Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Doğa Koleji
« önceki   123

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 369

2 hafta önce - Cum 08 Şub 2019, 22:21

Para tuzağı bence elazig doga koleji. Asla ama asla aldığı parayi hak etmeyen bir kuruluş. Bol bol kahvaltı ve turlar düzenlerler. Tur konusunda ailelere karşı aşırı ısrarcı olmaları, fahiş fiyatlarla bu işleri tertiplemeleri bende acaba bu eğitim kurumunun ayni zamanda turizm sektöründe bir kolu daha mı var izlenimi yaratmıştı.

Misafir 026

1 hafta önce - Pzr 10 Şub 2019, 16:11

Ha bire eğlence düzenlediklerine bende şahit olmuştum. Kendi paralarını gitsen ornegin 20 lira doga koleji götürdüğünde 40 lira isterler. Doğa Kolejinde yaşanan maddi sıkıntıdan dolayi Personel muhtemelen maaş alamadığı için böyle yöntemlere başvurarak ek gelir elde ediyor olabilirler. Genel merkezlerinin bu tür olaylardan haberleri olduğunu sanmıyorum. Olsa bayiliği alırlar.

Misafir 9da

1 hafta önce - Pzr 10 Şub 2019, 16:36

En iyisi devlet okulları. Bırakın bu özel okulları, tuzaklarına düşmeyin. Sömürüden başka bir şey değil.Misafir bd2

4 gün önce - Sal 19 Şub 2019, 17:24

Bizde memnun değiliz ama çocuğumuz eğitim öğretim yılının ortasında okul değiştirmesin diye mecburen kayıt sildirmiyoruz. Bizim gibi birçok veli şikayetçi. İlgi yok, 4 ve 5 yaş ana okulu siniflari aşırı kalabalik. Çocuklar eve geldiklerinde elbiseleri sürekli karisiyor . Başka çocukların elbiseleri çıkıyor çantadan. Kısacası hata yaptigimiz bir okul oldu. Kesinlikle ama kesinlikle çocuğumu bir sonraki yil gondermeyecegim. Elazigda sadece isim yapmış bir okul. Birçok gündüz Bakımevi bile bu okuldan iyidir diyebilirim.

Misafir 126

3 gün önce - Çrş 20 Şub 2019, 13:30

Arkadaşlar okulu kötülemeyin eğitimi çok iyi haksızlık yapmayın ,eksik olan şey yeni bir kampüs artık bu bina ihtiyaca cevap vermiyor eski bir yapı artık doğa kolejine güzel ve büyük bir kampüs yakışırsayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler