Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1358
pen1a
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:11

diğer haftanın maçları çok zorlu geçecek eğer erzurumu yenersek güzel bir ivme yakalarız inşallah.

MUAMMER TÜRK
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:13

Sivassporumuzu tbrik ederim,bu alınan 3 puan ligdeki yerimizi daha sağlam hale getirdi,yanlız bu galibiyetten ders çıkartmak lazım,azdaha çok rahat ve farklı galip geleceğimiz maçta berabere kalıyorduk hatta yenilebilirdik bile,oyuncu değişikliklerinin sivasspora zerre kadar hayrını görmedim, bilmem yanılıyormuyum?ziya herzemanki gibi nerde neaman nasıl patlıyacağı belli olmayan serseri mayın gibii,rybalka,hakan,emre biraz daha verimli oynasalar maç farklı bitebilirdi,mert hakanın döndüğüne sevindim yeni transfer gibi oldu,gözüm özer hurmacıyı aradı da sakatmıydı blmiyorum ,eğer sakat değilde hakan hoca oynatmadıysa yazık etmiş,özellikle diabete ve kone çıktıktan sonra akhisar cesaretlendi,sivassporun üstüne çullandı son 20 dakika kabus gibi geçti ,herşeye rağmen galibiyet çok iyi oldu...

yerli turkuaz

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:39

Galibiyet kimseyi kandırmasın geçen hafta nasıl kora kör mücadele ederek üç puanı aldık isek bugün hiç ama hiç hak etmediğimiz bir galibiyet aldık. Bir takım evinde bu kadar korkak ve savruk oynamamalı. Taktik icabı böyle oynadık demesin kimse.

Ndinga'ya ne oldu? Monoca'dan teklif geldiğinden beridir sahada yok. Çok kötüydü nerede o rakibi ısıran Ndinga nerede.. Ryblaka'yı saymıyorum bile. Diabete iyi futbolcu ama ciddi anlamda kondisyon eksikliği var.

Deplasmanda iyi oynuyoruz ama bu oyunu haftaya Erzurum maçında da sergilersek maçtan mağlubiyet ile ayrılırız...

kürşad58
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:51

Maçtan şimdj döndüm..gerçekten zor bir galibiyet oldu..son 10 dakika akhisar net birkaç pozisyon kaçırdı..robinhonun eksikliği fazlasıyla hissediliyor..rybelka aldığı her topta geriye dönüyor..maho desen 65. Dakikada girdi..tek kelimeyle bitik!!! Topu alıp oyun kuracak bir futbolcu olmazmı koca takımda..tek umudum bir an once mert hakan yandaşın form tutması

Münferit58
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:59

Ziya takımı yakıyordu gibi oldu ama bence gayet iyi oynadı.Bu hafta Akhisar 3-4 kez ofsayta düştü Uğur olsa o pozisyonlarda ofsaytı bir şekilde bozardı.Haftaya Erzurum maçı yine zor geçecek.Oyuncu değişikliklerine kızıyorsunuz ama yedekte adam gibi bir topçu yok kimi sokacaksın.Hepsi aynı kapıya çıkıyor.

osman hacıoğlu
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:21
..

takımı tebrik ederim. herşeye ragmen önemli olan 3 puandı. bugün hocayı begenmedim.kone değişikligi çok zamansızdı. 2 gol atmış ve hala çabalayan adamı 65 dk oyundan almak da neyin nesi?. rybalka fatih değişikliği saçmalığın zirvesiydi. alakaya maydonoz oldu. neden mert hakanı yada özer hurmacıyı almadı. douglası ileri aldı da bu defada defanstan top çikaran kalmadı. diabete etkisizdi ama o da çıkınca ileri hattı kalmadı. takım sürekli kanatları zorluyor. ortadan çikamıyoruz. rybalka yavaş kalıyor. ziya fena değil diyecektim ki diyemedim. oyunun sonunda bizi yine strese soktu. son 10 dk hariç takım güzeldi.

ssemihucar
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:32

Rahat seyreden Maçı kendi elimizle zora soktuk ama kazandık. Oyuncu değişiklikleri taze kan yerine çile oldu. Konenin oyunu Muhammed'in mücadelesini geride bırakıyor.

kayrakemal
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:00

Fatih'in sözleşmesinde ilk sezon 7 maç oynar maddesi var. Hoca o yüzden oyuna sonradan alıyor. Bu tip rahat maçlarda oyuna sonradan girmesi normal ancak Kone değişikliğinin zamanlamasında biraz hata yaptıklarını düşünüyorum. Oyun henüz Muhammed'in istediği seviyeye gelmemişti, bunun yanında Kone attığı 2. gol ile iyi bir coşku yakalamıştı.

Bu arada bu Rybalka bu takımda ne iş yapar Allah aşkına? Her 2 pasından bir tanesi hatalı, Rybalka'ya pas atarlar aval aval topu izler ki top ayağına gelsin diye. Adamın ne gücü var, ne top kazanma gayreti var, ne oyun yönlendirme gayreti var. Attığı isabetli pasların çoğu ya geri pas ya da pası aldığı oyuncuya geri gönderdiği toplar. Şu herif yerine altyapıdan bi tane çocuğu getirip oynatsınlar eminim çok daha verimli oynar, hadi o da olmadı en azından Rybalka'nın yaptığı işleri yapar.

Takımın yedek kulübesi çok zayıf. Hocanın hamle gücü neredeyse yok. 70. dakikaya geride girdiğimiz bir maçta oyunu bizim lehimize hareketlendirebilecek bir tane bile oyuncumuz yok. O da yetmezmiş gibi yeni aldıkları transferler de sakat..

Ziya'nın yaptığı penaltı eyvallah doğru da 2. sarı kartı kimse eleştirmeyecek mi? Onur'un o pozisyonda gol yapma olasılığı gerçekten çok düşük. Hakem resmen Akhisar'a puan hediye etmek istedi fakat işler o yönde gitmedi.

kürşad58
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:14

Bence ziyanın hareketi ne penaltı ne de sarı kart..hakemler şapkadan tavşan çıkardı..bu yüzden az kalsın 3 puandan oluyorduk

Numankaya
6 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 07:22

Arkadaşlar rybalka hakan ve ndinga yi elestirdik ama bu kötü performans bu adamların suçu mu yoksa hocanın mi suçu???!!!

Geçen sene Samet Aybaba takımında takımın bir oyun kurgusu vardı. Orta sahalar oyunu karşılayıp merkezden atakları taşıyordu ve ataklar finale geldiğinde kanatlara yöneliyor veya ortadan yardirip paslarla savunma hattını delip geçiyorduk.
Ancak takım ligin ikinci devresiyle beraber bambaşka bir oyun sistemine geçti. bekler sürekli çıkıyor sürekli çıkıyor bunların boşluğunun o alandaki orta saha oyuncusunun doldurması bekleniyor vs. Vs. Velhasılı kelam takım ortadan çıkmayı unuttu!!!!

Bu oyun sistemiyle birlikte takım olarak maç kazanan takımımız artık 3 5 tane oyuncunun ayağına bakıyor onlar da güçten düşünce ortada takım diye bir şey kalmıyor. Hocanın bir an önce bana göre çok ama çok saçma olan şu taktiği tekrar düşünmesi gerektiği kanaatindeyim. Yoksa önümüzdeki Erzurum maçında çok acı bir mağlubiyet izleyeceğiz...

Yoksa bu kadar puanı iki sezondur toplayan takımın orta sahaları kötü olsa bu takım bu kadar puanı nasıl toplayacakti????

Türkiye Ligi'nde maçlar orta saha üstünlüğü ile kazanılır ama biz elimizde çok iyi orta sahalar varken bunları bu taktikle yok ediyoruz haberimiz yok!!!!

sayfa 1358
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET