Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5270
Misafir 476

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 14:07

Çin ilk uçak gemisi Liaoning varyag

mustafa1981
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 14:24

Bu geminin boğazdan geçişi karşılığında çinden füze teknolojisi almıştık

mdst100
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 14:35
uçak gemisi

bizde de de lhd (anadolu)ne gerek vardiye karşı gelenler var.yok lüks mis mis, yazikmis mis .neyse bosver

kafalar bazmiyor bence geleceği görmeyenler.strateji çok önemli ve üstünlük getirimi. bunlar acaba ne peşinde anlamiyorum.

tabi yat uyu -bekle - savaş oldunda kaç

bu mu mantik .hazırlıklı olacaksın .düş amanda varsa sendede olucak.saygılar

Misafir 091

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 14:47

Misafir 1ec

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 14:53

Misafir 3a8

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 14:54

Yunanlı savunma sayfalarından biri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde konuşlu üslerimizden birinde askerimizin paylaştığı fotoğraf sayesinde KKTC'ye Leopard 2A4 tanklarının sevk edildiğini paylaştı.

Bu ne ihmalkarlik bu ne densizlik.

Misafir 24e

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 16:46

Mdst 100 hocam uçak-helikopter gemisi olarak Lhd çok gerekli görülmeyebilir..Ama çıkarma gemisi ya da insanı yardım gemisi olarak Lhd bize paha biçilemez imkanlar sunacak 😎😎😎

jarjar
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 17:20

Fotoğraf paylaşınca mı öğrendiler zannediyorsunuz, ister kıbrıs ister türkiye de olsun adamların(süper güçlerin) zilyon tane uçan sistemleri yada uzayda sistemler var, herşey naklen yayın izleniyor uydular tarafından, bir sıkıntı yaratmaz, oyna devam

ahmetsever
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 17:26

Alıntı:
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde konuşlu üslerimizden birinde askerimizin paylaştığı fotoğraf sayesinde KKTC'ye Leopard 2A4 tanklarının sevk edildiğini paylaştı.

Askeri disiplin içerisinde fotoğraf paylaşılması kabul edilmez/edilemez bir durum.
Şehir içerisindeki askerlik şubelerinde bile (hiçbir ağır silah vs olmamasına rağmen) fotoğraf/video çekmek yasaktır şeklinde uyarılar var.

Alıntı:
Fotoğraf paylaşınca mı öğrendiler zannediyorsunuz, ister kıbrıs ister türkiye de olsun adamların(süper güçlerin) zilyon tane uçan sistemleri yada uzayda sistemler var, herşey naklen yayın izleniyor uydular tarafından, bir sıkıntı yaratmaz, oyna devam

şu anda, en basit elimizdeki cep telefonundan trafik yoğunluğunu öğrenebiliyorsak, şehir içinde sokak sokak görüntü araması yapabiliyorsak, askeri uydu/fotoğraf/gözetleme teknolojisinin geldiği noktayı siz düşünün.

jarjar
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 17:45

Hazır konu uçak gemilerinden açılmışken, bizim lhd den daha büyük uçak gemimiz olacağına inanmıyorum ve gerekte görmüyorum, zaten göreceksiniz ilerde şu anki büyük uçak gemilerinin de hepsi emekli olacak ve gerisi yapılmayacak Artık insansız uçaklara geçiyoruz ve böyle devasa büyük uçak gemilerine ihtiyaç duyulmayacak, lhd ler herşeyi yapacak yeterlilikte olacak belki insansız uçakları havada koordine edecek f-35 benzeri birkaç sistem yeterli olacak insanlı uçaklar için..

sayfa 5270
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET