Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Misafir f9b

2 ay önce - Prş 07 Şub 2019, 18:58

Atakum-Tekkeköy hattında İlkadım'ı trafik dışı bırakmanın şu an için en kestirme yolu, hafif raylı araçlarının sayısının artırılarak, daha sık sefer sağlanmasıdır.

Misafir 1ff

2 ay önce - Prş 07 Şub 2019, 19:00

Yok kardeşim bizim millet araba sevdasindan vazgeçmez.

Misafir 66f

2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 07:58

Hafif rayli sayisini artirmak cozum olmaz . Tek hat uzerinden hizmet verdiginiz surece 10 dakikadan daha dusuk araliklarla sefer koyamazssiniz . 6-7 . duraktan sonra trenler var olan hatti da tikar o zamanda sorunlar 1 iken 10 olur . Guney aksina giden yeni bir hat ve dogu bati bandinda monoray ulasim sorunu icin en koklu cozum . Monoray icin ucuk bir proje oldugunu dusunen arkadaslar olacaktir ama bizim sehrimizdeki maaliyeti Km- Fiyat bazinda rayli sistemden yari yariya daha ucuz ustelik istimlak bedeli ya da guzergah uzerinde metruk bina yikimi diye bir sorun olmayacagi icin yapimi cok daha hizli olacaktir .

Misafir f37

2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 13:28

http://m.habergazetesi.com.tr/haber/5442325/musta ...kullaniyor

Samsun u yönetenler bile şehrin potansiyelini tam kullanamadıgini ifade ediyor. Benim hemşerilerim ise en ufak bir eleştiriye tahammül edemiyor. Adam resmen biz bu şehrin dinamiklerini harekete geçiremedik. Şehir şu an çok farklı bir konumda olabilirdi diyor. Biz ise yok siz bu şehrin mukemmel yonetiyorsunuz. Bizim şehrimiz in hiçbir eksiği yok diyoruz. Gerçekten garip bir durum.

Misafir a94

2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 15:30

Yukarida rayli sistemden bahseden arkadas bana sorarsan tramvayi yerin altina almak daha mantiklidir

yusufyucel82
2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 21:23

Tekkeköy-havaalanı- çarşamba-terme arasında 60km lik hat üzerinde monoray tarzı hızlı bir toplu ulaşım sistemi Samsun'un doğusunu çok kalkındıracaktır. ama maliyeti ne olur fizibıl olur mu tartışılması lazım.

uzun55
2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 22:25

Alıntı:
Tekkeköy-havaalanı- çarşamba-terme arasında 60km lik hat üzerinde monoray tarzı hızlı bir toplu ulaşım sistemi Samsun'un doğusunu çok kalkındıracaktır. ama maliyeti ne olur fizibıl olur mu tartışılması lazım.

Gereksiz bir yatırım olur. İhtiyaç yok çünkü. Karayolu ile ulaşımı çok rahat olan bir güzergah. Aşırı nüfus yoğunluğu yok ve güzergah uzun. Çarşamba'da gitmesi bile gereksiz. Samsun için de yaygınlaşmalı raylı sistem.

Misafir f37

2 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 23:37

Çok gereksiz. Çarşamba terme karayolunda transit geçişi saglayacak çalışmalar yapılmalı. Her koyde ışık var nerdeyse.

Misafir f37

2 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 19:25

Bugün gördüm atakum nufus tabelası yenilenmiş 203.000 olarak. Tabi nufus artışı çok olunca tabela da hemen yenileniyor 😊. İlkadim ve Canik te ise biraz daha agirdan alınıyor sanirim yenileme işi 😊 atakum şaka maka 5 6 yıl sonra 300.000 e dayanacak. İlkadim ve Canik resmen duraklama dönemini yaşıyor.

Misafir e84

1 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 23:23

Seneye ilkadım 7 8 bin artar adres taşıyanlar tıpış tıpış geri alınca.

sayfa 15
« önceki   123 ... 14151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET