Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gümüşbağlar Köyü Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi
« önceki   123 ... 505152

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 52
Metin Barut 23
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 10:31

Alıntı:
Yok Elazıgı gümüşbaglara taşıyacaklarmış eksik biliyorsunuz

evet gün gelecek binlerce insan çalışmak için buraya gidip gelecek. belki sende bir fabrika kurarsan sanada gidip gelirler.

Alıntı:
Ben bu işi azcık kamyon fabrikası hikayesine benzetiyorum. Yıllar önce çok ciddi bir proje lanse etmişlerdi aylarca burada yazdılar çizdiler. Sonuç fiyasko keşkem yapılsa insanlar aş iş imkanlarına kavuşsa...Yinede temennim İnş ALLAH yapılır.

Kamyon fabrikasının arkasında farklı meseleler oldu. Özel bir yatırımdı. Yoksa 150 milyon dolarlık bir yatırımdı. Yatırımı yapacak olan birşeyleri bahane etti gitti. Fakat şuan ki yatırım devlet yatırımı, bu yatırım resmi kurumlarca da onaylandı, büyük ölçekli planlara dahil edildi. Ben şahsen bu yatırımın olmayacağını yada iptal edileceğini düşünmüyorum. Belki ödenek sıkıntısı çekerek alt yapı yatırımları gecikebilir ama yatırımın biran evvel yapılmasını yatırımcılar herkesten daha çok istiyor. Bir yatırımcı için ele geçmeyecek bir fırsat. Teşvikleri güzel. İnşallah büyük ölçekli bir organize sanayimiz olacak. Binlerce insan burdan ekmek yiyecek. Toplamda 5 yıl içinde herşey oturmuş olur.

sayfa 52
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 505152
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler