Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Misafir 4e4

3 ay önce - Sal 08 Oca 2019, 18:03

Merhaba,yarın Elazığ'a geliyorum otogarda inecem Elazığ belediyesinin oraya nasıl ulaşım sağlayabilirim ? Bildiğim kadarıyla otobüs firmalarının servisleri yok artık, belediye otobüsü geçiyormu ordan

Misafir 2bb

2 ay önce - Sal 05 Şub 2019, 22:03

Bir yılan hikayesi daha güzel memleketimde. Her gelip gittiğimde utanıyorum bu köhne otogardan. Millet 90lı yıllarda son model inşa ettiği otogarları hala kullanırken biz sene olmuş 2019 hala virane otogara talim ediyoruz. İnsan biraz gelen giden misafir şehirlilerden utanır yahu. Elazığın imajına sürülen kara lekelerden birisi bu otogar. Şu son 20 yılda başka şehirlerin aldığı yaptırımlara bakın bir de bize. En yakın komşumuzla aramızda 20 sene fark var şehircilik anlamında. Yazık gerçekten yazık.

Misafir 760

2 ay önce - Sal 05 Şub 2019, 22:14

Herkes artık hava limanlarını kullanıyor, hükümetimiz çevre illerdeki en güzel ve en büyük hava limanlarından birini kazandırdı bu şehire. Belediyemiz de önceliğini daha elzem konulara verdi, bu terminal bize daha 5 yıl yeter, israf haramdır

vehbiwow
4 hafta önce - Pzr 24 Mar 2019, 18:31

(+)

Bir İnternet sitesinde vardı.

Tekintkn
3 gün önce - Cum 19 Nis 2019, 11:42

TERMİNALİ PROJESİ

Mevcut şehirlerarası otobüs terminalinin kent merkezinde kalması ve ihtiyaçları karşılayamaması nedeniyle, Güney Çevre Yolu üzerinde, modern, konforlu, teknolojik donanımlara sahip yeni şehirlerarası otobüs terminal binası inşa edilecek

http://www.projeelazig.com/proje.php?id=107

oguzhan23
3 gün önce - Cum 19 Nis 2019, 11:51

Proje biraz daha küçültülebilir günden güne eriyen otobüs sektöründe görseldeki gibi otogarın bu kadar otobüsle dolduğunu ben görmedim daha ne bayramda ne asker uğurlamada nede yaz sezonunda peron yapan firmalar belli gerisi yolcu bırak devam et bundan tasarruf edilebilmeli halkın otogarın değişme isteği şuan ki mevcut otogarın Elazığa yakışmadığı gerçeğidir

hakan023
3 gün önce - Cum 19 Nis 2019, 16:06

Yeni terminal en istediğim projelerden biri. Çünkü mevcut terminal hem konumu itibariyle hemde mevcut yapısıyla şehre yakışmayan bi durumda. Araçlar Güney Çevre Yolundan ters istikamete dönüp otogara giriyor sonra aynı yolu dönüp Diyarbakır veya Bingöl yoluna gidiyor.

sayfa 15
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> ULAŞIM