Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 672
cihad kahya
6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 13:10

Neden paylaşmasın. Ben paylaşılmasını özellikle arzu ederim.

Ülkece Avrupalıların bizi nasıl dolandırdığını
Alman kazığını Efsane diye bize nasıl geçirdiklerini ayan beyan görürüz belki

Çağ dışı otobüs taşımacılığının sadece milyarlarca euro ya değil binlerce cana mal olduğunu görüp akıllanırız belki.

Mercedes efsanedir yolların şahı padişahıdır diye diye göz göre göre üretim hatalı otobüsünün insanları ahmak yerine koyarak aklandığını görür belki ders alırız.

Bugün aynı şey hala devam ediyor. Farını stobunu değiştirdiği otobüsü milyonlarca ₺ ye satıp yerli üretimimiz rakiplerine yerli markamıza yapmadığını bırakmıyor bizde hala onlara genç otobüs tekli koltuk en genç filo diye diye kendimizi soydurmaya devam ediyoruz....

delibas58
6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 22:03
TOKAT TERMİNALİ TOPÇAM SEYAHAT

(+)

(+)

(+)

Ali talha
6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 23:00

Sadece alman kazığımı ??
Reno toros,tofaş şahin ve diğerleri 3 liralık aracı millete 50 liraya nasıl gagaladılar heleki o teneke toros heleki bir yere çarpınca şasisi ikiye ayrılan tofaş ....

Misafir 651

6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 23:41

Neoplan Spaceliner sokaklara sığmıyor. Manevra yaparken...

Bu arada hem bu model hem de Setra nın S 316 HDS modeli neden artık üretilmiyor acaba?

Misafir bf6

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:51

Yarasa kuşak li boyasi.tüm mersedes otobüsleri .
Çok yarasiyor 303" 302; v6,;hatta Avrupa patentli mersedes otobüslerine yakışıyor bittane pamukkalede 0303 bozma setra kasali. Gormustum

Misafir 198

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:59

Bugünler de o303 lere youtubede bir
Yenilenmiş furyası var bana biraz yeni pazalama modeli gibi çıkıyor nasilmi acaba fabrika bu kişileri kobay gibi kullanıp pazar yapmak yeni nostaji gibi
Altin da yeni lenmis ve teknoloji şöyle 0303yapmak aklıma gelmiyor yani siz ne dersinz yorum bekliyorum

bahadır 0302

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 20:11

İçim gitti be şu güzelliğe bakarmisiniz fotoğraf alıntıdir

onur345
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 20:47

Bahadır abi bi Sarıkız'da benden gelsin...

Şunu belirteyim.

Sosyal medya'da fotoğrafı başka sayfadan alıp kendi sayfasında kendi ismini aracın üstüne yazıp ''paylaşmak yasak'' diyen sayfa yada üyelerin fotoğraflarına Alıntı falan yazmıyorum artık. İzin bile almadan paylaşıyorum , tatava yapacaksa burdan gelsin yapsın...
Yok öyle foto sahibinin adını silip grup adı yazıp sahiplenmek.

onur345
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:28

Yine Bursa'da can bulan Özel üretim 10 adetden 1 tanesi

1996 ortadan kapılı SekizZz...

Can Bababalım
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 22:32

Bir taneside burda

Vallahi terapi gibi şu ses. Her derde deva.

sayfa 672
ANA SAYFA -> ULAŞIM