Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 208
hakan023
2 hafta önce - Sal 05 Şub 2019, 22:16

O mesaj hstanenin eleştirilmesiyle alakalı bi mesaj değil. Hastaneye Şehidin adı verilen yeni tabela takılmış sadece bundan ibaret. Bunu yok derdimiz tabelamı falan filan diye sağa sola çekmenin alemi yok. Bilgilendirme amacıyla paylaşılmış bişey. Eleştirilerinizi yine yapın uzaklığını doktor eksikliğini vs yazın beni ilgilendirmez. Ama sadece bilgi amaçlı paylaşılmış bi fotoğraftan kişileri hedef alıp vurmaya çalışmayın

Misafir cd3

2 hafta önce - Sal 05 Şub 2019, 22:28

Biz kimseyi vurmuyoruz. Ödediğim vergilerle aldigim hizmet arasındaki farkı ortaya koyuyorum. Sen bize saçma salak diyorsun. Bence önce Özür dile sonra da sus arkadaşım.

hakan023
2 hafta önce - Sal 05 Şub 2019, 23:09

Olur var mı başka isteğin? anlamıyosunuz galiba bilgi amaçlı bi paylaşım diyorum. Neyse ben konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Siz aynı şeyleri yazıp durmaya devam edin. Atılan her haberden her fotoğraftan sonra aynı şeyleri noktasına virgülüne dokunmadan yazmaya devam edin

Misafir d36

2 hafta önce - Sal 05 Şub 2019, 23:40

Bu sitede bir kaç kişi haricinde bu hastaneyi beyenmeyen varmıdır acaba,işiniz gücünüz bu hastane,ayıp be ,mükemmel bir hastane kompleksi yapılmış sizde akşama kadar hastaneyi kötüleyin gerçekten bu sitenin bir ciddiyeti kalmamış ayıp yahu

Misafir cd3

2 hafta önce - Sal 05 Şub 2019, 23:55

Ay gözlüğünuzu cikarin yada menfaatlerinizi insanların sağlık ihtiyaçlarınızın önünde tutmayın.

Ultrason için 2 ay sonrasına gün almak mi mükemmellik ?
Doktorların maaşlarında azalma yasanmasindan dolayi onkoloji servislerinde yatan kanser hastalarının doktorsuz kalması mi mükemmellik ?
Tunceliden Bingolden muştan gelen hastaların YL güzergahı üzerine yapılmayan üç noktadaki hastaneye 2 3 vesayet yada taksiyle geçmesi mi mükemmellik ? (Kolaylık? ?)
Tunceli yada kapanan elazığ devlet hastanesine gittiğinde 7 lira kesilen,şehir hastanesine gittiğinde 15 lira kesilen muayene üretimi mükemmellik ?
Hastanede kullanılan iç hat telefonu ile yapılan telefon görüşmelerinin dahi devlete fatura edilmesi mi mükemmellik ?
Daha çok sayarim .. sayayım mi. El insaf vicdan merhamet Allah korkusu. Yetimin hakkı daha ne diyeyim be müslüman .
Ben Allahtan korkarım. Yaradana siginirim. Yetimin hakkı var. Yarın hesabı var bu işin. Yarın vicdanı var. Yarın senin başına gelme ihtimali var. Yarın malatya yolunda trafik kazasi geciren çocuğunu hastane yolunda kaybetme ihtimali var. Var da var. Allah korusun. Allah uzak etsin.
Ama boşa. Vicdan ayrı birsey. Başına gelmeyen o ulviligi içinde yaşamayana konuşmuyorum.

Size bir tavsiyem Mükemmellik özel hastaneyi ovmekse gidip Malatyali Rönesans inşaatı övmeyin. Gidin elazigli anadolu hastanesi hayat hastanelerini övün!

Misafir 630

2 hafta önce - Çrş 06 Şub 2019, 00:19

Hastana bizim evin yanına yapılmalıydı hemen bir kapıdan diğer kapıya geçmek çok kolay olacaktı üzgün bu gerçekleşmedi.

Misafir 214

1 hafta önce - Prş 14 Şub 2019, 16:05

Elazığ'ın sağlık sistemini çökerttiler. Uygulama da rezil. Beyin cerrahi servisi verem savaş gibi çalışıyor. Doktorlar bilgisiz. İnsanlar kapılarda yığılmış, emara sıra uzun

Alperen 22
1 hafta önce - Prş 14 Şub 2019, 21:30

Kadın dogum doktoru bile yok ultrason için araştırma yada özel hastanelere yönlendiriyorlar oralarda 150 tl

Misafir d65

1 hafta önce - Cum 15 Şub 2019, 00:47

Doğru konuşan yokki kötülemekten başka bişey yaptığınız yok ayıp valla,

Misafir a02

1 hafta önce - Cmt 16 Şub 2019, 08:14

Harbiden beyin cerrahi doktorlari cok yetersiz. Ilgi alaka yok zaten olsa bile yetenek yok. Hastanin iceri girmesi ve cikmasi maksimum 1 dk...

sayfa 208
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET