Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'ya gelecekte yapılması planlanan Metro Hatları ile ilgili bilgi ve görüşler [ANK ]
« önceki   123 ... 515253 ... 575859   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 52
Misafir 9dc

2 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 20:40

Bugün ego otobüslerin üzerinde gördüm millet bahçesi reklamları vardı, kahramankazana demekki doğruymuş emlakçılar biraz cort oldular...

Misafir e84

2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 20:30

On gün önce Büyükşehir sitesinde okudum yeni metro hattı etlik aşağı eğlencedeki hastane önünden geçeçek hayırlı olsun.

Misafir a19

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 09:16

Ankarada yeni yapılacak millet bahçesi kahramankazana yapılıyormuş forsaş natura önünden geçecek durak mebuskent ve sonrası kahramankazana ulaşacak çakırlar Ankara nın en düzenli yeri seçildi ödül aldı ulus Gazetesi bugün Ankara ekinde okudum .

turgutkuzan

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:31

Alıntı:

Ankarada yeni yapılacak millet bahçesi kahramankazana yapılıyormuş forsaş natura önünden geçecek durak mebuskent ve sonrası kahramankazana ulaşacak çakırlar Ankara nın en düzenli yeri seçildi ödül aldı ulus Gazetesi bugün Ankara ekinde okudum .

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Biraz zahmet edip, photoshop ile SAHTE bir görsel hazırlasanız da yazdıklarınıza KANAN 1 kişi çıksa.
Millet bahçesinin yapılacağı yerler https://hasekisozu.com/pdf/mobile/index.html linkinde yer almaktadır.

turgutkuzan

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:36

Alıntı:

On gün önce Büyükşehir sitesinde okudum yeni metro hattı etlik aşağı eğlencedeki hastane önünden geçeçek hayırlı olsun.

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Kullandığınız cihazda virüs var, sizi SAHTE bir siteye yönlendirmiş.

Büyükşehir sitesinde YENİ metro hatlarını gösterir bir bilgi hiç bir zaman var olmadı.

Yeni metro hatları ile ilgili azami bilgi https://hasekisozu.com/pdf/mobile/index.html linkinde yer almaktadır.

Misafir 559

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 20:48

Kahramankazana millet bahçesi yapılacak inanmıyordum , şimdi hürriyet Gazetesi bugün Ankara ekinde okudum inandım şimdi.

Misafir 35e

2 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 14:07

Arkadaşlar yeni metro ihalesi ve güzergahı belli olmuş hürriyet ankara ekinde okudum ilk ovacık etlik ikinci hat kahramankazan mebuskent 3. hat kuzeykent havalimanı hattı, bütün bu hatlar 48 ay için de yapılacak ben kuzeykent hattını kullanacağım .

tilsimonline

2 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 14:16

(+)

Yukarıdaki arkdaşın dediği gibi , Şu anda elimizdeki tek resmi kaynak bu
kırmızı:yapım aşamasında
yeşil planlanan olarak belirtiliyor

Misafir 82e

2 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 14:23

Misafir 35 Meclis Mebuskente taşıyordun Vazmı geçtin.
Çakırlar Çukurambar Kazan Çayyolu olacaktı. Senmi vazgeçtin hürriyet ankara ekimi.

Misafir 5f0

2 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 14:03

Bugün ego otobüslerin üzerinde gördüm millet bahçesi reklamları vardı demekki doğruymuş emlakçılar biraz cort oldular, metro kahramankazana yapılacak o bölge uçacak .

sayfa 52
« önceki   123 ... 515253 ... 575859   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet