Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - 10 Burda Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 156157158

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 158
Yasin OZTURK
3 hafta önce - Cum 01 Şub 2019, 01:06

ben aramızda yatırım karşıtı insanlar olduğuna inanmıyorum , çünkü yatırıma ve gelişime karşı olan bir insan olsa olsa delidir yahut aptaldır o kişininde burada yeri yoktur zaten eleştirinin muhteviyatı eleştirinin haklı veya haksız olduğu net şekilde gösterir. Sen avm özelinde anlatmak istiyorsun bende oradan hareketle anlatayım, gördüğüm eleştirilerin büyük bölümü üzerinin açık olması ile ilgili ben bu konuda bir eleştiri getiremiyorum ama insanlar üşümüşler ve beğenmemişler bir kaç tane benzer konseptte avm görmüşler ve o avm ler ile 10 burda yı kıyasladıklarında buradaki avm nin alışveriş yaparken daha rahatsız olduğunu dile getirmişler ben katılıyormuyum katılmıyorum bence olmuş bu avm ama kendilerine saygı duyuyorum. Anlatmak istediğim bu. Ekleyeyim benim Avm konusundaki en önemli sıkıntım markalar hep bilindik genelde Balıkesir’de var olan markalar olması.biraz çeşitlilik gelmesi lazım bir diğeri, lokasyonu hastane önü ayak üstü bir yerde olup hasta girişini engellemesi.

savage74
3 hafta önce - Cum 01 Şub 2019, 03:06

Hocam ismim Savaş, bir zamanlar aldığım nicki değiştiremiyorum sanırım kilitlenmiş, öyle gidiyor.
Aynı zamanda meslektaşız hatta zümreyiz burada ne sizin ne benim Balıkesirliliğimi tartışırım, hepimiz bu şehri seviyoruz, siyaseten farklı görüşlere sahip olsak da şehrin gelişmesi konusunda hem fikiriz, Esentepe viyadüğü yada Avlu hakkında bir tane olumsuz lafım var mı bakın. 10 burdaya gelince karmakarışık neyin nerde olduğu belli değil, soğuk, yiyecek içecek alanı Avm ye göre küçük, kesinlikle harcanan paraya çok daha güzel iş çıkardı. Bunu diyoruz, eleştirelim ki daha iyisi ortaya çıksın.
Bodrum da 5 yıldızlı otelin üst düzey yöneticilerinden biri arkadaşımdı, ziyaretine gittiğimde bana oteli gezdirdi, odasına geçtik eleştir bizi dedi, ne eksiğimiz var söyle dedi, ben de çarşafların iplik kalınlığından tutunda, banyo daki buklet malzemelerine kadar gördüklerimi söyledim ve çıkışta bana teşekkür etti. Büyük firmalar kendilerini geliştirebilnek adına sadece övgü değil yergi de duymak istiyorlar. Onburda müşteri memnuniyet anketi yapsa şurada yazdıklarımız tek tek çıkar. O yüzden beğenmeyenleri eleştirenlere kızmayın onlar da sizin kadar bu şehri seviyorlar ve daha iyisini istiyorlar.
Şehir de binlerce kişiye ekmek kapısı olmuş bir işletmeyi niye istemeyelim, tam tersi bu insanlar ekmek yemeye devam etsin diye eksiklikleri dile getiriyoruz.
Sağlıcakla kalın

ahmet sert

3 hafta önce - Cum 01 Şub 2019, 09:05

Savaş ve Yasin günaydın, aslında temelde hepimiz aynı düşünüyoruz, hepimiz şehrimizi seviyoruz, ikinize de teşekkür ediyorum...Hiçkimseyi kırmak niyetinde değilim, istemeden kırdıysam özür dilerim.

Misafir 3c8

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 22:58

AVM de part time elemana ihtiyacı olan mağaza var mı?

Berktuğ
site denetçisi

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 23:04

Hele şükür D&R açılma aşamasında.

sayfa 158
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 156157158
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler