Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 192021

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Misafir e94

1 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 12:44

Doğudan izmire aşırı göç olmasından ben çok memnunum ticaret insanıyım benim için herkesin ayrı bir değeri vardır.

Misafir db6

1 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 12:50

"İzmir nüfusunun 2 milyona yakını yani yarışı İzmir ve Egeli bunların ise tamamına yakını tarihi süreç içerisinde mübadele veya göçlerle Selanik gumulcine bulgaristan kosova arnavutluk Girit midilli vs balkanlardan trakyadan anadoluya gelmiş Türklerdir
Karşıyaka Bornova Buca balçova pek çok ilçenin temelini bu vatandaşlar oluşturur "

Komik ve inandırıcı değil. Kökten izmirliyiz hiç böyle birşey duymadım

Misafir 166

1 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 18:12

doğulular ve suriyeliler olmazsa izmir kalkınmaz. yatırım yapanların çoğu kürt kökenli,, folkart, birkaç gökdelen , ayrıca batmakta olan izmir takımlarına maddi desteği de onlar sağlıyor,...

bluemet

1 ay önce - Cum 08 Şub 2019, 00:01

Duymayla tarih olmaz zaten sayın misafir ben bilgi veriyorum hakaret etmiyorum kimseye küçükte görmüyorum sizse bilginiz olmadığı halde yok efendim komikmis inandırıcı değilmiş fıkra anlatmiyoruz.ogrenmek isterseniz buyrun açın araştırın hem biraz tarih öğrenmiş olursunuz ayrıca yazdığım bilgileri iyi okuyunuz herkes diye genelleme ve kesin ibarede yoktur
Yazdıklarım da aslında sadece İzmir değil.izmir aydın manisa gibi kıyı Ege sehirlerinin nufuslarinin tarih sürecinde olusumlarinin özeti.

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet