Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 327
Misafir 69e

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:35

Boşuna yorulmayın bizdeki muhalifler Avrupa ve Amerika gibi. İşlerine gelmeyince özgürlük ve demokrasi yok der Irak Libya Venezuelayı işgal eder. Ama işine gelince de Mısır Suudi Arabistan Birleşik Arap emirlikleri gibi ülkeler demokratik olur. Gazeteci doğrasan bile sen demokrat olursun ses çıkmaz hatta Avrupa dergileri yılın adamı diye ödüllendirir seni.
Bizde ki muhalifler de o hesap istediğini yap yine memnun olmaz Sürahi Nine vardı onun gibi illa bı kulp takar.
Arkadaşlar kimse size bişey beğendirmeye çalışmıyor zaten.


Misafir fd6

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:52

Türk milleti ve değerlerine uzakmış 😀😁😂
Vah vah vah.
Asıl sen ve senin gibiler uzak. Kendi oturduğunuz yerden sizin gibi olmayan sizden farklı siyasi görüşü olanlara sabahtan akşama kadar hakaret edin aşağılayın sonra da türk milleti ve değerleri deyin ?
Koç holding olsaydı bayılırdınız doğru onlar tam sizin kafanıza göre gezisever çapulcu dimi


Anadolu517
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:53

Alıntı:
Mercedes'de yada diğer yabancı şirketlerin isterlerse tamamını alsınlar. Bu bizi ilgilendirmiyor. Savunma sanayisi için çok önemli bir konumda olan yüzde yüz Türk BMC firmasının yarısını Katar Silahlı Kuvvetlerine satmaya karşı çıkıyoruz. Sancakların hissesi bile %25 Katarlıların %49. Diğer yabancı şirketler bizi hiç ilgilendirmiyor.

Koçların Ford'u yüzde yüz kendilerinin mi? Fnss nin yarısı İngilizlerin ama rahatsız değilsiniz? Tei in yüzde 46 sı G.E'in.
Yani Savunma sanayi ile ilgili bir şirketin ortağı Amerikalı veya İngiliz ise sıkıntı yok ama Arap ise sıkıntı var demek istiyorsunuz. Sizinki ırkçılık mı başka bir şey mi anlayamadım.
BMC nin yüzde 49 ortağı İngiliz veya Amerikalı olsaydı bile sizin kadar sıkıntı yapmazdım. Sermaye olmadan hiç bir şey olmuyor.murat967
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 16:17

BMC'nin Ankara'da yeni çalışmaya başlayan otobüslerinin arka kapı koridoru çok dar. Motor yüzünden ancak bir kişi geçebiliyor. Neden tasarlarken bunu düşünemediler. Kapıda bekleyen 1-2 kişi olunca aradan geçmek imkansız.

Misafir fd6

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 17:03

Türk vatandaşı yüz binlerce Arap var. Hatay Antakya da Mardin de Şanlıurfa da Gaziantep te Siirt'te daha nice yerde.. ve bunlar Suriye'den savaştan kaçan gelenler değil bizzat bu ülkenin kendi vatandaşı yani cumhuriyet kurulalı beri. Şimdi sen kalkıp senin gibi aynı vatandaş olan birini nasıl küçümsersin? Senin ondan farkın ne? Bir üstünlüğün mü var? Hangi yasada yazılı bu? Göster bize?
Alevi Türk Kürt Sünni Arap Laz Çerkez Zaza düşük sınıftır beyaz Türk yüksek sınıftır diğerleri aşağı tabakadır diye bir kural mı var. Irkçı reziller.
Utanmadan bir de o türk değil Arap yazmış. Sanki Arap olmak bir hastalık AIDS gibi veba gibi.
Sizin gibi kafaların kökü kurur inşallah.Misafir 849

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 17:03

Vicdansız, insafsızlar BMC 2023 e kadar 10.000 istihdama ulaşmayı hedefliyor. Siz neyin hesabını yapiyonuz. Bir aile 4 kişi dersen 40.000 karın doyacak. hiç mi önemi yok. Bu kadar mı tuzunuz kuru sizin. Yazıklar olsun.

Misafir e65

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 17:09

Misafir 26f iyice saçmalamışsın. Arap olmak ayıp mı günah mı? Türkiye sadece tek ırktan oluşmuyor çeşit çeşit. Utanmıyor musun Nazi kalıntısı gibi konuşuyorsun. Kafatasçı. Bı bitmediniz.Misafir e65

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 17:26

Ethem de siz onu sevmiyorsunuz diye kahrolmuş hayata küsmüş. Ne yapsak da beni sevseler diye tüm danışmanlarına çare bulmalarını istemiş.
Gece rahat uyuyamıyormuş.
😀😁😂


mustafa1981
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 17:36

Alıntı:
adam Türk bile değil,arap..siz niye bu kadar savunuyorsunuz akrabanız falan mı??

Misafir 26f hayırdır kardeş Arap olmak suç mu? Hz Muhammet de arap dı? Sen Araplardan nefret ediyorsun diye herkes Araplardan nefret etmek zorunda mı? Bırakın bu kafayı artık! İyice saçmalamaya başladınız. Utanmadan sıkılmadan savunduğunuz şeyler bunlar mı?
Bu yaptığınız kafatasçılıktır! Türk vatandaşı olan herkes benim kardeşimdir. Siz devletten daha yüce bir mertebede misiniz ki insanları ırklarına göre ayırıp yargılayabiliyor sunuz? Anayasayı açın okuyun ne diyor.

Alıntı:
MADDE 10- Herkes, dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle
ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşittir.

Kendinize gelin artık. Kimse kanunlardan üstün değildir!


osman akar
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 18:56

Arkadaş adamlar bir otobüs çıkardılar ortalık toz duman oldu.... BMC Resmen vatan haini olacak neredeyse...sayfa 327
ANA SAYFA -> ULAŞIM