Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 143144145

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 145
Metin Barut 23
2 hafta önce - Pzr 03 Şub 2019, 00:19

Tekintkn,

Söylediklerine katılmakla beraber şunu eklemek isterim. Gerçekten programı aklımdan şöyle bir film şeridi gibi geçirdim, ciddi bir karalama kampanyası oluşmuş vekilimizin bilinçaltında. Adam konuşmaya çekiniyor. Gördüğüm kadarıyla Şakacı fıkra seven birisi. Kültürü gereği alevi kimliğinden hikayeler anlatırken dahi cekinerek acaba yanlış anlaşılır miyim korkusu yaşadı bir an. Birleştirici konuşmaları ve özellikle konuşmasında Vali bey ile Aslıhan beyi karşılamaya gidip teşekkür edecektim ama futbola siyaset karışması ve Valimiz ile asilhan beyi zor durumda bırakmamak için gitmedim dedi. Düşünceli olgun bir davranış.

Gerçekten vekil. Ben bu şehirde yazıyorsam ve seçmensem vekilimi eleştirmek en doğal hakkım. Şu 4 vekil inanin benim gözümde var ile yok arasında. Biri de çıkıp Gürsel vekilimize cevap verebilirdilermi? Verecek cevapları yok çünkü Gürsel vekilimiz haklı.
İnsanlar korkuyor chp olması nedeniyle yoksa ben inanıyorum Gürsel gibi düşünen bu memlekette çok insan var.


Metin Barut 23
2 hafta önce - Pzr 03 Şub 2019, 00:23

Ayrıca ben bu adamı tanıdım tanıyalı ceketinin yakasından Atatürk rozetini asla çıkartmadı. Gel şimdi böylesi bir adama terör örgütü sempatizani de. Gerçekten ilginç ve tuhaf. Şehit edilen Necmettin öğretmenin ailesini her yıl öğretmenler gününde arıyor yanına gidiyormuş. Beni duygulandirdi bu davranışı. Ayrıca terör Örgütünden hala tehdit alması da atılan iftiranin ne denli mesnetsiz olduğunun bir kanıtı diye düşünüyorum.

EJDER23

1 hafta önce - Çrş 06 Şub 2019, 15:51

ELAZIĞ YENİ BİR OSB DAHA KAZANDI

Elazığ tarım ve hayvancılığına büyük katkı sunacak olan besi organize sanayi bölgesi projesi Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tarafından onaylandı.

Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Elazığ Ticaret Borsası tarafından hazırlanan besi organize sanayi bölgesi projesi Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylandı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın da büyük önem ve destek verdiği projenin önümüzdeki hayata geçirilmesi planlanıyor.

Elazığ’da 903 bin 773 m² alanda kurulacak olan tarıma dayalı ihtisas besi organize sanayi bölgesinde; 84 adet besi işletmesi faaliyet gösterecek.

Bu işletmelerde 11.950 büyükbaş besi hayvanı yetiştirilerek bölgenin ve civar illerin et ihtiyacının büyük bir kısmı karşılanacak.

Ayrıca bölgede yem fabrikası, kombina, soğuk hava deposu ve biyogaz enerji tesisi yer alacak.

Bölgedeki biyogaz enerji tesisinde hayvansal gübrelerden elektrik enerjisi ve organik gübre üretilecek. bu yatırım sayesinde 1000 kişi iş sahibi olacak.

KAYNAK : http://www.elazighakimiyethaber.com/elazig-yeni-b ...ndi/34913/Metin Barut 23
1 hafta önce - Cmt 09 Şub 2019, 09:19

Kenevir üretiminde ilk başta 19 il açıklanmıştı. Ardından bizim vekillerimiz Elazigimizı da dahil ettik dediler. Fakat dün cumhurbaşkanı Sivas'ta 20. İl Sivas oldu dedi. Normalde 21 demesi gerekiyordu. Bu demek oluyor ki elazig kenevir üretiminde yer almıyor. Bu konuda önümüzdeki günlerde bir açıklama gelecek mi. Bilgisi olan varmı. Yoksa bu damı gol değil.

Eğin KEMALİYE
1 hafta önce - Cmt 09 Şub 2019, 13:22

Dahil edilmeseydi Yanılmaz açıklamazdı.Yarın Ç Başkanı gelir Elazığ ı da dahil ettik der

Atom_44
6 gün önce - Pzr 10 Şub 2019, 20:50

Bununla birlikte bir Malatyalı olarak, Elazığ’a yapacağımız yardımı ihmal edemezdik. Elazığ’daki bölge afet kapasitemizi büyütüyoruz. Yeni ve modern bir afet ve lojistik merkezi yapıyoruz. Ama bunu Malatya yolu üzerinde yapıyoruz. Orada 80 dönümlük bir arazi tahsisi aldık. Hem Elazığ’a, hem de Malatya’ya destek verecek afet lojistik deposu yapılacak. Böylece Elazığ Malatya kardeşliğini tesis etmiş olacağız. Gelir getirici faaliyetler noktasında Malatya’da başka yatırımlarımız da olacak. İstihdam oluşturucu ve gelir getirici faaliyetlerimiz noktasında şu anda yatırım fizibilite çalışmalarımız devam ediyor. Malatya’da ciddi ve kaliteli bir içme suyu kaynak kapasitesi var. Bu da ticarileştirilebilecek unsurlardan.

Yine ne varsa bizde var size bir kıyak daha Kızılay Başkanı Kerem Kınık Hemşehrimizin Elazığa Projesi bu gün Malatyada açıklama yapmış.

Alıntısayfa 145
« önceki   123 ... 143144145
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET