Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsunspor [futbol]
« önceki   123 ... 155156157 ... 169170171   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 156
Ahmed Bayezid
6 ay önce - Cmt 02 Şub 2019, 15:50

Samsunspor'da son vuruş yok.Bitirici adam lazım.O da bi sonraki senenin planlaması artık.
İlyas Kubilay da yetenekli fakat adam topu ayağında ezmekten,pas atmamaktan zevk alıyor.


nio55
6 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 14:15

Alıntı:
Başkan Zihni Şahin'den Yılport Samsunspor'a büyük müjde!

Samsunspor Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Başkan Zihni Şahin, 'Samsunspor'umuzun altyapı tesisleşmesi konusundaki çabası her türlü takdirin üzerinde. Bizden istenilen saha ile ilgili gerekli mutabakata varıldı' açıklamasında bulundu.

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Zihni Şahin, Samsunspor Kulübü'nün yapmayı planladığı altyapı tesislerinini yeriyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Şahin, "Büyükşehir'den istenilen alan ile ilgili gerekli mutabakata varıldı" müjdesini verdi.

'ZİHNİ ŞAHİN, SAMSUNSPOR SEVDALISI'
Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettikleri Başkan Zihni Şahin'i, "Gerçek bir Samsunspor sevdalısı" olarak nitelendiren Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirildiği andan itibaren daima Samsunspor'un yanında olan değerli başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisine Atakum Belediye Başkanlığı yolunda da başarı diliyoruz" dedi.

'ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ İÇİN...'
Ziyarette, Samsunspor kulübünün Samsun-Ordu karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri arkasına yapılacak altyapı tesisleri konusunda proje de tüm hatlarıyla gözden geçirildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Zihnri Şahin, "Samsun'da çocuklarımızın, gençlerimizin alkol, sigara, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan kurtulup spora yönlenmesi adına Samsunspor Kulübü'nün attığı bu adımı çok ama çok önemsiyoruz. Samsunspor'umuzun öncülüğünde gerçekleştirilecek spor altyapı tesisleri, geleceğimiz olan çocuklarımız için mükemmel bir ortam sağlayacak. Bu tesislerin gerçekleştirilmesi için istenilen mülkiyeti Büyükşehir'e ait alanın altyapı tesisleri için tahsisine yönelik izlenilecek yol konusunda mutabakata vardık. Bu konuyu şubat ayının sonuna kadar sonlandıracağız" diye konuştu.

BAŞKAN İSMAİL UYANIK'TAN TEŞEKKÜR
Başkan Zihni Şahin'in açıklamları üzerine yeniden söz alan Başkan İsmail Uyanık ise, "Bizim için, kulübümüz için, Samsunumuz için büyük önem verdiğimiz bir projede dev bir adımı atmak üzereyiz. Söz konusu sahayı imar mevzuatına ve standartlara uygun bir şekilde başta çim sahalar olmak üzere altyapı tesisleriyle donatmak istiyorduz. Başta Zihni başkanımız olmak üzere bu büyük projeye katkı sağlayacak herkese şimdiden teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5441653/bas ...uyuk-mujde


Hadi inşallah


En son nio55 tarafından Cum 08 Şub 2019, 14:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Suatç55
6 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 14:51

Güzel haber, hayırlı olsun Samsunspor'umuz için. Bu arada haberin linkini yanlış vermişsin kardeşim. Doğru link şu.nio55
6 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 14:58

değiştirdim

cihan

6 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 15:04

Samsunspor başkanı aylardır istiyor burayı, seçim yaklaştı diye mi bu mutabakata varılıyor. Memur kesim gibi hareket ediyor yine bu şehir, sanayi bölgesi orası sanayi. Bu şehir tepeden tırnağa lobicilerin elinden kurtulmalı. O bölgede denizde petrol ofisi şamandırası var. Oraya güzel bir ikmal merkezi ve iş sahası yaratılabilir. Halk işsiz. Orası spora uygun değil, hava ölçüm cihazları karadeniz bölgesinde en kirli havanın tekkeköy sanayi bölgesinde olduğunu gösteriyor.
Samsunspor tesislerini Atakum'da, Kamalıda ormanlarla bütünleşik, Tekkeköyde, Canikte vb ormanlık alanda tam bir spor tesisi olarak doğayla iç içe yapılabilir. İş sahalarının önünü keserek, pis havanın içinde olarak değil!Suatç55
6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 17:47

Samsunspor'umuz 1 -0 Eyüpspor

Maçın geniş özeti
www.samsunspor.org.tr


smtcglr

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 09:09

Şu ikinci üçüncü golü atıp rahat bi maç oynayamıyor takım. Hep diken üstünde maç izliyoruz arkadaş.yusufyucel82
6 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 01:55

Kalan deplasmanlar güzel Antep iptal 1 Kastamonu 1 Manisa 3 Ankara'ya gidiyoruz nişanın ilk haftası Keçiören deplasmanı önemli o haftayı da firesiz tamamlarsak Bayrampaşa Sarıyer maçlarını da kendi sahamızda Taraftarımızın desteğiyle vermezsek Allahın izniyle son hafta mutlu sona ulaşırız.

Suatç55
6 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 16:25

Ankara deplasmanından Abdulkadir Özgen'in attığı golle 3 puanla dönen takımımızı tebrik ederiz.


Ahmed Bayezid
6 ay önce - Pzr 17 Şub 2019, 00:51

3 puan çok önemliydi. Netice güzel.
Yalnız kötü zemin Samsunspor u bozuyor. Samsunspor kötü zeminli olan maçlarda galip gelmesine karşın hiç iyi oyun kuramadı. Yani oyununu rakip takıma kabul ettirecek seviyede.
Halbuki kadro kalitesinden dolayı değil. Kötü zeminden dolayı.
Golcülerde de sıkıntı var adamlar çok tutuk.Hele bahattin.Bu duruma bir çözüm bulunmalı.sayfa 156
« önceki   123 ... 155156157 ... 169170171   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET