Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2013
keskin61 Ersin
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 18:13

Alıntı:
Ne ironisi.
Lafı direk gediğine oturttu.
Tff ye tesbih attı.
Kapağı gösterdi.
Büyüksün hocam.

4-0 ‘lık maçtan sonra niye hakem de hakem diye ağladı Fatih hocan o zaman

Arda Beşir
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 18:14

Alıntı:
4-0 ‘lık maçtan sonra niye hakem de hakem diye ağladı Fatih hocan o zaman

O zaman hakemler iyiydi de şimdi mi kötü, yendik gönderdik işte

erkan_gs_mk

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 20:56

Trabzonspor-Başakşehir maçında yeterince çıkartılmayan yaygara nedense Galatasaray-Trabzonspor maçından sonra en doruk noktasına ulaştı.

Rikerink'li sezondan beridir hakemler tarafında biçilmemize rağmen, Galatasaray hakemler tarafından kollanıyor ve bundan sonra daha da kollanacak algısını yaratma peşine düştüler.

Galatasaray camiasi ve taraftarı olarak önümüzdeki süreçte, haftalarda hatta belki de önümüzde ki ilk lig maçımızda hakemlerin bize karşı tutumunu ve de kararlarını iyicene dikkat etmemiz gerekecektir diye düşünüyorum. İnşallah yanılırım da ligin ilk yarısında olduğu gibi tadsız şeyler yaşamayız.

En son erkan_gs_mk tarafından Pts 11 Şub 2019, 21:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 235

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:08

Başakşehir maçından sonra gıkı çıkmayan, hakem konuşmak benim işim değil diyen Ahmet Ağaoğlu değil miydi? Şimdi neden coşuyor? Galatasaray'a operasyon çekmeye mı çalışılıyor?

oguzhancoskun
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:50

Başakşehir maçından sonra Trabzonspor Kulübü hakem hatalarından oluşan 9 dakikalık video yayınladı. Ayrıca Ahmet Ağaoğlu da birçok canlı yayına katıldı. Biraz araştırmacı olun. Atıp tutmayın koca adamlarsınız.

nedimussoy

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 23:43

BU POZLAR MAYIS'IN HABERCİSİ!

erkan_gs_mk

2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:07

Atıp tuttuğumuz yok, dediğiniz gibi bir takım açıklamalar var elbette ki lakin Sayın Ahmet Ağaoğlu'nun Başakşehir maçının ardından yaptığı açıklamalar son derece seviyeli bir üslüpla. Oysa ki dünkü açıklamalarında şehitler, emperyalistler, Çanakkale'ye kadar konu gitmiştir.

Bilemiyorum belki de sezon başından beridir ya da yine dediğiniz gibi yıllardır diyeyim Trabzonspor aleyhine çalınan düdüklere ek olarak dünkü maçta verilmeyen penaltınız ve de Diagne'ye çıkartılmayan kırmızı karttan sonra patlama noktasına geldiniz.

Oğuzhan Çoşkun bey empati yapmaya çalışıyorum. Hani yapılan haksızlıklar bitmek bilmez, akabinde sigortalar patlar ve insan sinirlenince olmadık şeyler söyleyebilir diye şey ettim.

Kuşkulanıyorum zira biz de ilk yarıda hakemlerden çok çektik, acaba yine aynı hadiseler yaşanır mı diye bir endişe var.

Uğuray
site denetçisi
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 09:20

#galatasarayteksizhepiniz

oguzhancoskun
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 09:37

Erkan bey, sezon başından beri yapılan haksızlıklar var. Sadece Trabzonspor'a da değil bunlar tabii ki. Ancak daha haftalar önce Başakşehir karşısında doğranmışken, üstüne G. Saray maçında da göz göre göre yapılan bu yanlışlar dediğiniz gibi patlama noktasına getirdi herkesi. Ağaoğlu G. Saray maçından sonra verdiği örnekleri daha önce de vermişti bir tv programında.
İşin sonucuna gelirsek bugün Trabzon'un canı yandı yarın sizin öbür gün başkasının yanacak. TTF yoksa nereden rant sağlayacak? Olan oldu geçmiş olsun. Tek temennimiz taraftarsız ve malum desteklerle bu günlere gelen hiçbir tarihi, mazisi olmayan Başakşehir Kulübü'nün şampiyon olmamasıdır.

Ayrıca Galatasaray için de birkaç şey söylemek istiyorum. Evinizde yenilmeme seriniz devam ediyor ve ilk 15-20 dakika boyunca baskılı bir oyun oynuyorsunuz tıpkı bizim kendi sahamızda oynadığımız gibi. Ancak gol bulduktan sonra o baskı düşüyor. G. Saray Bunu 90 dakikaya yayabilirse ve deplasman karnesini düzeltebilirse Başakşehir'i geçersiniz. Hızlı oyuncularınız var, alternatifli bir kadronuz var ancak sezon başından bu yana dış sahada, evinizde oynadığınız oyunun çeyreğini oynayamamanız gerçekten tuhaf.

Yakup

2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 14:54

Son dakika! Fatih Terim'e hakaret davasında karar çıktı! Hapis cezası

Fatih Terim'e hakaret ettiği, tehditte bulunduğu ve kişisel bilgilerini yaydığı iddialarıyla hakkında iki ayrı dava açılan Aydoğdu, 1 yıl 8 ay ve 6 ay hapisle cezalandırıldı.

Alıntı:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e hakaret ettiği, tehditte bulunduğu ve kişisel bilgilerini yaydığı iddialarıyla hakkında iki ayrı dava açılan restoran sahibi Selahaddin Aydoğdu, "kişisel verileri hukuka aykırı ele geçirme ve yayma" suçundan 1 yıl 8 ay, "tehdit" suçundan ise 6 ay hapisle cezalandırıldı.
NE OLMUŞTU?
İzmir'in Çeşme ilçesindeki Alaçatı Mahallesi'nde, 15 Temmuz 2017'de, Yüzevler Kebapçısı'nın sahibi Selahaddin Aydoğdu, dönemin A Milli Futbol Teknik Direktörü Fatih Terim ile kendi restoranında tartışmış tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Terim'in, Aydoğdu'yu darbettiği, eğlence merkezinin sahibi E.Ö.'nün ise P.Z.Ç.'ye hakaret ettiği ve tehditte bulunduğu iddia edilmişti.
Çeşme Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, Terim'in "basit yaralama", E.Ö.'nün ise "hakaret ve tehdit" suçlarından cezalandırılması istenmişti.

KAYNAK: FANATIK.COM.TR

Terime niye ceza yok?

Mekana basan Terim degilmiydi? Yine mi devlet korunmasi altinda acaba?

sayfa 2013
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET