Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir 026

6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 16:11

Ha bire eğlence düzenlediklerine bende şahit olmuştum. Kendi paralarını gitsen ornegin 20 lira doga koleji götürdüğünde 40 lira isterler. Doğa Kolejinde yaşanan maddi sıkıntıdan dolayi Personel muhtemelen maaş alamadığı için böyle yöntemlere başvurarak ek gelir elde ediyor olabilirler. Genel merkezlerinin bu tür olaylardan haberleri olduğunu sanmıyorum. Olsa bayiliği alırlar.

Misafir 9da

6 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 16:36

En iyisi devlet okulları. Bırakın bu özel okulları, tuzaklarına düşmeyin. Sömürüden başka bir şey değil.

Misafir bd2

6 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 17:24

Bizde memnun değiliz ama çocuğumuz eğitim öğretim yılının ortasında okul değiştirmesin diye mecburen kayıt sildirmiyoruz. Bizim gibi birçok veli şikayetçi. İlgi yok, 4 ve 5 yaş ana okulu siniflari aşırı kalabalik. Çocuklar eve geldiklerinde elbiseleri sürekli karisiyor . Başka çocukların elbiseleri çıkıyor çantadan. Kısacası hata yaptigimiz bir okul oldu. Kesinlikle ama kesinlikle çocuğumu bir sonraki yil gondermeyecegim. Elazigda sadece isim yapmış bir okul. Birçok gündüz Bakımevi bile bu okuldan iyidir diyebilirim.

Misafir 126

5 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 13:30

Arkadaşlar okulu kötülemeyin eğitimi çok iyi haksızlık yapmayın ,eksik olan şey yeni bir kampüs artık bu bina ihtiyaca cevap vermiyor eski bir yapı artık doğa kolejine güzel ve büyük bir kampüs yakışır

Misafir 8de

5 ay önce - Cmt 09 Mar 2019, 00:07

Rezalet bir okul. Çocuğumun eğitimini bırakın konuşması değişti. Temiz değil, ilgi yok,çocuğun ne yedi bilmiyorsun. Kapalı bir kutu. Şeffaflık yok. Bizde eğitimin ortasında alamıyoruz. Bir kac sorun yasadik Benim gibi herkes şikayetçi. Çocuğumuzu takip ediyoruz. Bir sonraki yil kesinlikle alıp devlet okulun vereceğim. Elazigda özel okullar tamamiyle fiyasko. Öğretmenler yetersiz. Maaş bile vermiyorlar. Çoğu isteksiz çalışıyor bu nedenle. Gerek eğitim gerekse temizlik yemek v.s uzak durun. Kesinlikle parasini hak etmiyor. Boş bir yer. Tavsiyemde şu olur anaokulu için devlet okullarına verin. Özeller para tuzağı ve her türlü dolap dönüyor. Ne yazikki MEB denetlemiyor. Denetlenmesine bu kadar kusura karşılık bir yaptırım olur.

sayfa 5
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler