Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Gaziosmanpaşa
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 22
Semir34
2 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 13:03

Geçen hafta Antalya Mersin ve Isparta'ya gittim. Şu bizim İstanbul'daki uyduruk külüstür minibüsleri hiçbirinde görmedim. Hepsi yepyeni mercedes minibüslere geçmiş ilçeleri. Hem de insan ayırmak gibi olmasın ama sürücüleri çok kibar gelen yolcu kitlesi tertemizdi. Hiç unutmam Mersin Mezitli Koop ve Pozcu Koop ile Antalya Lara Mininüsleri parfüm kokuyordu. Medeniyet. Keşke bizim ilçelerde de öyle kitleler ve son model minibüsler olsa. Baktım sitedeki sayfalarında da gerçekten güzel minibüsler içi klimalı tertemizdi bir de bizim kahverengi külüstürlere bakın.

(+)

(+)

Oğulhan
2 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 15:58

Alıntı:
İlçemiz İstanbul'un en merkezi konumunda zaten dünyanın merkezi de istanbul mesela Bebek'e Taksim'e 30dk uzaktayım. Ondandır Sabah kahvaltımı Bebek veya Sarıyerde yaparım.

Bakıyorum da habire şuraya 20 dk buraya 30dk diye kendinizi avutuyorsunuz. Aslında İstanbul trafiğinde otobüs minibüs derken 1 saatte anca varıyorsunuz. Züğürt tesellisi gibi yani o mantığa bakarsak o zaman Sarıyer'de Kadıköy'de veya temiz okuma oranı yüksek ilçelerde kimse oturmasın herkes Gaziosmanpaşa, Arnavutköy, Sultangazi, Bağcılar gibi ilçelerde yaşasın ne güzel sahile 20 dk gider foto çekilir evlerine dönerler.

Sen hayat standardını çok yanlış anlamışsın KOÇUM! Fotoğraflar kömür ve egzoz kokuyor bu arada deniz değil.

Semir34
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:07

Gaziosmanpaşa Meydanındaki belediyenin mobil tanzim manav sırası.

https://m.yeniakit.com.tr/haber/istanbulda-ilk-mo ...06876.html

En son Semir34 tarafından Pts 11 Şub 2019, 15:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 466

2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:22

Süper bir uygulama olmuş Allah razı olsun yapanlardan. Gaziosmanpaşanın halkı %80-90 fakirdir. Kalan %10 da orta halli kendi kendine anca yetebilen tipler. Böyle sıra olması çok doğal bu gibi ilçelerde.

Semir34
2 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:27

Bizim burda halk fakir istanbul değil de yozgatta bir ilçe gibi burası doğal böyle sıra olması a101 ve bimde bile en az 5-10 kişi sıra olur burda.
Migros ise sinek avlar mesela. Migros buranın Macrocenterı Eataly'si gibidir lüks kaçar bize. 500.000lik ilçede 4 tane anca var. Ege Akdeniz ve pahalı ilçelerde 15-20 tane oluyor.

sayfa 22
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL