Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce, İstanbul'un en çekici ve en itici semtleri hangisi? NEDEN?
« önceki   123 ... 676869

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 69
ataknnn
2 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 18:06

Misafirf2 , yazdıgın semtlere aynen katılıyorum.Ne tesadüf ki bu semtler aynı zamanda yobazın, sofranın en çok yaşadığı semtler.
Bu semtlerin bu kadar sevimsiz olmasında bunun bir sonucu olabilir mi ?

ali dostbey
2 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 18:09

Alıntı:
1. Gaziosmanpaşa 
2. Arnavutköy 
3. Esenyurt 
4. Bağcılar 
5. Bayrampaşa 
6. Esenler 
7. Sultangazi 
8. Sultanbeyli 

Özellikle bu ilçelerde nefes alamam. Transit geçerken görüyorum çok berbat durumdalar. Allah yardım etsin. Belediyeleri ne yapıyor bilmiyorum. Bazı garibanlar da merkeze yakınız diye seviniyor. Yahu yakın olsan ne olacak sen oraya aitsin ve İstanbul'un değil Türkiye'nin en itici ilçeleri buralar

Daha önceleri bu başlıkta hemen hemen aynı ilçeleri saymıştım, tekrar ediyorum mevcut haliyle bu ilçeler İstanbul'un hatta Türkiye'nin en itici, sıkıcı, huzursuz, güvenliksiz ilçeleridir.

İnsan bir ömür buralarda hayatını heba edemez, canı ruhu sıkılır.
Bu ilçelerde bırakın yaşamayı, transit geçerken bile insanın ruhu daralıyor.
Bu insanlar buralarda hangi psikoloji ile hayatlarını devam ettiriyorlar ilginç doğrusu!?
Burada bir apartmanım olsa ve kentsel dönüşüm kapsamında yıkım kararı alınsa 1 dakika düşünmez yıktırtırdım, tabi şehir planlamacılığına uygun ve ada bazında bir kentsel dönüşüm yapılacaksa...

En son ali dostbey tarafından Çrş 23 Oca 2019, 18:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir f9f

2 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 18:10

Başakşehir en çekicisi çok iyi bir takımları var çünki.

mursel kasap
2 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 08:53

Bogaz tarafının her yeri güzel.İstinye,Sarıyer,bebek,arnavutkoy,Üsküdar, Ortaköy,Kanlıca,Dolmabahce, Kabataş,Kadıköy,Beşiktaş, Levent,Atasehir,Findikzade,Etiler,Kuzguncuk, tarafları çekici gelir bana.İtici olarak ise bir şey diyemeyeceğim.İstanbulda itici semtlere hiç gitmedim çünkü hep lüks yerlere gittiğim için.İstanbulda en sevdiğim yerler bogaz tarafları

sayfa 69
« önceki   123 ... 676869
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet