Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Esenboğa Havalimanı raylı sistem projesi [ANK ]
« önceki   123 ... 182183184 ... 189190191   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 183
muzaffer gurcan
2 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 05:18

Alıntı:
yıllardır aynı hikaye. hep laf icraat sıfır. ihale edilmesi lazım yapılması lazım. ihale edeceğiz yapacağız diyen yok. cb 100 günlük eylem planında var dedi. 31 marttan önce ihale edildi edildi daha da uzun yıllar alır. ayrıca etap etap açıp insanları bu çileden kurtarmaları lazım.

Ama icraat etmeye gelince çözüm üretmekten hep
kaçınıyorlar. Doğru valla.

Kamil bey
2 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 18:02

Sayın Muzaffer Gürcan bey açıkçası ben seçimden önce ihale edileceğini düşünmüyorum .keşke olsa .yakın zamanda da Ankara nın kuzeyi yani bölge için gerçekten güzel şeyler duydum .ordan birkaç seneye yer alınamaz cazibe merkezi orası olacak vs bir çok güzel şeyler .bunlar insanı mutlu ediyor .ancak o insanlara söylediğim cümle ;kardeşim biz zaten böyle olacak diye bu yerleri aldık yıllardır aynı sözleri duyuyoruz.bu bizleri mutlu ediyor fakat aynı şeyleri duymaktanda insan bıkıyor.sadece sözle olmuyor bu işler icraatta olması lazım .malesef ama malesef çok çok yavaş ilerliyor bu bölge.hızlanır mı bilmem.ama imar olmadan zaten tarla olarak kalır.kim daha çok kazanacak işlerine mi giriyorlar acaba ?fazla yazdım ama herkes gibi bende doluyum galiba .

Adg06
2 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:00

Sn.Kamil bey az bile yazmışsınız 5 sene oldu bir tık yok hala.

muzaffer gurcan
2 ay önce - Prş 31 Oca 2019, 23:39

Alıntı:
Sayın Muzaffer Gürcan bey

Kamil Bey, birincisi, Gürcan benim soyadım. Sadece
"Muzaffer Bey" deseniz iyi olurdu. İkincisi, ben zaten
farkındaysanız icra etseler iyi olurdu dedim. Evet,
ben orada alıntılı bir cümleyle cevap verdim ama
yine de, ben de Esenboğa metrosunun yapılmasını
isteyenlerden biriyim ve ihale edilip inşaatının icra
edilmesi taraftarıyım. Lütfen beni yanlış anlamayın.

hasan gazili
2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 18:36
seçim ve metro

Kaç seçimdir bu metro projesi gündeme getirildi. Seçim kazanılınca unutulup rafa kaldırıldı. Şahsen zorlamayla yapılan bir proje olduğunu amaca hizmet etmeyeceğini düşünüyorum. Kuyubaşına bağlanması metronun dağdan taştan gitmesi anlamına geliyor. Bu saatten sonra inşaata başlanmasından sa başlanmaması daha hayırlı diye düşünüyorum. Bakarsınız iyi bir belediye başkanı gelir metroyu amacına uygun bir şekilde yeniden yaptırır.

muzaffer gurcan
2 ay önce - Pzr 10 Şub 2019, 02:24

Alıntı:
Kaç seçimdir bu metro projesi gündeme getirildi. Seçim kazanılınca unutulup rafa kaldırıldı. Şahsen zorlamayla yapılan bir proje olduğunu amaca hizmet etmeyeceğini düşünüyorum. Kuyubaşına bağlanması metronun dağdan taştan gitmesi anlamına geliyor. Bu saatten sonra inşaata başlanmasındansa başlanmaması daha hayırlı diye düşünüyorum. Bakarsınız iyi bir belediye başkanı gelir metroyu amacına uygun bir şekilde yeniden yaptırır.

Zorlamayla olmaz elbette ama Ankara'da bir metro
inşaatı ne yazık ki bu kadar talihsiz gerçekleşiyor.
Bir de ne yapsın sivil insanlar? Onlar da Esenboğa'ya
bir metro yapılması taraftarı. Ama görüyorsunuz ki,
isim veremem yoksa eksi alırım, bazı malum kişiler
yüzünden bir türlü gerçekleşmiyor bu proje. Hatta
kaç tane Ulaştırma Bakanı eskitti bu proje, bunu da
unutmayın. Varsa yoksa yapacağız, yapacağız. 23
yıl boyunca koltuğundan kalkmayan Melih Gökçek'in
çok önceden bir el atması gerekirdi bu konuya. Valla
ona da üzülerek acıyorum.

Rıfat06
1 ay önce - Çrş 27 Şub 2019, 21:27
2010 lardan günümüze metro hikayesi.. yine gündemde :D Esenboğa havalimanı metrosu..

(+)

Esenboğa havalimanı metrosu

Kamil bey
1 ay önce - Cum 01 Mar 2019, 14:46

Dediğiniz gibi Esenboğa metrosu uzun zamandır gündemde .Seçimden sonra inşallah hareket olur

dkaan
1 ay önce - Çrş 06 Mar 2019, 11:28

2. 100 günlük eylem planında yer alıyordu. bakalım ne kadar doğru göreceğiz. ama çok çok zor gibi.

Kentakd
1 ay önce - Çrş 06 Mar 2019, 13:02

Eylem planı mı kaldı bitti bitecek nerdeyse süresi.Metro falan hikaye kardeşim.Seçim sonuçları bitene kadar böyle büyük bir yatırıma bulaşmazlar.Seçimler istedikleri gibi sonuçlanırsa bu yıl içinde belki ihaleye açılır.Yok seçim istendiği gibi olmazsa zaten orası büyük bir belirsizlik.Erken seçim mi olur yeni parti mi kurulur ne olursa artık.Bu sebeten kimse metronun yüzüne dahi bakmaz.

sayfa 183
« önceki   123 ... 182183184 ... 189190191   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet