gidilmez ? Takım yine yollara dökülecek kendimize komplo kursak anca bu kadar tuttururuz.Bir Başkan seçin yine takımın tüzük aş işlerini siz yapın yeterki bir yönetim ve hoca olsun.Sportif ve idari ayrılsın Kulüpte herkes her işi yapmaya çalışmaktadır.Bu zarar veriyor

KRAL456
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 15:00

BİREVİM ELAZIĞSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ERHAN ALTIN; “TARAFTARIMIZ BİZE GÜVENSİN”
“Gönül rahatlığıyla çalışabileceğim bir yönetim olduğu için Elazığspor’a geliyorum” diyen Birevim Elazığspor’un yeni teknik patronu Erhan Altın, kadroda uyum sürecinin atlatılması gerektiğini dile getirdi...

“Gönül rahatlığıyla çalışabileceğim bir yönetim olduğu için Elazığspor’a geliyorum” diyen Birevim Elazığspor’un yeni teknik patronu Erhan Altın, kadroda uyum sürecinin atlatılması gerektiğini dile getirdi...

Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Birevim Elazığspor’un yeni teknik patronu Erhan Altın; Bunun için gece gündüz demeden çalışacaklarının altını çizdi.

Erhan Altın yarın Elazığ’a gelerek göreve başlayacağını da açıkladı.

“GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ELAZIĞSPOR’A GELİYORUM”

Yönetimle birlikte gönül rahatlığıyla çalışabileceğini düşündüğü için anlaşmaya vardığını dile getiren deneyimli çalıştırıcı:

“Ben futbol adamıyım. Benim için en önemli şey yönetimdir. Gönül rahatlığıyla çalışabileceğim bir yönetim olduğu için Elazığspor’a geliyorum.

Herkes kendi sahasında mücadele edecek. Benim sahama girilmesini istemiyorum. Ben de yönetimin sahasına girmeyeceğim tabi ki. Kulüpte tanıdığım oyuncular var. Bütün kadroyu da zaten biliyorum. Kaliteli bir takım kurulmuş ancak toplama bir takım.

Geçtiğimiz yıldan kadroda sadece 2 Diarra ve 2’de Kadir bulunuyor. Bir uyum süreci söz konusu. Balıkesirspor mücadelesini de televizyondan izleme şansım oldu. Giray Hoca’dan da bilgiler aldım. Takım olarak ve futbol zekası olarak baktığımızda güzel görüntüler var. Çalışılıp iyi şeyler yapılırsa takım iş görür. Yani özetle transferlerde sorun yok sadece bir uyum sürecinin atlatılması gerek.” dedi.

“GEÇİŞ SÜRECİNİ EN İYİ ŞEKİLDE ATLATMAYI HEDEFLİYORUZ”

Elazığspor’u yakından takip eden Erhan Altın, geçiş sürecini en iyi şekilde atlatmayı istediklerini kaydederek;

“Şu an 13 maçımız kaldı. Bu da 39 puan demektir. Bu puanların en azından 20-25’ine talibiz. İçeride 7 maçımız var. Dışarıda 6 müsabakamız olacak. İlk 6 maçımız önemli ekiplerle oynayacağımız mücadeleler. Önemli olan futbolcularımıza verdiklerimiz ve bunları onların sahaya yansıtmaları. Bu geçiş sürecini en iyi şekilde atlatmayı hedefliyoruz. Bu saatten sonra biraz da maç maç bakmak gerek.” dedi.

TARAFTAR İÇİN NE DEDİ?

Taraftara da ayrı bir parantez açan Elazığspor’un yeni çalıştırıcısı Altın;

“Elazığspor camiasına yabancı değilim. Daha önce de burada çalışma fırsatı yakalamıştım Güvenç hocayla beraber. Taraftarıyla, şehriyle sıcak bir şehir. En güzel nokta da taraftarımızın son derece takıma bağlı ve destekleyici olması. Hangi şartlarda olursa olsun takımlarına sahip çıkıyorlar. Geçtiğimiz günlerde de önemli bir taraftarımızı talihsiz bir şekilde kaybettik. O çocuğumuzun simit satarak harçlıklarını kulübe bağışlaması, tüylerimizi diken diken etti. Bu bir örnektir. Herkese örnek olmalı. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Genelde taraftarlar için her zaman 12. adam olduğu söylenir. Şu anda Elazığsporlu taraftarlar ilk sırada.

Takımımıza sahip çıkacak olan taraftarımızın önemi bizim için çok büyük. Elazığspor camiasını var eden taraftardır. Takımlarını sahiplenip, yeni gelen futbolcu kardeşlerine, bizlere sahip çıksınlar. Bizlere inanıp güvensinler. Onların güvenlerini hiçbir zaman boşa çıkartmayacağız.

24 saat çalışacağız. Evime bile gitmeden hocalarımızla birlikte gece gündüz çalışarak nasıl takımı düzlüğe çıkarabiliriz konusunun üzerinde duracağız. Taraftarımızla, basınımızla birlikte olduğumuz sürece bu işi hep birlikte başarabiliriz. Yaşayacağımız başarılar sadece bizim değil, yönetimin, taraftarı, basının bütün camianın başarısı olacaktır. El birliğiyle güzel şeyler inşa edeceğiz.

Bu akşam Elazığ’a geliyorum. Yarın futbolcu kardeşlerimizle bir toplantı gerçekleştireceğiz. Daha sonra Bismillah deyip görevimize başlayacağız.”

EKİBİNDE KİMLER VAR?

Ekibi hakkında da bilgiler veren Elazığspor Teknik Direktörü Erhan Altın'ın ekibinde Yardımcısı Saffet İşler, Kondisyoner İbrahim Özdağ ve Kaleci Antrenörü Necati Uzun yer alırken, Elazığlı teknik adamlar İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’nin de teknik heyette yer alması bekleniyor.

Erhan Altın:

62 yaşında, UEFA-Pro lisans sahibi tecrübeli teknik direktör Erhan Altın 1989’da aktif futbolculuk hayatına noktayı koydu.

Denizlispor ve Bursaspor’da yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra 2008-2009 Süper Ligin 2. yarısında futbolu bıraktığı Kocaelispor'un başına teknik direktör olarak geçti.

Samsun doğumlu olan Altın, teknik direktörlük kariyerine sırasıyla Denizlisporspor, Giresunspor, Samsunspor, Göztepe, Aytemiz Alanyaspor ve son olarak Şanlıurfaspor’da devam etti.

Erhan Altın; Elazığspor’un Süper Lig’den düştüğü 2003-2004 futbol sezonunda Teknik Direktör Güvenç Kurtar’ın yardımcılığını da yapmıştı.

Kaynak: elazigfirat.com

Elaziz gazetesi paylasmis.

Cebrail23
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 16:41

Cuma günü önemli maç var ortada hoca yok kayyum etso bu işi ciddiye almıyorlar göz göre göre takımı düşürmeye çalışıyorlar insanın zoruna gidiyor..

sayfa 1404
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET