Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Eyüp - Vialand tema park ve AVM (İsfanbul)
« önceki   123 ... 262728

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 28
Burç

6 ay önce - Cmt 11 Ağu 2018, 18:03

Arap görünce nereden şaşırdınız ki? 400 milyon Arap ile dünyada en çok konuşulan beşinci dil ve bizim coğrafyamızda yaşıyorlar. Afrikaya gidip, "ne kadar çok zenci var" demek gibi birşey.

Atila
6 ay önce - Sal 21 Ağu 2018, 04:00

Gittim beğendim, fakat o kadar oyuncak yok, yani mesela sadece bir tane rollercoaster var ve bizim oglan küçük oldugu için binemedi mesela. Bir kaç tane küçük ve orta boy çeşit çeşit oyuncaklar yapılabilirdi.

Gene Türkiye şartlarına göre iyi, ve şeneye hem tramvay ve metro geliyor, çevresi muhakkak değişecek, degisiyor zaten.

Bu arada Cevahirdeki Funland çok daha hoşuma gitti. Basit, herşey bir arada ve sıra yok

Oğulhan
1 hafta önce - Sal 12 Şub 2019, 00:12

Evet aşırı Arap var bu avm'de ve Forum İstanbul'da. Bunu ben de fark ettim. Özellikle İsfanbul Vialand Avmde Türk'ten çok Arap vardı. Üstelik bunca arap turiste rağmen çoğu orta-üst sınıf marka kapanmış. Armani Jeans kapanmış, Tommy Hilfiger kapanmış yerine Tuğba açmış. Lacoste kapanmış, Gap, Krispy Kreme kapanmış. Genel olarak daha ucuz markalar kalmış. Bir de markalaşmamış lokal mağazalar çok olduğundan işhanı görüntüsüne bürünmüş burası. Pek güzel bir avm denemez. Marka karması da zayıf. Mimarisine yazık etmiş. Yeri kötü.

sayfa 28
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 262728
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet