Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Harikalar Diyarı (Masal Adası)
« önceki   123 ... 606162

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 62
Birol Ezertaş

6 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 21:52

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Birol Ezertaş

6 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 19:40

(+)

(+)

Ksmrmvi
3 ay önce - Pts 20 May 2019, 02:09

Merhaba,
Hobi için drone ile çekim yapıyorum. Amacım Türkiye'nin her coğrafyasına gitmek, güzel görüntüler çekmek, güzel ülkemizin tanıtımını yapmak ve yerli yabancı insanlara ulaştırmaktır. Sizden gelecek youtube kanalıma abone olma desteği beni bu yolda daha çok yüreklendirecektir. Sizler için yeni yerler çekeceğim. Belki size merak uyandırabilecek yerler çıkar karşınıza. Aşağıdaki video'nun sol üst simgesine mousenizi getirdiğinizde abone ol seçeneği çıkacaktır, olmazsa da lütfen Youtube üzerinden abone olup videoları beğenirseniz çok mutlu edersiniz beni. Desteklerinizi kanalıma aboneliklerinizle bekliyorum.

Saygılar.

VİDEOLARININ DEVAMI VE BAŞKA ÇEKİMLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN KANALIMA ABONE OLUP, BİLDİRİMLERİNİZİ AÇARSANIZ SEVİNİRİM.

Bu arada dün Videoya eklediğim ses telif hakkı nedeniyle sorun çıkardığından silip yeniden yükledim. Tekrar izleyebilirsiniz. Mecburen tüm yazımı değiştirip " " işareti koymuştum video eklenene kadar biraz- puan yemişim ama umarım hoşunuza gider ve youtube kanalına abone olursunuz.

Ksmrmvi
2 ay önce - Sal 04 Hzr 2019, 16:48

Video paylaşmıştım. Parkla ilgli Türkçe ve inglizce bilgi notu şeklinde altyazı ekleyip yenisini yaptım. Eski videoyu kaldırdım kullanım dışıdır. Buyurun sizler için gidip çektim. Üşenmeden Kanala abone olursanız sevinirim. Bu işten kazancım yok aksine fazlasıyla maddi manevi emeğim var. Amacım memleketi tanıtmak. Sizlerden abonelik geldikçe daha da yürekleniyor insan. Kanalda başka videoları da izleyebilirsiniz.

Birol Ezertaş

1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 23:19

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 62
« önceki   123 ... 606162
ANA SAYFA -> ANKARA