Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1356
SIVAZA58
5 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 02:05

Mecnun Otyakmaz, "Yeri dolmayacak futbolcu yok. Robinho çok özel bir futbolcuydu ama neticede 11 oyuncumuzdan bir tanesiydi. O gitti yerine Diabate geldi. O da en az Robinho kadar katkı sağlayacaktır" dedi.

Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'in 21'inci haftasında oynayacakları Akhisaspor maçını kazanarak bir seri yakalamak istediklerini dile getiren Mecnun Otyakmaz, "İkinci yarının başlamasıyla birlikte transfer dönemi de sona erdi ve takımlar son halini aldı Bizde de önemli kayıplar olmakla birlikte, yeni transferlerle bu kayıplarımızı telafi etme yoluna gittik. Maalesef bir Alanyaspor mağlubiyeti ardından Trabzonspor beraberliğinden sonra nihayet 3 puanla Kasımpaşa deplasmanında tanıştık. Önümüzdeki Akhisarspor karşılaşması var. Bu maçta alacağımız bir galibiyetle, hedefini koyduğumuz üst sıralara doğru ilerlemeye devam ederiz" diye konuştu.

SIVAZA58
5 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 02:08

Türk boksör Avni Yıldırım 23 Şubat'ta Amerika Birleşik Devletleri'nde Antony Dirrell ile 'Yeşil Kemer' karşılaşmasına çıkacak. Avni Yıldırım müsabaka öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. İstanbul'daki bir otelde gerçekleştirilen organizasyona Avni Yıldırım, menajeri Ahmet Öner ve Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz katıldı.

Türkiye Boks tarihinin en büyük karşılaşmasında Türkiye'yi temsil edeceği için gururlu olduğunu söyleyen Avni Yıldırım, "Elimden geleni yaparak, kemeri almaya çalışacağım. Bir ilki başaramaya çalışacağım. Bizden sonra gelecek nesiller için ışık olmaya çalışacağım. Küçümsenecek bir rakip değil. Bu kemeri daha önce kazanmış. Kalitesi ve pozisyonu belli. Tabii ki rakibimizi, açıklarını, neler yapabileceklerini biliyoruz. Bende gerçekten çok iyi hazırlandım. Her şey süper. Biz bu kemeri istiyoruz. İnanıyorum ki bu kemeri alarak bir ilki başaracağız" dedi.

sivas projelerr
5 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 21:01

Sivasspor Meydanı proje önerim

Yiğido Arslan
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 11:25
Akhisar maçı

Bugün maça kimler geliyor görelim de sayımızı bilelim. Sitede yazan arkadaşların ne kadarı maçta olacak merak ediyorum. Şehir dışı ve ülke dışındaki arkadaşlar hariç.

Danişmend Taylu
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:25

Maraton üst F 8 arkadas

kürşad58
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:30

Alıntı:

Yiğido Arslan

1 saat önce - 11:25 (bugün)
Akhisar maçı

Bugün maça kimler geliyor görelim de sayımızı bilelim. Sitede yazan arkadaşların ne kadarı maçta olacak merak ediyorum. Şehir dışı ve ülke dışındaki arkadaşlar hariç

kızsak ta küssek te; kambersiz düğün olmaz

4everSivas

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:51

Maraton üst D-5/22

fatih dogan5800
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:09

Maraton üst E blok 3/19-20

talha58
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:47

Bugün Akhisar maçı çok önemli. Belki sezonun ortası gibi görünüyor ama çıktığımız sene oynadığımız bir Denizli maçı vardı. Tıpkı o maça benzetiyorum. Maçın sonucuna göre hedefimizin belli olacağı kritik bir maç. Tam bir kırılma maçı. Taraftara çok iş düşecek. Rakipte bize ters gelen isimler var. Manu, Regattin gibi oyuncular bize ters geliyor. Güray son maçlarda ne durumda bilmiyorum ama en zayıf noktaları defans kurguları diye düşünüyorum. Eğer çok zorlanırsak galip gelemediğimiz durumda beraberliğe razı olabileceğim bir mücadele. İnşallah bugün mutlu ayrılırız.

Beko58
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 16:02

İlk yarıda 2 gol bulabilirsek bu maç bizimdir. İlk yarıda maçı bitirebiliriz

sayfa 1356
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET