Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
amastus
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 10:34

Bu aralar biraz sıkıntı çekiyor ama bence play off yine her türlü garanti. Umuyorum play off olmadan direk süperlig e çıkarız.

salihhr

5 ay önce - Cum 08 Mar 2019, 21:41

Gazişehir Gaziantep 2-0 Elazığspor

Yan sanayi Gaziantep play offa kalacak gibi. Şimdi bunlar Süper Lige çıkarsa Gaziantepspor temelli unutulur kapanır gider, yazık.

salihhr

3 ay önce - Cmt 18 May 2019, 18:37

Karabükspor 1-6 Gazisehir Gaziantep (34. Hafta)

Bu sonuçla Gazişehir ligi 59 puan ile 5. sırada tamamladı. Süper lige yükselmek için Play Off oynayacak, yarı finaldeki rakibi Osmanlıspor.

berdan ak
3 ay önce - Pzr 19 May 2019, 10:29

Gaziantepli olmayanlar bilmiyor ama anlamaları için söylüyorum. Gazişehir FK asla proje takımı değildir. Sanko Spor ile başlayıp, Gaskispor ile devam eden, daha sonraki aşamada Gaziantep BŞB ve son olarak GazişehirFK adını almış eski ve köklü bir kulüptür.

Gaziantepspor’un bir çete tarafından talan edilmesi ve iflah olmaz hale gelmesi sonucu şehrin sanayicileri ve yerlileri tarafından Gazişehir FK kurulmuştur. Bildiğim kadarıyla Gaziantepspor’un ismi ve logosu icrada satıldı, bu sebeple eğer süper lige çıkarsak yönetim ismi satın alarak Gaziantepspor’u süper lige taşımış olacaktır.

Antepli Ahmet

3 ay önce - Pts 20 May 2019, 13:24

Alıntı:
Gaziantepli olmayanlar bilmiyor ama anlamaları için söylüyorum. Gazişehir FK asla proje takımı değildir. Sanko Spor ile başlayıp, Gaskispor ile devam eden, daha sonraki aşamada Gaziantep BŞB ve son olarak GazişehirFK adını almış eski ve köklü bir kulüptür.

Sence anladılar mı, ben anladıklarını sanmıyorum.

Antepli Gurbetci
2 ay önce - Prş 23 May 2019, 19:52

Alıntı:
Bildiğim kadarıyla Gaziantepspor’un ismi ve logosu icrada satıldı, bu sebeple eğer süper lige çıkarsak yönetim ismi satın alarak Gaziantepspor’u süper lige taşımış olacaktır.

SÜPER olur be...

eses_65
2 ay önce - Prş 23 May 2019, 20:16

Aynı adıyla devam etsin. Niye Gaziantepspor yapıyorlar ki. Bak Kocaeli, Sakarya, Ankaragücü nerelere düştü ama yine devam ettiler. Bu da yeni moda oldu, Malatya, Antep gibi illerin seyircisi başarı odaklı, illa takımı desteklemek için Süper Lig'de İstanbul takımlarıyla maç yapacaklar ancak öyle destek var, gerçi onda da çoğu kişi İstanbul takımlarını görebilmek için geliyor stada. Yok işte futbol kültürü bu şehirlerde, yok. Zorlamanın anlamı yok.

MeteHan!
2 ay önce - Prş 23 May 2019, 20:54

Şikeci gaziantepsporun adını almasın

Antepli Ahmet

2 ay önce - Cum 24 May 2019, 15:13

Alıntı:
Şikeci gaziantepsporun adını almasın

bunu bir galatasaray taraftarı söylüyor. bu ne yüzsüzlüktür yav !!!

MeteHan!
2 ay önce - Cum 24 May 2019, 15:15

Sen yazınca da sen yüzsüz oldun farkında mısın ?

sayfa 7
« önceki   123 ... 678 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET