Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3517
LEVENT93

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:06

İdealtepe sahilinde rastladım,
İlk aşkımı görmüş gibi heyecanlandım,
Göldeki bir kuğu gibi süzülüyordu,
Kalbim heyecandan sanki yerinden sökülüyordu.

Tren hasretinden bizi şair yapan yetkililere hürmetlerimi sunuyor, kıymetli forumdaşlara selamlarımı yolluyorum

(+)

Mehmet Kasım İyonya
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:06
"TRENLERE GİDİŞ"

Alıntı:
Florya istasyonunun deniz tarafındaki girisine camdan sacak yapilmis.

İstasyonlar bitti deniyordu demek ki bitmemiş, daha yapacak işler var.

Bu arada İngilizce Türkçe çevirileri kim yapıyor acaba? "Trene Gidiş" yazıyor altında ingilizcesi "To Trains" yazmışlar: "TRENLERE GİDİŞ" absürt duruyor.

(+)

SahEmre 1903

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:12

Memoli58

Yaza doğru belli olur Yht olayı. Şu an hiç birşey belli değil. Ama istediğiniz yerden binip Pendiğe kolaylıkla gideceksiniz zaten oradan da yht ye geçebilirsiniz.

Hamit Karadeniz
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:48

Laf olsun torba dolsun babında bir yazı.!!!

Alıntı:
İstasyonlardan çekilen fotoğraflarda özellikle merdivenlerin oldukça dik yapıldığını görüyorum. Yaşlı ve engelliler için kolay erişim olmayacak gibi duruyor. Asansörlerin çalışmama durumunda konfor azalabilir. Biraz daha yatay yapılamaz mıydı? Bilet katları çok yukarıda yapılmış gibi duruyor, bu kadar yükseltmeye gerek var mıydı? Gişeler girişte mi olsaydı acaba?

Erkan Florya

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:55

Akvaryum istasyonunu denetleyen OHL ekibi.

(+)

(+)

Erkan Florya

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:57

Akvaryum istasyonu peronun Halkali yonundeki paslanmaz korkuluklarin açık ve kapalı halleri.

(+)

(+)

Erkan Florya

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 15:58

Bu kalmis, uzaktan kapali korkuluklar.

(+)

Cüneyt Ersezen
5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 16:07

Sizlere güzel bir haberim var.Az önce vapurla haydarpaşanın yanından geçerken uzun bir süredir yatan 10lu setlerden birinin pantagrafı ve bazı kapıları açıktı. Kısa süreli,o bölgedeki katenere elektrik verip setlerin elektrik sistemini deniyorlar sanırsam.

SahEmre 1903

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 16:13

Alıntı:
Cüneyt Ersezen

Sizlere güzel bir haberim var.Az önce vapurla haydarpaşanın yanından geçerken uzun bir süredir yatan 10lu setlerden birinin pantagrafı ve bazı kapıları açıktı. Kısa süreli,o bölgedeki katenere elektrik verip setlerin elektrik sistemini deniyorlar sanırsam.

Teşekkürler Cüneyt bey,
Hareketlilik gözlemlenmesi güzel.
O setlerden bugünlerde haber bekliyordum.

Ademkokay

5 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 16:14
İyonya bey e

Gişeleri içerde yapmalarının sebebi güvenlikle ilgili olabilir diye düşünüyorum.

sayfa 3517
ANA SAYFA -> ULAŞIM