Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT ve Enteresanlıklar
« önceki   123 ... 204205206   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 205
Nuri 9238
2 ay önce - Pts 03 Arl 2018, 20:27

Tabela kaydetme hatasından oluyor bu durumlar. Mesela bazı otobüslerde yan tabela kaydedilirken sorun olunca 2 yazar, ön sorunlu kaydedilirse onda da 1 yazar.

ümit 806

2 ay önce - Cum 21 Arl 2018, 23:10

Daha önce, aynı hattın hem gidişte, hem dönüşte aynı duraktan aynı yönde geçme enteresanlığından bahsetmiştik başka hatlarda.

Şu an mesela E-3 hattı Tepeüstü Peronlarda hem Kavacık hem de Sabiha Gökçen yönüne giderken aynı istikamette geçiyor.

Bir diğer enteresanlık türü, bazı hatların aynı isimli durakların iki yöndeki durağından da geçmesi. bu daha çok trafik düzenlemesi yüzünden U dönüşü yapan hatlarda oluyor.

Fakat bu sefer bahsedeceğim enteresanlık, bu bilinen ikisinin de dışında. Bir hattın aynı yöndeki aynı duraktan iki kere geçmesi.

15B Üsküdar - Kuzguncuk - Çengelköy - Güzeltepe - Ümraniye - Devlet Hastanesi - Topağacı Mah. hattı, Üsküdar yönüne giderken tek yönlü trafik düzenlemesi yüzünden Ümraniye Devlet Hastanesi önünde durmuyor diye biliyordum. 5 Aralık günü hastaneden çıkınca Eşref Bitlis Caddesi durağına yürüdüm. Yürürken 15B hattında bir otobüs Üsküdar yönüne geçti. Ben daha durağa giderken peşinden bir 15B daha geldi. Otobüse bindim ve oturdum. önceki geçen otobüs gibi Üsküdar yönüne gitmek yerine sola hastane önündeki durağa döndü ve oradan yolcu aldı. Sonra tekrar sola ve tekrar
sola dönerek Eşref Bitlis Cad. durağından ikinci defa geçti ve tekrar yolcu aldı. Ben de bu durumu bilmediğim için hem boşuna yürümüş ve ıslanmış oldum, hem de bu enteresanlıkla karşılaştım.

Telefondaki konum tarihçesinin google haritalarda çizdiği üçgen:

İETT sitesindeki hat detayında Eşref Bitlis Caddesi durağından 1 kere geçiyor gözüküyor fakat ELMALIKENT durağından önce tekrar duruyor aynı durakta.

Misafir a50

2 hafta önce - Pzr 03 Şub 2019, 13:11

otokar kent iett araçlarında hangisinde stop,wagen halt yada arred demande var

furkan400
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 16:20

O1153'ün durak göstergesi değişik
Tüm araçlara gelir mi acaba?

aalpguzel
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 17:41

Alıntı:
Şu an mesela E-3 hattı Tepeüstü Peronlarda hem Kavacık hem de Sabiha Gökçen yönüne giderken aynı istikamette geçiyor.

Bir diğer enteresanlık türü, bazı hatların aynı isimli durakların iki yöndeki durağından da geçmesi. bu daha çok trafik düzenlemesi yüzünden U dönüşü yapan hatlarda oluyor.

Verdiğiniz E-3 hattı iki enteresanlığı da yapıyor. Dediğiniz gibi Tepeüstü'nde iki yönde de duruyor. Kemalpaşa'da da U dönüşü yapıp tekrar otobana bağlanırken iki yöndeki durakta da hem 4 Levent hem Havalimanı yönü araçları duruyor.

furkan400
4 gün önce - Sal 19 Şub 2019, 18:41

Biliyorsunuz 55Y Silahtarağa Caddesi'nden geçmez
Garaja mı gidiyor acaba?

anlcelik34
4 gün önce - Sal 19 Şub 2019, 20:31

bu günlük sefer süresi bitmiş ondan dolayı örneğin 55y'de çalışan araç en son Saat 5'te 1 saat sefer yapmış 30 dakika içindede nereyı bağlıysa bu araç ya o bölgeye götürülüyor yada biryerde paydos etmiş halde duracak.

anlcelik34
4 gün önce - Sal 19 Şub 2019, 20:39

örneğin şuan K1127 Kağıthane garajı'na bağlı olmalıki oraya ait gözüküyor.

furkan400
4 gün önce - Sal 19 Şub 2019, 20:53

Anıl bey
Yani ben tam seferi bitip garaja giderken mi göndermişim bu fotoğrafı?

anlcelik34
4 gün önce - Sal 19 Şub 2019, 21:01

Heralde öyle seferi bitirdiği sırada kağıthane garajı'na giderken çekmişssin Abi

sayfa 205
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM